Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2023/2024 » Super liga MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 02.09.23

Središče ob Dravi03.09.23 ob 17.00
SREDIŠČENK Ormož
Poljčane03.09.23 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneŠD Gerečja vas
Bukovci03.09.23 ob 17.00
BukovciStojnci
Gorišnica02.09.23 ob 17.00
GorišnicaNK Apače
Markovci02.09.23 ob 17.00
ŠD MarkovciGrajena ANpro

2. krog - 09.09.23

Ormož09.09.23 ob 16.00
NK OrmožGrajena ANpro
Apače09.09.23 ob 16.00
NK ApačeŠD Markovci
Stojnci10.09.23 ob 16.00
StojnciGorišnica
Gerečja vas10.09.23 ob 16.00
ŠD Gerečja vasBukovci
Središče ob Dravi09.09.23 ob 16.00
SREDIŠČENK BOČ Poljčane

3. krog - 16.09.23

Poljčane16.09.23 ob 16.00
NK BOČ PoljčaneNK Ormož
Bukovci17.09.23 ob 16.00
BukovciSREDIŠČE
Gorišnica17.09.23 ob 16.00
GorišnicaŠD Gerečja vas
Markovci16.09.23 ob 16.00
ŠD MarkovciStojnci
Grajena16.09.23 ob 16.00
Grajena ANproNK Apače

4. krog - 23.09.23

Ormož24.09.23 ob 16.00
NK OrmožNK Apače
Stojnci24.09.23 ob 16.00
StojnciGrajena ANpro
Gerečja vas23.09.23 ob 16.00
ŠD Gerečja vasŠD Markovci
Središče ob Dravi24.09.23 ob 16.00
SREDIŠČEGorišnica
Poljčane24.09.23 ob 16.00
NK BOČ PoljčaneBukovci

5. krog - 30.09.23

Bukovci01.10.23 ob 16.00
BukovciNK Ormož
Gorišnica01.10.23 ob 16.00
GorišnicaNK BOČ Poljčane
Markovci30.09.23 ob 16.00
ŠD MarkovciSREDIŠČE
Grajena30.09.23 ob 16.00
Grajena ANproŠD Gerečja vas
Apače01.10.23 ob 16.00
NK ApačeStojnci

6. krog - 07.10.23

Ormož08.10.23 ob 15.00
NK OrmožStojnci
Gerečja vas07.10.23 ob 15.00
ŠD Gerečja vasNK Apače
Središče ob Dravi07.10.23 ob 15.00
SREDIŠČEGrajena ANpro
Poljčane07.10.23 ob 15.00
NK BOČ PoljčaneŠD Markovci
Bukovci08.10.23 ob 15.00
BukovciGorišnica

7. krog - 14.10.23

Gorišnica15.10.23 ob 15.00
GorišnicaNK Ormož
Markovci15.10.23 ob 15.00
ŠD MarkovciBukovci
Grajena15.10.23 ob 15.00
Grajena ANproNK BOČ Poljčane
Apače15.10.23 ob 15.00
NK ApačeSREDIŠČE
Stojnci15.10.23 ob 15.00
StojnciŠD Gerečja vas

8. krog - 21.10.23

Ormož21.10.23 ob 15.00
NK OrmožŠD Gerečja vas
Središče ob Dravi21.10.23 ob 15.00
SREDIŠČEStojnci
Poljčane21.10.23 ob 15.00
NK BOČ PoljčaneNK Apače
Bukovci22.10.23 ob 15.00
BukovciGrajena ANpro
Gorišnica22.10.23 ob 15.00
GorišnicaŠD Markovci

9. krog - 28.10.23

Markovci29.10.23 ob 14.00
ŠD MarkovciNK Ormož
Grajena29.10.23 ob 14.00
Grajena ANproGorišnica
Apače28.10.23 ob 15.00
NK ApačeBukovci
Stojnci28.10.23 ob 15.00
StojnciNK BOČ Poljčane
Gerečja vas28.10.23 ob 15.00
ŠD Gerečja vasSREDIŠČE

