Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2023/2024 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 01.09.23

Slovenska Bistrica01.09.23 ob 17.00
NK Kety Emmi&Impol Bistrica Bprost
Videm01.09.23 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemNK Zgornja Polskava
Tržec01.09.23 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecMajšperk
Poljčane01.09.23 ob 17.00
NK BOČ POLJČANEOplotnica
Skorba01.09.23 ob 17.00
Skorba Golgeter Pragersko-Polskava

2. krog - 08.09.23

08.09.23 ob 17.00
prost Pragersko-Polskava
Oplotnica11.09.23 ob 17.30
OplotnicaSkorba Golgeter
Majšperk08.09.23 ob 17.00
MajšperkNK BOČ POLJČANE
Zgornja Polskava08.09.23 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaNŠ Klopotec Tržec
Slovenska Bistrica09.09.23 ob 10.00
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BNŠ Klopotec Videm

3. krog - 15.09.23

Videm15.09.23 ob 17.00
NŠ Klopotec Videmprost
Tržec15.09.23 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecNK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Poljčane15.09.23 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENK Zgornja Polskava
Skorba15.09.23 ob 17.00
Skorba GolgeterMajšperk
Pragersko15.09.23 ob 17.00
Pragersko-PolskavaOplotnica

4. krog - 22.09.23

22.09.23 ob 17.00
prostOplotnica
Majšperk26.09.23 ob 17.00
Majšperk Pragersko-Polskava
Zgornja Polskava26.09.23 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaSkorba Golgeter
Poljčane22.09.23 ob 17.00
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BNK BOČ POLJČANE
Videm22.09.23 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemNŠ Klopotec Tržec

5. krog - 29.09.23

Tržec29.09.23 ob 17.00
NŠ Klopotec Tržecprost
Poljčane29.09.23 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENŠ Klopotec Videm
Skorba29.09.23 ob 17.00
Skorba GolgeterNK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Pragersko29.09.23 ob 17.00
Pragersko-PolskavaNK Zgornja Polskava
Oplotnica29.09.23 ob 17.00
OplotnicaMajšperk

6. krog - 06.10.23

06.10.23 ob 16.30
prostMajšperk
Zgornja Polskava06.10.23 ob 16.30
NK Zgornja PolskavaOplotnica
Slovenska Bistrica06.10.23 ob 17.30
NK Kety Emmi&Impol Bistrica B Pragersko-Polskava
Tržec06.10.23 ob 16.30
NŠ Klopotec VidemSkorba Golgeter
Tržec06.10.23 ob 16.30
NŠ Klopotec TržecNK BOČ POLJČANE

7. krog - 13.10.23

Poljčane13.10.23 ob 16.30
NK BOČ POLJČANEprost
Gerečja vas13.10.23 ob 16.30
Skorba GolgeterNŠ Klopotec Tržec
Pragersko13.10.23 ob 16.30
Pragersko-PolskavaNŠ Klopotec Videm
Oplotnica13.10.23 ob 16.30
OplotnicaNK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Majšperk13.10.23 ob 16.30
MajšperkNK Zgornja Polskava

8. krog - 20.10.23

20.10.23 ob 16.30
prostNK Zgornja Polskava
Slovenska Bistrica20.10.23 ob 16.30
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BMajšperk
Videm20.10.23 ob 16.30
NŠ Klopotec VidemOplotnica
Tržec20.10.23 ob 16.30
NŠ Klopotec Tržec Pragersko-Polskava
Poljčane20.10.23 ob 16.30
NK BOČ POLJČANESkorba Golgeter

9. krog - 27.10.23

Skorba27.10.23 ob 16.30
Skorba Golgeterprost
Pragersko27.10.23 ob 16.30
Pragersko-PolskavaNK BOČ POLJČANE
Oplotnica27.10.23 ob 16.30
OplotnicaNŠ Klopotec Tržec
Majšperk27.10.23 ob 16.30
MajšperkNŠ Klopotec Videm
Zgornja Polskava27.10.23 ob 16.30
NK Zgornja PolskavaNK Kety Emmi&Impol Bistrica B

