Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2023/2024 » Mlajši dečki 2. razred Vzhod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 01.09.23

Podvinci01.09.23 ob 17.00
Podvinci ElektroHanzaprost
Ormož01.09.23 ob 17.00
NK Ormož A+BKorant Bukovci
Cirkulane04.10.23 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneGrajena
Dornava01.09.23 ob 17.00
Dornava HermesSREDIŠČE
Leskovec01.09.23 ob 17.00
LeskovecRogoznica

2. krog - 08.09.23

08.09.23 ob 17.00
prostRogoznica
Središče ob Dravi19.09.23 ob 17.00
SREDIŠČELeskovec
Grajena08.09.23 ob 17.00
GrajenaDornava Hermes
Bukovci08.09.23 ob 17.00
Korant BukovciZavrč - Cirkulane
Podvinci08.09.23 ob 17.00
Podvinci ElektroHanzaNK Ormož A+B

3. krog - 15.09.23

Ormož15.09.23 ob 17.00
NK Ormož A+Bprost
Cirkulane15.09.23 ob 17.00
Zavrč - CirkulanePodvinci ElektroHanza
Dornava15.09.23 ob 17.00
Dornava HermesKorant Bukovci
Leskovec15.09.23 ob 17.00
LeskovecGrajena
Rogoznica14.09.23 ob 17.00
RogoznicaSREDIŠČE

4. krog - 22.09.23

22.09.23 ob 17.00
prostSREDIŠČE
Grajena21.09.23 ob 18.30
GrajenaRogoznica
Bukovci22.09.23 ob 17.00
Korant BukovciLeskovec
Podvinci22.09.23 ob 17.00
Podvinci ElektroHanzaDornava Hermes
Ormož22.09.23 ob 17.30
NK Ormož A+BZavrč - Cirkulane

5. krog - 29.09.23

Cirkulane29.09.23 ob 17.00
Zavrč - Cirkulaneprost
Dornava29.09.23 ob 17.00
Dornava HermesNK Ormož A+B
Leskovec29.09.23 ob 17.00
LeskovecPodvinci ElektroHanza
Rogoznica28.09.23 ob 16.30
RogoznicaKorant Bukovci
Središče ob Dravi29.09.23 ob 17.00
SREDIŠČEGrajena

6. krog - 06.10.23

06.10.23 ob 16.30
prostGrajena
Bukovci06.10.23 ob 16.30
Korant BukovciSREDIŠČE
Podvinci06.10.23 ob 16.30
Podvinci ElektroHanzaRogoznica
Ormož06.10.23 ob 16.30
NK Ormož A+BLeskovec
Cirkulane06.10.23 ob 16.30
Zavrč - CirkulaneDornava Hermes

7. krog - 13.10.23

Dornava13.10.23 ob 16.30
Dornava Hermesprost
Leskovec13.10.23 ob 16.30
LeskovecZavrč - Cirkulane
Rogoznica17.10.23 ob 16.30
RogoznicaNK Ormož A+B
Središče ob Dravi13.10.23 ob 16.30
SREDIŠČEPodvinci ElektroHanza
Grajena13.10.23 ob 16.30
GrajenaKorant Bukovci

8. krog - 20.10.23

20.10.23 ob 16.30
prostKorant Bukovci
Podvinci20.10.23 ob 16.30
Podvinci ElektroHanzaGrajena
Ormož24.10.23 ob 16.30
NK Ormož A+BSREDIŠČE
Cirkulane21.10.23 ob 11.00
Zavrč - CirkulaneRogoznica
Dornava20.10.23 ob 16.30
Dornava HermesLeskovec

9. krog - 27.10.23

Leskovec27.10.23 ob 16.30
Leskovecprost
Rogoznica24.10.23 ob 16.30
RogoznicaDornava Hermes
Središče ob Dravi27.10.23 ob 16.30
SREDIŠČEZavrč - Cirkulane
Grajena27.10.23 ob 16.30
GrajenaNK Ormož A+B
Bukovci27.10.23 ob 16.30
Korant BukovciPodvinci ElektroHanza

