Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 30.08.21

Poljčane30.08.21 ob 17.00
NK BOČ POLJČANEprost
Zgornja Polskava09.09.21 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaNK Apače
Tržec30.08.21 ob 17.00
NŠ Klopotec Tržec Oplotnica
Makole30.08.21 ob 17.00
NK MakolePragersko - Sp. Polskava

2. krog - 06.09.21

06.09.21 ob 17.00
prostPragersko - Sp. Polskava
Oplotnica06.09.21 ob 17.00
OplotnicaNK Makole
Apače06.09.21 ob 17.00
NK ApačeNŠ Klopotec Tržec
Poljčane06.09.21 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENK Zgornja Polskava

3. krog - 14.09.21

Zgornja Polskava14.09.21 ob 17.00
NK Zgornja Polskavaprost
Tržec14.09.21 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecNK BOČ POLJČANE
Makole14.09.21 ob 17.00
NK MakoleNK Apače
Pragersko14.09.21 ob 17.00
Pragersko - Sp. Polskava Oplotnica

4. krog - 20.09.21

20.09.21 ob 17.00
prost Oplotnica
Apače20.09.21 ob 17.00
NK ApačePragersko - Sp. Polskava
Poljčane20.09.21 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENK Makole
Zgornja Polskava21.10.21 ob 16.30
NK Zgornja PolskavaNŠ Klopotec Tržec

5. krog - 27.09.21

Tržec27.09.21 ob 17.00
NŠ Klopotec Tržecprost
Makole14.10.21 ob 16.30
NK MakoleNK Zgornja Polskava
Pragersko30.09.21 ob 17.00
Pragersko - Sp. PolskavaNK BOČ POLJČANE
Oplotnica18.10.21 ob 16.30
OplotnicaNK Apače

6. krog - 04.10.21

04.10.21 ob 17.00
prostNK Apače
Poljčane20.10.21 ob 16.30
NK BOČ POLJČANE Oplotnica
Zgornja Polskava04.10.21 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaPragersko - Sp. Polskava
Tržec18.10.21 ob 16.30
NŠ Klopotec TržecNK Makole

7. krog - 11.10.21

Makole11.10.21 ob 16.30
NK Makoleprost
Pragersko11.10.21 ob 16.30
Pragersko - Sp. PolskavaNŠ Klopotec Tržec
Oplotnica11.10.21 ob 16.30
OplotnicaNK Zgornja Polskava
Apače11.10.21 ob 16.30
NK ApačeNK BOČ POLJČANE

8. krog -

ob
prostNK BOČ POLJČANE
Apače ob
NK ApačeNK Zgornja Polskava
Oplotnica ob
OplotnicaNŠ Klopotec Tržec
Pragersko ob
Pragersko - Sp. PolskavaNK Makole

9. krog -

Pragersko ob
Pragersko - Sp. Polskavaprost
Makole ob
NK Makole Oplotnica
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecNK Apače
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaNK BOČ POLJČANE

10. krog -

ob
prostNK Zgornja Polskava
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANENŠ Klopotec Tržec
Apače ob
NK ApačeNK Makole
Oplotnica ob
OplotnicaPragersko - Sp. Polskava

11. krog -

Oplotnica ob
Oplotnicaprost
Pragersko ob
Pragersko - Sp. PolskavaNK Apače
Makole ob
NK MakoleNK BOČ POLJČANE
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecNK Zgornja Polskava

12. krog -

ob
prostNŠ Klopotec Tržec
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaNK Makole
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEPragersko - Sp. Polskava
Apače ob
NK Apače Oplotnica

13. krog -

Apače ob
NK Apačeprost
Oplotnica ob
OplotnicaNK BOČ POLJČANE
Pragersko ob
Pragersko - Sp. PolskavaNK Zgornja Polskava
Makole ob
NK MakoleNŠ Klopotec Tržec

14. krog -

ob
prostNK Makole
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecPragersko - Sp. Polskava
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja Polskava Oplotnica
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANENK Apače