Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Veterani 40 MNZ Ptuj 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.21

15.10.21 ob 16.30
MajšperkOrmož
27.08.21 ob 18.00
ŠD Mladinec LovrencSpodnja Polskava
27.08.21 ob 18.00
NK Zgornja PolskavaHajdoše veterani
27.08.21 ob 18.00
Videm pri PtujuPohorje Oplotnica

2. krog - 03.09.21

03.09.21 ob 18.00
OrmožPohorje Oplotnica
03.09.21 ob 18.00
Hajdoše veteraniVidem pri Ptuju
03.09.21 ob 18.00
Spodnja PolskavaNK Zgornja Polskava
03.09.21 ob 18.00
MajšperkŠD Mladinec Lovrenc

3. krog - 10.09.21

10.09.21 ob 17.30
ŠD Mladinec LovrencOrmož
10.09.21 ob 17.30
NK Zgornja PolskavaMajšperk
10.09.21 ob 17.30
Videm pri PtujuSpodnja Polskava
10.09.21 ob 17.30
Pohorje OplotnicaHajdoše veterani

4. krog - 17.09.21

17.09.21 ob 17.30
OrmožHajdoše veterani
17.09.21 ob 17.30
MajšperkVidem pri Ptuju
17.09.21 ob 17.30
ŠD Mladinec LovrencNK Zgornja Polskava
17.09.21 ob 17.30
Pohorje OplotnicaSpodnja Polskava

5. krog - 24.09.21

24.09.21 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaOrmož
24.09.21 ob 17.00
Videm pri PtujuŠD Mladinec Lovrenc
24.09.21 ob 17.00
Pohorje OplotnicaMajšperk
24.09.21 ob 17.00
Hajdoše veteraniSpodnja Polskava

6. krog - 01.10.21

01.10.21 ob 17.00
OrmožSpodnja Polskava
01.10.21 ob 17.00
MajšperkHajdoše veterani
01.10.21 ob 17.00
ŠD Mladinec LovrencPohorje Oplotnica
01.10.21 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaVidem pri Ptuju

7. krog - 08.10.21

22.10.21 ob 16.30
Videm pri PtujuOrmož
08.10.21 ob 17.00
Pohorje OplotnicaNK Zgornja Polskava
08.10.21 ob 17.00
Hajdoše veteraniŠD Mladinec Lovrenc
08.10.21 ob 17.00
Spodnja PolskavaMajšperk

8. krog -

Ormož ob
OrmožMajšperk
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaŠD Mladinec Lovrenc
Hajdoše ob
Hajdoše veteraniNK Zgornja Polskava
Oplotnica ob
Pohorje OplotnicaVidem pri Ptuju

9. krog -

Oplotnica ob
Pohorje OplotnicaOrmož
Videm ob
Videm pri PtujuHajdoše veterani
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaSpodnja Polskava
Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencMajšperk

10. krog -

Ormož ob
OrmožŠD Mladinec Lovrenc
Majšperk ob
MajšperkNK Zgornja Polskava
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaVidem pri Ptuju
Hajdoše ob
Hajdoše veteraniPohorje Oplotnica

11. krog -

Hajdoše ob
Hajdoše veteraniOrmož
Videm ob
Videm pri PtujuMajšperk
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaŠD Mladinec Lovrenc
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaPohorje Oplotnica

12. krog -

Ormož ob
OrmožNK Zgornja Polskava
Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencVidem pri Ptuju
Majšperk ob
MajšperkPohorje Oplotnica
Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaHajdoše veterani

13. krog -

Spodnja Polskava ob
Spodnja PolskavaOrmož
Hajdoše ob
Hajdoše veteraniMajšperk
Oplotnica ob
Pohorje OplotnicaŠD Mladinec Lovrenc
Videm ob
Videm pri PtujuNK Zgornja Polskava

14. krog -

Ormož ob
OrmožVidem pri Ptuju
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaPohorje Oplotnica
Lovrenc na Dravskem polju ob
ŠD Mladinec LovrencHajdoše veterani
Majšperk ob
MajšperkSpodnja Polskava