10. krog - 29.03.24

29.03.24 ob 16.30
prostPodvinci ElektroHanza
Bukovci29.03.24 ob 16.30
Korant BukovciNK Ormož A+B
Grajena29.03.24 ob 16.30
GrajenaZavrč - Cirkulane
Središče ob Dravi29.03.24 ob 16.30
SREDIŠČEDornava Hermes
Rogoznica28.03.24 ob 17.00
RogoznicaLeskovec

11. krog - 05.04.24

Rogoznica05.04.24 ob 17.00
Rogoznicaprost
Leskovec17.04.24 ob 17.00
LeskovecSREDIŠČE
Dornava05.04.24 ob 16.30
Dornava HermesGrajena
Cirkulane05.04.24 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneKorant Bukovci
Ormož05.04.24 ob 16.30
NK Ormož A+BPodvinci ElektroHanza

12. krog - 12.04.24

12.04.24 ob 17.00
prostNK Ormož A+B
Podvinci12.04.24 ob 16.30
Podvinci ElektroHanzaZavrč - Cirkulane
Bukovci12.04.24 ob 17.00
Korant BukovciDornava Hermes
Grajena12.04.24 ob 17.00
GrajenaLeskovec
Središče ob Dravi10.04.24 ob 17.00
SREDIŠČERogoznica

13. krog - 19.04.24

Središče ob Dravi19.04.24 ob 17.00
SREDIŠČEprost
Rogoznica22.04.24 ob 16.30
RogoznicaGrajena
Leskovec19.04.24 ob 17.00
LeskovecKorant Bukovci
Dornava19.04.24 ob 16.30
Dornava HermesPodvinci ElektroHanza
Cirkulane19.04.24 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneNK Ormož A+B

14. krog - 26.04.24

26.04.24 ob 17.00
prostZavrč - Cirkulane
Ormož26.04.24 ob 16.30
NK Ormož A+BDornava Hermes
Podvinci26.04.24 ob 16.45
Podvinci ElektroHanzaLeskovec
Bukovci26.04.24 ob 17.00
Korant BukovciRogoznica
Grajena07.05.24 ob 17.00
GrajenaSREDIŠČE

15. krog - 10.05.24

Grajena10.05.24 ob 17.00
Grajenaprost
Središče ob Dravi10.05.24 ob 17.00
SREDIŠČEKorant Bukovci
Rogoznica10.05.24 ob 16.15
RogoznicaPodvinci ElektroHanza
Leskovec10.05.24 ob 17.00
LeskovecNK Ormož A+B
Dornava10.05.24 ob 17.00
Dornava HermesZavrč - Cirkulane

16. krog - 17.05.24

17.05.24 ob 17.00
prostDornava Hermes
Cirkulane22.05.24 ob 17.30
Zavrč - CirkulaneLeskovec
Ormož17.05.24 ob 16.30
NK Ormož A+BRogoznica
Podvinci27.05.24 ob 17.00
Podvinci ElektroHanzaSREDIŠČE
Bukovci17.05.24 ob 16.00
Korant BukovciGrajena

17. krog - 24.05.24

Bukovci24.05.24 ob 17.00
Korant Bukovciprost
Grajena24.05.24 ob 17.00
GrajenaPodvinci ElektroHanza
Središče ob Dravi24.05.24 ob 17.00
SREDIŠČENK Ormož A+B
Rogoznica24.05.24 ob 17.00
RogoznicaZavrč - Cirkulane
Leskovec24.05.24 ob 17.00
LeskovecDornava Hermes

18. krog - 31.05.24

31.05.24 ob 17.00
prostLeskovec
Dornava31.05.24 ob 17.00
Dornava HermesRogoznica
Cirkulane31.05.24 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneSREDIŠČE
Ormož31.05.24 ob 17.00
NK Ormož A+BGrajena
Podvinci31.05.24 ob 17.00
Podvinci ElektroHanzaKorant Bukovci