Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Mlajši dečki 1.razred MNZ Ptuj 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 30.08.21

Gorišnica30.08.21 ob 17.00
Šola nogometa Gorišnicaprost
Drava Ptuj31.08.21 ob 17.00
DRAVA PTUJAha Emmi Bistrica B
Kidričevo01.09.21 ob 18.00
NK ALUMINIJNK Apače-Aluminij
Slovenska Bistrica30.08.21 ob 17.00
KETY EMMI BISTRICADornava Podvinci Hermes
Gerečja vas30.08.21 ob 17.00
NK Gerečja vas GolgeterPodvinci Dornava

2. krog - 06.09.21

06.09.21 ob 17.00
prostPodvinci Dornava
Dornava06.09.21 ob 17.00
Dornava Podvinci HermesNK Gerečja vas Golgeter
Kidričevo09.09.21 ob 17.30
NK Apače-AluminijKETY EMMI BISTRICA
06.09.21 ob 17.00
Aha Emmi Bistrica BNK ALUMINIJ
Gorišnica06.09.21 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaDRAVA PTUJ

3. krog - 14.09.21

Drava Ptuj14.09.21 ob 17.00
DRAVA PTUJprost
Kidričevo14.09.21 ob 17.00
NK ALUMINIJŠola nogometa Gorišnica
Spodnja Polskava14.09.21 ob 16.00
KETY EMMI BISTRICAAha Emmi Bistrica B
Gerečja vas13.09.21 ob 17.00
NK Gerečja vas GolgeterNK Apače-Aluminij
Podvinci13.09.21 ob 17.00
Podvinci DornavaDornava Podvinci Hermes

4. krog - 20.09.21

20.09.21 ob 17.00
prostDornava Podvinci Hermes
Kidričevo20.09.21 ob 17.00
NK Apače-AluminijPodvinci Dornava
20.09.21 ob 17.00
Aha Emmi Bistrica BNK Gerečja vas Golgeter
Gorišnica20.09.21 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaKETY EMMI BISTRICA
Drava Ptuj20.09.21 ob 17.00
DRAVA PTUJNK ALUMINIJ

5. krog - 27.09.21

Kidričevo27.09.21 ob 17.00
NK ALUMINIJprost
Slovenska Bistrica27.09.21 ob 17.00
KETY EMMI BISTRICADRAVA PTUJ
Gerečja vas14.10.21 ob 16.30
NK Gerečja vas GolgeterŠola nogometa Gorišnica
Podvinci27.09.21 ob 17.00
Podvinci DornavaAha Emmi Bistrica B
Dornava27.09.21 ob 17.00
Dornava Podvinci HermesNK Apače-Aluminij

6. krog - 04.10.21

04.10.21 ob 17.00
prostNK Apače-Aluminij
04.10.21 ob 17.00
Aha Emmi Bistrica BDornava Podvinci Hermes
Gorišnica04.10.21 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaPodvinci Dornava
Drava Ptuj04.10.21 ob 17.00
DRAVA PTUJNK Gerečja vas Golgeter
Kidričevo04.10.21 ob 17.00
NK ALUMINIJKETY EMMI BISTRICA

7. krog - 11.10.21

Slovenska Bistrica11.10.21 ob 16.30
KETY EMMI BISTRICAprost
Gerečja vas11.10.21 ob 16.30
NK Gerečja vas GolgeterNK ALUMINIJ
Podvinci11.10.21 ob 16.30
Podvinci DornavaDRAVA PTUJ
Dornava11.10.21 ob 16.30
Dornava Podvinci HermesŠola nogometa Gorišnica
Kidričevo14.10.21 ob 17.00
NK Apače-AluminijAha Emmi Bistrica B