10. krog - 29.03.24

29.03.24 ob 16.30
prostNK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Zgornja Polskava29.03.24 ob 16.30
NK Zgornja PolskavaNŠ Klopotec Videm
Majšperk29.03.24 ob 16.30
MajšperkNŠ Klopotec Tržec
Oplotnica29.03.24 ob 16.30
OplotnicaNK BOČ POLJČANE
Pragersko29.03.24 ob 16.30
Pragersko-PolskavaSkorba Golgeter

11. krog - 05.04.24

Pragersko05.04.24 ob 17.00
Pragersko-Polskavaprost
Skorba05.04.24 ob 17.00
Skorba GolgeterOplotnica
Poljčane05.04.24 ob 17.00
NK BOČ POLJČANEMajšperk
Tržec05.04.24 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecNK Zgornja Polskava
Videm05.04.24 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemNK Kety Emmi&Impol Bistrica B

12. krog - 12.04.24

12.04.24 ob 17.00
prostNŠ Klopotec Videm
Slovenska Bistrica11.04.24 ob 17.30
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BNŠ Klopotec Tržec
Zgornja Polskava12.04.24 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaNK BOČ POLJČANE
Majšperk12.04.24 ob 16.15
MajšperkSkorba Golgeter
Oplotnica12.04.24 ob 17.00
Oplotnica Pragersko-Polskava

13. krog - 19.04.24

Oplotnica19.04.24 ob 17.00
Oplotnicaprost
Pragersko17.04.24 ob 17.30
Pragersko-PolskavaMajšperk
Skorba19.04.24 ob 17.00
Skorba GolgeterNK Zgornja Polskava
Poljčane19.04.24 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Tržec18.04.24 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecNŠ Klopotec Videm

14. krog - 26.04.24

26.04.24 ob 17.00
prostNŠ Klopotec Tržec
Videm26.04.24 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemNK BOČ POLJČANE
Skorba14.05.24 ob 17.00
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BSkorba Golgeter
Zgornja Polskava26.04.24 ob 17.00
NK Zgornja Polskava Pragersko-Polskava
Majšperk26.04.24 ob 17.00
MajšperkOplotnica

15. krog - 10.05.24

Majšperk10.05.24 ob 17.00
Majšperkprost
Oplotnica10.05.24 ob 17.00
OplotnicaNK Zgornja Polskava
Pragersko10.05.24 ob 16.15
Pragersko-PolskavaNK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Skorba10.05.24 ob 17.00
Skorba GolgeterNŠ Klopotec Videm
Poljčane10.05.24 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENŠ Klopotec Tržec

16. krog - 17.05.24

17.05.24 ob 17.00
prostNK BOČ POLJČANE
Tržec16.05.24 ob 17.30
NŠ Klopotec TržecSkorba Golgeter
Videm17.05.24 ob 17.00
NŠ Klopotec Videm Pragersko-Polskava
Slovenska Bistrica17.05.24 ob 17.30
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BOplotnica
Zgornja Polskava17.05.24 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaMajšperk

17. krog - 24.05.24

Zgornja Polskava24.05.24 ob 17.00
NK Zgornja Polskavaprost
Majšperk24.05.24 ob 17.00
MajšperkNK Kety Emmi&Impol Bistrica B
Oplotnica22.05.24 ob 17.00
OplotnicaNŠ Klopotec Videm
Pragersko24.05.24 ob 17.00
Pragersko-PolskavaNŠ Klopotec Tržec
Skorba24.05.24 ob 17.00
Skorba GolgeterNK BOČ POLJČANE

18. krog - 31.05.24

31.05.24 ob 17.00
prostSkorba Golgeter
Poljčane31.05.24 ob 17.00
NK BOČ POLJČANE Pragersko-Polskava
Tržec31.05.24 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecOplotnica
Videm31.05.24 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemMajšperk
Slovenska Bistrica31.05.24 ob 17.00
NK Kety Emmi&Impol Bistrica BNK Zgornja Polskava