Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2023/2024 » Mladina MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 03.09.23

Apače03.09.23 ob 17.00
NK Apačeprost
Markovci06.09.23 ob 17.00
Korant MarkovciNK Ormož
Podvinci03.09.23 ob 17.00
Podvinci ElektroHanzaNŠ Klopotec Videm
Dornava13.09.23 ob 17.00
Zavrč Dornava TamesHajdina Golgeter

2. krog - 10.09.23

10.09.23 ob 16.00
prostHajdina Golgeter
Videm10.09.23 ob 16.00
NŠ Klopotec VidemZavrč Dornava Tames
Ormož10.09.23 ob 16.00
NK OrmožPodvinci ElektroHanza
Apače10.09.23 ob 16.00
NK ApačeKorant Markovci

3. krog - 17.09.23

Stojnci17.09.23 ob 16.00
Korant Markovciprost
Podvinci17.09.23 ob 16.00
Podvinci ElektroHanzaNK Apače
Dornava16.09.23 ob 16.00
Zavrč Dornava TamesNK Ormož
Spodnja Hajdina17.09.23 ob 16.00
Hajdina GolgeterNŠ Klopotec Videm

4. krog - 24.09.23

24.09.23 ob 16.00
prostNŠ Klopotec Videm
Ormož27.09.23 ob 16.30
NK OrmožHajdina Golgeter
Apače24.09.23 ob 16.00
NK ApačeZavrč Dornava Tames
Markovci24.09.23 ob 16.00
Korant MarkovciPodvinci ElektroHanza

5. krog - 01.10.23

Podvinci01.10.23 ob 16.00
Podvinci ElektroHanzaprost
Dornava01.10.23 ob 13.00
Zavrč Dornava TamesKorant Markovci
Spodnja Hajdina01.10.23 ob 16.00
Hajdina GolgeterNK Apače
Videm11.10.23 ob 16.30
NŠ Klopotec VidemNK Ormož

6. krog - 08.10.23

08.10.23 ob 15.00
prostNK Ormož
Apače08.10.23 ob 15.00
NK ApačeNŠ Klopotec Videm
Stojnci08.10.23 ob 15.00
Korant MarkovciHajdina Golgeter
Podvinci08.10.23 ob 15.00
Podvinci ElektroHanzaZavrč Dornava Tames

7. krog - 15.10.23

Dornava15.10.23 ob 15.00
Zavrč Dornava Tamesprost
Spodnja Hajdina15.10.23 ob 15.00
Hajdina GolgeterPodvinci ElektroHanza
Videm18.10.23 ob 16.30
NŠ Klopotec VidemKorant Markovci
Ormož31.10.23 ob 10.30
NK OrmožNK Apače

8. krog - 22.10.23

22.10.23 ob 15.00
prostNK Apače
Ormož22.10.23 ob 15.00
NK OrmožKorant Markovci
Videm22.10.23 ob 15.00
NŠ Klopotec VidemPodvinci ElektroHanza
Spodnja Hajdina22.10.23 ob 15.00
Hajdina GolgeterZavrč Dornava Tames

9. krog - 29.10.23

Spodnja Hajdina29.10.23 ob 14.00
Hajdina Golgeterprost
Dornava28.10.23 ob 15.00
Zavrč Dornava TamesNŠ Klopotec Videm
Ptuj29.10.23 ob 16.00
Podvinci ElektroHanzaNK Ormož
Stojnci29.10.23 ob 14.00
Korant MarkovciNK Apače

10. krog - 23.03.24

24.03.24 ob 15.00
prostKorant Markovci
Apače24.03.24 ob 11.00
NK ApačePodvinci ElektroHanza
Ormož24.03.24 ob 15.00
NK OrmožZavrč Dornava Tames
Videm24.03.24 ob 15.00
NŠ Klopotec VidemHajdina Golgeter

11. krog - 01.04.24

Videm01.04.24 ob 15.00
NŠ Klopotec Videmprost
Spodnja Hajdina01.04.24 ob 15.00
Hajdina GolgeterNK Ormož
Dornava01.04.24 ob 15.00
Zavrč Dornava TamesNK Apače
Podvinci01.04.24 ob 16.00
Podvinci ElektroHanzaKorant Markovci

12. krog - 07.04.24

07.04.24 ob 15.00
prostPodvinci ElektroHanza
Stojnci07.04.24 ob 15.00
Korant MarkovciZavrč Dornava Tames
Apače07.04.24 ob 15.00
NK ApačeHajdina Golgeter
Ormož06.04.24 ob 10.30
NK OrmožNŠ Klopotec Videm

13. krog - 14.04.24

Ormož14.04.24 ob 16.00
NK Ormožprost
Videm14.04.24 ob 16.00
NŠ Klopotec VidemNK Apače
Spodnja Hajdina17.04.24 ob 16.30
Hajdina GolgeterKorant Markovci
Dornava14.04.24 ob 13.00
Zavrč Dornava TamesPodvinci ElektroHanza

14. krog - 21.04.24

21.04.24 ob 16.00
prostZavrč Dornava Tames
Podvinci21.04.24 ob 16.00
Podvinci ElektroHanzaHajdina Golgeter
Stojnci21.04.24 ob 16.00
Korant MarkovciNŠ Klopotec Videm
Apače20.04.24 ob 16.00
NK ApačeNK Ormož

15. krog - 28.04.24

Dornava28.04.24 ob 14.00
Zavrč Dornava TamesKorant Markovci
Videm29.04.24 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemPodvinci ElektroHanza

15. krog - 28.04.24

Apače28.04.24 ob 17.00
NK Apačeprost
Ormož28.04.24 ob 17.00
NK OrmožHajdina Golgeter

16. krog - 12.05.24

Videm12.05.24 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemKorant Markovci
Podvinci13.05.24 ob 17.30
Podvinci ElektroHanzaZavrč Dornava Tames

16. krog - 12.05.24

Ormož12.05.24 ob 17.00
NK Ormožprost
Spodnja Hajdina12.05.24 ob 17.00
Hajdina GolgeterNK Apače

17. krog - 19.05.24

Spodnja Hajdina19.05.24 ob 17.00
Hajdina Golgeterprost
Apače19.05.24 ob 17.00
NK ApačeNK Ormož

17. krog - 19.05.24

Stojnci20.05.24 ob 17.00
Korant MarkovciPodvinci ElektroHanza
Dornava19.05.24 ob 14.00
Zavrč Dornava TamesNŠ Klopotec Videm