Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2022/2023 » Cicibani U-9 Center2 MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 03.09.22

Tržec03.09.22 ob 10.30
NŠ Klopotec TržecKorant Stojnci
03.09.22 ob 10.30
Lovrenc - AluminijŠola nogometa Gorišnica B
Drava Ptuj03.09.22 ob 10.30
DRAVA PTUJ "B"KETY EMMI BISTRICA B
Spodnja Polskava03.09.22 ob 10.30
Spodnja Polskava - UgovecSlovenja vas Golgeter

2. krog - 10.09.22

Bukovci10.09.22 ob 10.30
Korant StojnciSlovenja vas Golgeter
Slovenska Bistrica10.09.22 ob 10.30
KETY EMMI BISTRICA BSpodnja Polskava - Ugovec
Gorišnica10.09.22 ob 10.30
Šola nogometa Gorišnica BDRAVA PTUJ "B"
Tržec10.09.22 ob 10.30
NŠ Klopotec TržecLovrenc - Aluminij

3. krog - 28.09.22

28.09.22 ob 17.00
Lovrenc - AluminijKorant Stojnci
Drava Ptuj28.09.22 ob 17.00
DRAVA PTUJ "B"NŠ Klopotec Tržec
Spodnja Polskava28.09.22 ob 17.00
Spodnja Polskava - UgovecŠola nogometa Gorišnica B
Spodnja Hajdina28.09.22 ob 17.00
Slovenja vas GolgeterKETY EMMI BISTRICA B

4. krog - 24.09.22

Bukovci24.09.22 ob 10.30
Korant StojnciKETY EMMI BISTRICA B
Gorišnica24.09.22 ob 10.30
Šola nogometa Gorišnica BSlovenja vas Golgeter
Tržec24.09.22 ob 10.30
NŠ Klopotec TržecSpodnja Polskava - Ugovec
24.09.22 ob 10.30
Lovrenc - AluminijDRAVA PTUJ "B"

5. krog - 01.10.22

Drava Ptuj01.10.22 ob 10.30
DRAVA PTUJ "B"Korant Stojnci
Spodnja Polskava01.10.22 ob 10.30
Spodnja Polskava - UgovecLovrenc - Aluminij
Spodnja Hajdina01.10.22 ob 10.30
Slovenja vas GolgeterNŠ Klopotec Tržec
Slovenska Bistrica01.10.22 ob 11.00
KETY EMMI BISTRICA BŠola nogometa Gorišnica B

6. krog - 08.10.22

Bukovci08.10.22 ob 10.30
Korant StojnciŠola nogometa Gorišnica B
Tržec08.10.22 ob 10.30
NŠ Klopotec TržecKETY EMMI BISTRICA B
08.10.22 ob 10.30
Lovrenc - AluminijSlovenja vas Golgeter
Drava Ptuj08.10.22 ob 10.30
DRAVA PTUJ "B"Spodnja Polskava - Ugovec

7. krog - 15.10.22

Spodnja Polskava15.10.22 ob 10.30
Spodnja Polskava - UgovecKorant Stojnci
Spodnja Hajdina15.10.22 ob 10.30
Slovenja vas GolgeterDRAVA PTUJ "B"
Slovenska Bistrica15.10.22 ob 10.30
KETY EMMI BISTRICA BLovrenc - Aluminij
Gorišnica15.10.22 ob 10.30
Šola nogometa Gorišnica BNŠ Klopotec Tržec

8. krog -

Bukovci ob
Korant StojnciNŠ Klopotec Tržec
Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnica BLovrenc - Aluminij
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICA BDRAVA PTUJ "B"
Spodnja Hajdina ob
Slovenja vas GolgeterSpodnja Polskava - Ugovec

9. krog -

Spodnja Hajdina ob
Slovenja vas GolgeterKorant Stojnci
Spodnja Polskava ob
Spodnja Polskava - UgovecKETY EMMI BISTRICA B
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJ "B"Šola nogometa Gorišnica B
ob
Lovrenc - AluminijNŠ Klopotec Tržec

10. krog -

Bukovci ob
Korant StojnciLovrenc - Aluminij
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecDRAVA PTUJ "B"
Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnica BSpodnja Polskava - Ugovec
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICA BSlovenja vas Golgeter

11. krog -

Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICA BKorant Stojnci
Spodnja Hajdina ob
Slovenja vas GolgeterŠola nogometa Gorišnica B
Spodnja Polskava ob
Spodnja Polskava - UgovecNŠ Klopotec Tržec
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJ "B"Lovrenc - Aluminij

12. krog -

Bukovci ob
Korant StojnciDRAVA PTUJ "B"
ob
Lovrenc - AluminijSpodnja Polskava - Ugovec
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecSlovenja vas Golgeter
Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnica BKETY EMMI BISTRICA B

13. krog -

Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnica BKorant Stojnci
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICA BNŠ Klopotec Tržec
Spodnja Hajdina ob
Slovenja vas GolgeterLovrenc - Aluminij
Spodnja Polskava ob
Spodnja Polskava - UgovecDRAVA PTUJ "B"

14. krog -

Bukovci ob
Korant StojnciSpodnja Polskava - Ugovec
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJ "B"Slovenja vas Golgeter
ob
Lovrenc - AluminijKETY EMMI BISTRICA B
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecŠola nogometa Gorišnica B