Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Cicibani U-11 Center MNZ Ptuj 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 29.08.21

Gorišnica29.08.21 ob 10.30
Šola nogometa Gorišnica APodvinci Dornava ElektroHANZA
Videm01.09.21 ob 17.00
NŠ Klopotec VidemSlovenja vas Golgeter
Kidričevo08.09.21 ob 17.30
NK ALUMINIJ ADRAVA PTUJ "A"

2. krog - 05.09.21

Podvinci05.09.21 ob 10.30
Podvinci Dornava ElektroHANZADRAVA PTUJ "A"
Slovenja vas05.09.21 ob 10.30
Slovenja vas GolgeterNK ALUMINIJ A
Gorišnica15.09.21 ob 17.00
Šola nogometa Gorišnica ANŠ Klopotec Videm

3. krog - 12.09.21

Videm12.09.21 ob 10.30
NŠ Klopotec VidemPodvinci Dornava ElektroHANZA
Kidričevo12.09.21 ob 10.30
NK ALUMINIJ AŠola nogometa Gorišnica A
Spodnja Hajdina15.09.21 ob 17.00
DRAVA PTUJ "A"Slovenja vas Golgeter

4. krog - 19.09.21

Podvinci19.09.21 ob 10.30
Podvinci Dornava ElektroHANZASlovenja vas Golgeter
Gorišnica22.09.21 ob 17.30
Šola nogometa Gorišnica ADRAVA PTUJ "A"
Videm19.09.21 ob 10.30
NŠ Klopotec VidemNK ALUMINIJ A

5. krog - 26.09.21

Kidričevo30.09.21 ob 17.00
NK ALUMINIJ APodvinci Dornava ElektroHANZA
Videm25.09.21 ob 10.00
DRAVA PTUJ "A"NŠ Klopotec Videm
Slovenja vas28.09.21 ob 17.00
Slovenja vas GolgeterŠola nogometa Gorišnica A

6. krog - 03.10.21

Podvinci03.10.21 ob 10.30
Podvinci Dornava ElektroHANZAŠola nogometa Gorišnica A
Slovenja vas03.10.21 ob 10.30
Slovenja vas GolgeterNŠ Klopotec Videm
Drava Ptuj05.10.21 ob 17.00
DRAVA PTUJ "A"NK ALUMINIJ A

7. krog - 10.10.21

Podvinci12.10.21 ob 16.30
DRAVA PTUJ "A"Podvinci Dornava ElektroHANZA
Kidričevo10.10.21 ob 10.30
NK ALUMINIJ ASlovenja vas Golgeter
Tržec09.10.21 ob 10.30
NŠ Klopotec VidemŠola nogometa Gorišnica A

8. krog -

Podvinci ob
Podvinci Dornava ElektroHANZANŠ Klopotec Videm
Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnica ANK ALUMINIJ A
Slovenja vas ob
Slovenja vas GolgeterDRAVA PTUJ "A"

9. krog -

Slovenja vas ob
Slovenja vas GolgeterPodvinci Dornava ElektroHANZA
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJ "A"Šola nogometa Gorišnica A
Kidričevo ob
NK ALUMINIJ ANŠ Klopotec Videm

10. krog -

Podvinci ob
Podvinci Dornava ElektroHANZANK ALUMINIJ A
Videm ob
NŠ Klopotec VidemDRAVA PTUJ "A"
Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnica ASlovenja vas Golgeter

11. krog -

ob
1 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
2 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo
ob
3 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo

12. krog -

ob
3 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
4 uvrščeno moštvo2 uvrščeno moštvo
ob
5 uvrščeno moštvo1 uvrščeno moštvo

13. krog -

ob
6 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo
ob
1 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo
ob
2 uvrščeno moštvo3 uvrščeno moštvo

14. krog -

ob
2 uvrščeno moštvo6 uvrščeno moštvo
ob
3 uvrščeno moštvo1 uvrščeno moštvo
ob
4 uvrščeno moštvo5 uvrščeno moštvo

15. krog -

ob
6 uvrščeno moštvo4 uvrščeno moštvo
ob
5 uvrščeno moštvo3 uvrščeno moštvo
ob
1 uvrščeno moštvo2 uvrščeno moštvo