8. krog - 18.10.21

18.10.21 ob 16.30
prostAha Emmi Bistrica B
Gorišnica18.10.21 ob 16.30
Šola nogometa GorišnicaNK Apače-Aluminij
Drava Ptuj18.10.21 ob 16.30
DRAVA PTUJDornava Podvinci Hermes
Kidričevo18.10.21 ob 16.30
NK ALUMINIJPodvinci Dornava
Slovenska Bistrica18.10.21 ob 16.30
KETY EMMI BISTRICANK Gerečja vas Golgeter

9. krog - 25.10.21

Gerečja vas25.10.21 ob 16.00
NK Gerečja vas Golgeterprost
Podvinci25.10.21 ob 16.00
Podvinci DornavaKETY EMMI BISTRICA
Dornava25.10.21 ob 16.00
Dornava Podvinci HermesNK ALUMINIJ
Kidričevo25.10.21 ob 16.00
NK Apače-AluminijDRAVA PTUJ
25.10.21 ob 16.00
Aha Emmi Bistrica BŠola nogometa Gorišnica

10. krog -

ob
prostŠola nogometa Gorišnica
ob
Aha Emmi Bistrica BDRAVA PTUJ
Kidričevo ob
NK Apače-AluminijNK ALUMINIJ
Dornava ob
Dornava Podvinci HermesKETY EMMI BISTRICA
Podvinci ob
Podvinci DornavaNK Gerečja vas Golgeter

11. krog -

Podvinci ob
Podvinci Dornavaprost
Gerečja vas ob
NK Gerečja vas GolgeterDornava Podvinci Hermes
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICANK Apače-Aluminij
Kidričevo ob
NK ALUMINIJAha Emmi Bistrica B
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJŠola nogometa Gorišnica

12. krog -

ob
prostDRAVA PTUJ
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaNK ALUMINIJ
ob
Aha Emmi Bistrica BKETY EMMI BISTRICA
Kidričevo ob
NK Apače-AluminijNK Gerečja vas Golgeter
Dornava ob
Dornava Podvinci HermesPodvinci Dornava

13. krog -

Dornava ob
Dornava Podvinci Hermesprost
Podvinci ob
Podvinci DornavaNK Apače-Aluminij
Gerečja vas ob
NK Gerečja vas GolgeterAha Emmi Bistrica B
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICAŠola nogometa Gorišnica
Kidričevo ob
NK ALUMINIJDRAVA PTUJ

14. krog -

ob
prostNK ALUMINIJ
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJKETY EMMI BISTRICA
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaNK Gerečja vas Golgeter
ob
Aha Emmi Bistrica BPodvinci Dornava
Kidričevo ob
NK Apače-AluminijDornava Podvinci Hermes

15. krog -

Kidričevo ob
NK Apače-Aluminijprost
Dornava ob
Dornava Podvinci HermesAha Emmi Bistrica B
Podvinci ob
Podvinci DornavaŠola nogometa Gorišnica
Gerečja vas ob
NK Gerečja vas GolgeterDRAVA PTUJ
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICANK ALUMINIJ

16. krog -

ob
prostKETY EMMI BISTRICA
Kidričevo ob
NK ALUMINIJNK Gerečja vas Golgeter
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJPodvinci Dornava
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaDornava Podvinci Hermes
ob
Aha Emmi Bistrica BNK Apače-Aluminij

17. krog -

ob
Aha Emmi Bistrica Bprost
Kidričevo ob
NK Apače-AluminijŠola nogometa Gorišnica
Dornava ob
Dornava Podvinci HermesDRAVA PTUJ
Podvinci ob
Podvinci DornavaNK ALUMINIJ
Gerečja vas ob
NK Gerečja vas GolgeterKETY EMMI BISTRICA

18. krog -

ob
prostNK Gerečja vas Golgeter
Slovenska Bistrica ob
KETY EMMI BISTRICAPodvinci Dornava
Kidričevo ob
NK ALUMINIJDornava Podvinci Hermes
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJNK Apače-Aluminij
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaAha Emmi Bistrica B