10. krog - 30.03.24

Ormož30.03.24 ob 15.00
NK OrmožSREDIŠČE
Gerečja vas30.03.24 ob 15.00
ŠD Gerečja vasNK BOČ Poljčane
Stojnci30.03.24 ob 15.00
StojnciBukovci
Apače30.03.24 ob 15.00
NK ApačeGorišnica
Grajena30.03.24 ob 15.00
Grajena ANproŠD Markovci

11. krog - 06.04.24

Grajena06.04.24 ob 15.00
Grajena ANproNK Ormož
Markovci06.04.24 ob 15.00
ŠD MarkovciNK Apače
Gorišnica06.04.24 ob 15.00
GorišnicaStojnci
Bukovci06.04.24 ob 15.00
BukovciŠD Gerečja vas
Poljčane06.04.24 ob 15.00
NK BOČ PoljčaneSREDIŠČE

12. krog - 13.04.24

Ormož13.04.24 ob 16.00
NK OrmožNK BOČ Poljčane
Središče ob Dravi13.04.24 ob 16.00
SREDIŠČEBukovci
Gerečja vas13.04.24 ob 16.00
ŠD Gerečja vasGorišnica
Stojnci13.04.24 ob 16.00
StojnciŠD Markovci
Apače13.04.24 ob 16.00
NK ApačeGrajena ANpro

13. krog - 20.04.24

Apače20.04.24 ob 16.00
NK ApačeNK Ormož
Grajena20.04.24 ob 16.00
Grajena ANproStojnci
Markovci20.04.24 ob 16.00
ŠD MarkovciŠD Gerečja vas
Gorišnica20.04.24 ob 16.00
GorišnicaSREDIŠČE
Bukovci20.04.24 ob 16.00
BukovciNK BOČ Poljčane

14. krog - 27.04.24

Ormož27.04.24 ob 17.00
NK OrmožBukovci
Poljčane27.04.24 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneGorišnica
Središče ob Dravi27.04.24 ob 17.00
SREDIŠČEŠD Markovci
Gerečja vas28.04.24 ob 17.00
ŠD Gerečja vasGrajena ANpro
Stojnci27.04.24 ob 17.00
StojnciNK Apače

15. krog - 11.05.24

Stojnci11.05.24 ob 17.00
StojnciNK Ormož
Apače11.05.24 ob 17.00
NK ApačeŠD Gerečja vas
Grajena11.05.24 ob 17.00
Grajena ANproSREDIŠČE
Markovci11.05.24 ob 17.00
ŠD MarkovciNK BOČ Poljčane
Gorišnica11.05.24 ob 17.00
GorišnicaBukovci

16. krog - 18.05.24

Ormož18.05.24 ob 17.00
NK OrmožGorišnica
Bukovci18.05.24 ob 17.00
BukovciŠD Markovci
Poljčane18.05.24 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneGrajena ANpro
Središče ob Dravi18.05.24 ob 17.00
SREDIŠČENK Apače
Gerečja vas18.05.24 ob 17.00
ŠD Gerečja vasStojnci

17. krog - 25.05.24

Gerečja vas25.05.24 ob 17.00
ŠD Gerečja vasNK Ormož
Stojnci25.05.24 ob 17.00
StojnciSREDIŠČE
Apače25.05.24 ob 17.00
NK ApačeNK BOČ Poljčane
Grajena25.05.24 ob 17.00
Grajena ANproBukovci
Markovci25.05.24 ob 17.00
ŠD MarkovciGorišnica

18. krog - 01.06.24

Ormož01.06.24 ob 17.00
NK OrmožŠD Markovci
Gorišnica01.06.24 ob 17.00
GorišnicaGrajena ANpro
Bukovci01.06.24 ob 17.00
BukovciNK Apače
Poljčane01.06.24 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneStojnci
Središče ob Dravi01.06.24 ob 17.00
SREDIŠČEŠD Gerečja vas