Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2022/2023 » Super liga MNZ PTUJ » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.22

Središče ob Dravi29.10.22 ob 15.00
NK SrediščeStojnci
Gerečja vas27.08.22 ob 17.00
ŠD Gerečja vasNK Apače
Poljčane27.08.22 ob 17.00
NK BOČ POLJČANEMarkovci
Gorišnica28.08.22 ob 17.00
ŠD GORIŠNICAHajdina
Bukovci28.08.22 ob 17.00
BukovciGrajena ANpro

2. krog - 03.09.22

Stojnci04.09.22 ob 17.00
StojnciGrajena ANpro
Spodnja Hajdina03.09.22 ob 17.00
HajdinaBukovci
Markovci03.09.22 ob 17.00
MarkovciŠD GORIŠNICA
Apače03.09.22 ob 17.00
NK ApačeNK BOČ POLJČANE
Središče ob Dravi04.09.22 ob 17.00
NK SrediščeŠD Gerečja vas

3. krog - 10.09.22

Gerečja vas10.09.22 ob 16.00
ŠD Gerečja vasStojnci
Poljčane10.09.22 ob 16.00
NK BOČ POLJČANENK Središče
Gorišnica11.09.22 ob 16.00
ŠD GORIŠNICANK Apače
Bukovci11.09.22 ob 16.00
BukovciMarkovci
Grajena11.09.22 ob 16.00
Grajena ANproHajdina

4. krog - 17.09.22

Stojnci18.09.22 ob 16.00
StojnciHajdina
Markovci18.09.22 ob 16.00
MarkovciGrajena ANpro
Apače29.10.22 ob 14.00
NK ApačeBukovci
Središče ob Dravi18.09.22 ob 16.00
NK SrediščeŠD GORIŠNICA
Gerečja vas29.10.22 ob 14.00
ŠD Gerečja vasNK BOČ POLJČANE

5. krog - 24.09.22

Poljčane25.09.22 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEStojnci
Gorišnica25.09.22 ob 16.00
ŠD GORIŠNICAŠD Gerečja vas
Bukovci25.09.22 ob 16.00
BukovciNK Središče
Grajena24.09.22 ob 16.00
Grajena ANproNK Apače
Spodnja Hajdina24.09.22 ob 16.00
HajdinaMarkovci

6. krog - 01.10.22

Stojnci02.10.22 ob 16.00
StojnciMarkovci
Apače02.10.22 ob 16.00
NK ApačeHajdina
Središče ob Dravi01.10.22 ob 16.00
NK SrediščeGrajena ANpro
Gerečja vas01.10.22 ob 16.00
ŠD Gerečja vasBukovci
Poljčane01.10.22 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEŠD GORIŠNICA

7. krog - 08.10.22

Gorišnica09.10.22 ob 15.00
ŠD GORIŠNICAStojnci
Bukovci09.10.22 ob 15.00
BukovciNK BOČ POLJČANE
Spodnja Hajdina08.10.22 ob 15.00
HajdinaNK Središče
Markovci08.10.22 ob 15.00
MarkovciNK Apače
Gerečja vas08.10.22 ob 15.00
ŠD Gerečja vasGrajena ANpro

8. krog - 15.10.22

Stojnci16.10.22 ob 15.00
StojnciNK Apače
Središče ob Dravi15.10.22 ob 15.00
NK SrediščeMarkovci
Gerečja vas15.10.22 ob 15.00
ŠD Gerečja vasHajdina
Poljčane15.10.22 ob 15.00
NK BOČ POLJČANEGrajena ANpro
Gorišnica16.10.22 ob 15.00
ŠD GORIŠNICABukovci

9. krog - 22.10.22

Bukovci22.10.22 ob 15.00
BukovciStojnci
Spodnja Hajdina22.10.22 ob 15.00
HajdinaNK BOČ POLJČANE
Markovci22.10.22 ob 15.00
MarkovciŠD Gerečja vas
Apače22.10.22 ob 15.00
NK ApačeNK Središče
Gorišnica23.10.22 ob 15.00
ŠD GORIŠNICAGrajena ANpro

10. krog -

Stojnci ob
StojnciNK Središče
Apače ob
NK ApačeŠD Gerečja vas
Markovci ob
MarkovciNK BOČ POLJČANE
Spodnja Hajdina ob
HajdinaŠD GORIŠNICA
Grajena ob
Grajena ANproBukovci

11. krog -

Grajena ob
Grajena ANproStojnci
Bukovci ob
BukovciHajdina
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICAMarkovci
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANENK Apače
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasNK Središče

12. krog -

Stojnci ob
StojnciŠD Gerečja vas
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeNK BOČ POLJČANE
Apače ob
NK ApačeŠD GORIŠNICA
Markovci ob
MarkovciBukovci
Spodnja Hajdina ob
HajdinaGrajena ANpro

13. krog -

Spodnja Hajdina ob
HajdinaStojnci
Grajena ob
Grajena ANproMarkovci
Bukovci ob
BukovciNK Apače
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICANK Središče
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEŠD Gerečja vas

14. krog -

Stojnci ob
StojnciNK BOČ POLJČANE
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasŠD GORIŠNICA
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeBukovci
Apače ob
NK ApačeGrajena ANpro
Markovci ob
MarkovciHajdina

15. krog -

Markovci ob
MarkovciStojnci
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNK Apače
Grajena ob
Grajena ANproNK Središče
Bukovci ob
BukovciŠD Gerečja vas
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICANK BOČ POLJČANE

16. krog -

Stojnci ob
StojnciŠD GORIŠNICA
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEBukovci
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeHajdina
Apače ob
NK ApačeMarkovci
Grajena ob
Grajena ANproŠD Gerečja vas

17. krog -

Apače ob
NK ApačeStojnci
Markovci ob
MarkovciNK Središče
Spodnja Hajdina ob
HajdinaŠD Gerečja vas
Grajena ob
Grajena ANproNK BOČ POLJČANE
Bukovci ob
BukovciŠD GORIŠNICA

18. krog -

Stojnci ob
StojnciBukovci
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEHajdina
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasMarkovci
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeNK Apače
Grajena ob
Grajena ANproŠD GORIŠNICA