Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



40 let delovanja MNZ Ptuj
1978-2018

Vabilo igralcem U12 in U13 za turnir V dne 25.10.2018

V nadaljevanju najdete  sezname igralcev U 12 in 13 za srečanje ob 40 letnici MNZ Ptuj, ki bo 25.10. 2018 v Kidričevem

Razpored prireditve tukaj

Seznam igralcev U-12 tukaj

Seznam igralcev U-13 tukaj

Klube vabljenih igralcev prosimo, da obvestijo svoje  igralce.

V primeru izredne zadržanosti igralca,  to takoj javite vodstvu reprezentance!

 

Priznanja zveze nogometnih trenerjev Slovenije

V nadaljevanju najdete razpis in obrazec za predloge svojih trenerjev za Priznanja zveze nogometnih trenerjev Slovenije.

Razpis v celoti najdete tukaj

Obrazec za predloge najdete tukaj

 

Rok za oddajo vlog je petek, 16. 11. 2018.


Razpis je objavljen tudi na spletni strani DNT-ja Ptuj:

http://dntptuj.si/index.php/ objave-prispevki/obvestila- vabila/45-predlogi-za- priznanja-zveze-nogometnih- trenerjev-slovenije-za-leto- 2018

 

Pokal MNZ Ptuj za mladino in člane

Pokal MNZ Ptuj Mladina 2018/19            3. krog 

16.10.2018          16:00     Aluminij                                              :  ONŠ HAJDINA

16.10.2018          16:00     Drava Dakinda Ptuj                         :  NK Kety emmi Bistrica

 

 

Pokal MNZ Ptuj člani 2018/19    3. krog 

17.10.2018          16:00     NK Majšperk picerija Špajza :     Videm pri Ptuju

17.10.2018          16:00     Drava Dakinda Ptuj                 :     Rogoznica Slofin         (igra se na Rogoznici)

17.10.2018          16:00     NK Stojnci                                   :     NK Kety emmi Bistrica

18.10.2018          16:00     Skorba                                           :   Š Zavrč

 

Pokalno tekmovanje v futsalu

V nedeljo 14.10.2018 bo v športni dvorani CENTER potekalo pokalno tekmovanje MNZ Ptuj v futsalu.

Razpored tekem:

NEDELJA 14.10.2018

Športna dvorana CENTER PTUJ

13.30 FSK Kebelj : FC Ptuj Hiša daril

14.20 KMN Tomaž Šic bar : FSK Kebelj

15.10 FC Ptuj Hiša daril : KMN Tomaž Šic Bar

2. turnirji cicibanov U-7

 

Domačini 2. turnirjev cicbanov U-7  bodo Markovci (NŠ Korant), Hajdina (ONŠ Hajdina) in Majšperk v torek, 16. 10. 2018 ob 17.00 uri.

 

Razporedi za 2. turnirje cicibanov U-7 tukaj

Propozicije za tekmovanje U-7 tukaj

 

Arhiv novic