Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2023/2024 » Cicibani U-9 Vzhod MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 02.09.23

Bukovci02.09.23 ob 10.30
Korant StojnciDrava B
02.09.23 ob 10.30
RogoznicaSREDIŠČE
Dornava02.09.23 ob 10.30
Dornava HermesCirkulane
Ormož02.09.23 ob 10.30
NK Ormož A+BŠD Leskovec

2. krog - 09.09.23

09.09.23 ob 10.30
Drava BŠD Leskovec
Cirkulane09.09.23 ob 10.30
CirkulaneNK Ormož A+B
Središče ob Dravi09.09.23 ob 10.30
SREDIŠČEDornava Hermes
Bukovci09.09.23 ob 10.30
Korant StojnciRogoznica

3. krog - 16.09.23

16.09.23 ob 10.30
RogoznicaDrava B
Dornava16.09.23 ob 10.30
Dornava HermesKorant Stojnci
Ormož16.09.23 ob 10.30
NK Ormož A+BSREDIŠČE
Leskovec16.09.23 ob 10.30
ŠD LeskovecCirkulane

4. krog - 23.09.23

23.09.23 ob 10.30
Drava BCirkulane
Središče ob Dravi23.09.23 ob 10.30
SREDIŠČEŠD Leskovec
Bukovci23.09.23 ob 10.30
Korant StojnciNK Ormož A+B
23.09.23 ob 10.30
RogoznicaDornava Hermes

5. krog - 30.09.23

Dornava30.09.23 ob 10.30
Dornava HermesDrava B
Ormož30.09.23 ob 10.30
NK Ormož A+BRogoznica
Leskovec30.09.23 ob 10.30
ŠD LeskovecKorant Stojnci
Cirkulane30.09.23 ob 10.30
CirkulaneSREDIŠČE

6. krog - 07.10.23

07.10.23 ob 10.30
Drava BSREDIŠČE
Bukovci07.10.23 ob 10.30
Korant StojnciCirkulane
07.10.23 ob 10.30
RogoznicaŠD Leskovec
Dornava07.10.23 ob 10.30
Dornava HermesNK Ormož A+B

7. krog - 14.10.23

Ormož14.10.23 ob 10.30
NK Ormož A+BDrava B
Leskovec14.10.23 ob 10.30
ŠD LeskovecDornava Hermes
Cirkulane14.10.23 ob 10.30
CirkulaneRogoznica
Središče ob Dravi14.10.23 ob 10.30
SREDIŠČEKorant Stojnci

8. krog -

ob
Drava BKorant Stojnci
Središče ob Dravi ob
SREDIŠČERogoznica
Cirkulane ob
CirkulaneDornava Hermes
Leskovec ob
ŠD LeskovecNK Ormož A+B

9. krog -

Leskovec ob
ŠD LeskovecDrava B
Ormož ob
NK Ormož A+BCirkulane
Dornava ob
Dornava HermesSREDIŠČE
ob
RogoznicaKorant Stojnci

10. krog -

ob
Drava BRogoznica
Bukovci ob
Korant StojnciDornava Hermes
Središče ob Dravi ob
SREDIŠČENK Ormož A+B
Cirkulane ob
CirkulaneŠD Leskovec

11. krog -

Cirkulane ob
CirkulaneDrava B
Leskovec ob
ŠD LeskovecSREDIŠČE
Ormož ob
NK Ormož A+BKorant Stojnci
Dornava ob
Dornava HermesRogoznica

12. krog -

ob
Drava BDornava Hermes
ob
RogoznicaNK Ormož A+B
Bukovci ob
Korant StojnciŠD Leskovec
Središče ob Dravi ob
SREDIŠČECirkulane

13. krog -

Središče ob Dravi ob
SREDIŠČEDrava B
Cirkulane ob
CirkulaneKorant Stojnci
Leskovec ob
ŠD LeskovecRogoznica
Ormož ob
NK Ormož A+BDornava Hermes

14. krog -

ob
Drava BNK Ormož A+B
Dornava ob
Dornava HermesŠD Leskovec
ob
RogoznicaCirkulane
Bukovci ob
Korant StojnciSREDIŠČE