Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2022/2023 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.22

Hajdoše28.08.22 ob 10.30
HajdošeRogoznica
Ormož27.08.22 ob 17.00
NK OrmožMakole Bar Miha
Pragersko27.08.22 ob 17.00
PragerskoTržec
Dežno - Podlehnik28.08.22 ob 17.00
NK PodlehnikSKORBA

2. krog - 03.09.22

Grajena01.09.22 ob 17.00
RogoznicaSKORBA
Tržec03.09.22 ob 17.00
TržecNK Podlehnik
Majšperk04.09.22 ob 17.00
Makole Bar MihaPragersko
Hajdoše04.09.22 ob 17.00
HajdošeNK Ormož

3. krog - 10.09.22

Ormož10.09.22 ob 16.00
NK OrmožRogoznica
Pragersko10.09.22 ob 16.00
PragerskoHajdoše
Dežno - Podlehnik10.09.22 ob 16.00
NK PodlehnikMakole Bar Miha
Skorba10.09.22 ob 16.00
SKORBATržec

4. krog - 17.09.22

Rogoznica17.09.22 ob 16.00
RogoznicaTržec
Majšperk17.09.22 ob 16.00
Makole Bar MihaSKORBA
Hajdoše17.09.22 ob 16.00
HajdošeNK Podlehnik
Ormož17.09.22 ob 16.00
NK OrmožPragersko

5. krog - 24.09.22

Pragersko24.09.22 ob 16.00
PragerskoRogoznica
Dežno - Podlehnik24.09.22 ob 16.00
NK PodlehnikNK Ormož
Skorba24.09.22 ob 16.00
SKORBAHajdoše
Tržec24.09.22 ob 16.00
TržecMakole Bar Miha

6. krog - 01.10.22

Rogoznica01.10.22 ob 16.00
RogoznicaMakole Bar Miha
Hajdoše01.10.22 ob 16.00
HajdošeTržec
Ormož01.10.22 ob 16.00
NK OrmožSKORBA
Pragersko01.10.22 ob 16.00
PragerskoNK Podlehnik

7. krog - 08.10.22

Dežno - Podlehnik08.10.22 ob 15.00
NK PodlehnikRogoznica
Skorba08.10.22 ob 15.00
SKORBAPragersko
Tržec08.10.22 ob 15.00
TržecNK Ormož
Majšperk08.10.22 ob 15.00
Makole Bar MihaHajdoše

8. krog - 15.10.22

Rogoznica15.10.22 ob 15.00
RogoznicaHajdoše
Majšperk15.10.22 ob 15.00
Makole Bar MihaNK Ormož
Tržec15.10.22 ob 15.00
TržecPragersko
Skorba15.10.22 ob 15.00
SKORBANK Podlehnik

9. krog - 22.10.22

Skorba22.10.22 ob 15.00
SKORBARogoznica
Dežno - Podlehnik22.10.22 ob 15.00
NK PodlehnikTržec
Pragersko22.10.22 ob 15.00
PragerskoMakole Bar Miha
Ormož22.10.22 ob 15.00
NK OrmožHajdoše

10. krog -

Rogoznica ob
RogoznicaNK Ormož
Hajdoše ob
HajdošePragersko
Majšperk ob
Makole Bar MihaNK Podlehnik
Tržec ob
TržecSKORBA

11. krog -

Tržec ob
TržecRogoznica
Skorba ob
SKORBAMakole Bar Miha
Dežno - Podlehnik ob
NK PodlehnikHajdoše
Pragersko ob
PragerskoNK Ormož

12. krog -

Rogoznica ob
RogoznicaPragersko
Ormož ob
NK OrmožNK Podlehnik
Hajdoše ob
HajdošeSKORBA
Majšperk ob
Makole Bar MihaTržec

13. krog -

Majšperk ob
Makole Bar MihaRogoznica
Tržec ob
TržecHajdoše
Skorba ob
SKORBANK Ormož
Dežno - Podlehnik ob
NK PodlehnikPragersko

14. krog -

Rogoznica ob
RogoznicaNK Podlehnik
Pragersko ob
PragerskoSKORBA
Ormož ob
NK OrmožTržec
Hajdoše ob
HajdošeMakole Bar Miha