Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Veterani 35 Zahod MNZ Ptuj 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.21

27.08.21 ob 18.00
ŠD LeskovecNK PODLEHNIK
18.10.21 ob 16.30
HajdinaŠD Skorba
27.08.21 ob 18.00
TržecPragersko
27.08.21 ob 18.00
Gerečja vasNK Apače

2. krog - 03.09.21

03.09.21 ob 18.00
NK PODLEHNIKNK Apače
03.09.21 ob 18.00
PragerskoGerečja vas
03.09.21 ob 18.00
ŠD SkorbaTržec
03.09.21 ob 18.00
ŠD LeskovecHajdina

3. krog - 10.09.21

10.09.21 ob 17.30
HajdinaNK PODLEHNIK
10.09.21 ob 17.30
TržecŠD Leskovec
10.09.21 ob 17.30
Gerečja vasŠD Skorba
10.09.21 ob 17.30
NK ApačePragersko

4. krog - 17.09.21

17.09.21 ob 17.30
NK PODLEHNIKPragersko
21.10.21 ob 16.30
ŠD SkorbaNK Apače
17.09.21 ob 17.30
ŠD LeskovecGerečja vas
22.10.21 ob 16.30
HajdinaTržec

5. krog - 24.09.21

24.09.21 ob 17.00
TržecNK PODLEHNIK
24.09.21 ob 17.00
Gerečja vasHajdina
24.09.21 ob 17.00
NK ApačeŠD Leskovec
24.09.21 ob 17.00
PragerskoŠD Skorba

6. krog - 01.10.21

01.10.21 ob 17.00
NK PODLEHNIKŠD Skorba
01.10.21 ob 17.00
ŠD LeskovecPragersko
01.10.21 ob 17.00
HajdinaNK Apače
01.10.21 ob 17.00
TržecGerečja vas

7. krog - 08.10.21

08.10.21 ob 23.00
Gerečja vasNK PODLEHNIK
Apače29.10.21 ob 16.30
NK ApačeTržec
08.10.21 ob 17.00
PragerskoHajdina
08.10.21 ob 18.00
ŠD SkorbaŠD Leskovec

8. krog -

Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKŠD Leskovec
Skorba ob
ŠD SkorbaHajdina
Pragersko ob
PragerskoTržec
Apače ob
NK ApačeGerečja vas

9. krog -

Apače ob
NK ApačeNK PODLEHNIK
Gerečja vas ob
Gerečja vasPragersko
Tržec ob
TržecŠD Skorba
Spodnja Hajdina ob
HajdinaŠD Leskovec

10. krog -

Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKHajdina
Leskovec ob
ŠD LeskovecTržec
Skorba ob
ŠD SkorbaGerečja vas
Pragersko ob
PragerskoNK Apače

11. krog -

Pragersko ob
PragerskoNK PODLEHNIK
Apače ob
NK ApačeŠD Skorba
Gerečja vas ob
Gerečja vasŠD Leskovec
Tržec ob
TržecHajdina

12. krog -

Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKTržec
Spodnja Hajdina ob
HajdinaGerečja vas
Leskovec ob
ŠD LeskovecNK Apače
Skorba ob
ŠD SkorbaPragersko

13. krog -

Skorba ob
ŠD SkorbaNK PODLEHNIK
Pragersko ob
PragerskoŠD Leskovec
Apače ob
NK ApačeHajdina
Gerečja vas ob
Gerečja vasTržec

14. krog -

Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKGerečja vas
Tržec ob
TržecNK Apače
Spodnja Hajdina ob
HajdinaPragersko
Leskovec ob
ŠD LeskovecŠD Skorba