Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Mlajši dečki 1.razred MNZ Ptuj 2021/22 » 4. kolo » Zapisniki

Tekma: DRAVA PTUJ - NK ALUMINIJ
1 : 1 (1 : 1)

Datum: 20.09.21 ob 17.00
Domači: DRAVA PTUJ
Gostje: NK ALUMINIJ
Kraj : Drava Ptuj
Gledalcev: 30
Rezultat: 1 : 1 (1 : 1)
Gl. sodnik: Prelog Blaž (Ptuj)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

DRAVA PTUJ

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Slavinec JašaVratar214225
13. Arnuš Bine206752
11. Vogrin JanKapetan208175
17. Gabrovec Tian213568
6. Stočko Žan113193
10. Demiri Blerim214228
23. Muzek Timotej209932
5. Tratnjek Matic210169
15. Žižek Naj103595

NK ALUMINIJ

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Žitnik TilenVratar205998
6.Haunholter Kai212500
20.Nežić Filip211374
7.Stojanović Luka112894
14.Kovačec Tian212615
16.Kovačič Kevin210884
10.Jurić Taj201835
11.Pučko Anej207821
18.Vugrinčič MaiKapetan206789
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Menoni VidVratar201139
66. Mar BenjaminVratar110825
3. Halilović Damer214503
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Ornik Žiga205309
3. Podgoršek David208112
9. Prevolšek Jernej210686
5. Skok Patrick205803
8. Drevenšek Lia209903
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Halilović Damer26'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Haunholter Kai3'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE


Tekma: Šola nogometa Gorišnica - KETY EMMI BISTRICA
1 : 4 (1 : 1)

Datum: 20.09.21 ob 17.00
Domači: Šola nogometa Gorišnica
Gostje: KETY EMMI BISTRICA
Kraj : Gorišnica
Gledalcev: 15
Rezultat: 1 : 4 (1 : 1)
Gl. sodnik: Arnuš David (Destrnik)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

Šola nogometa Gorišnica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Cerkvenik Wright David AlexanderVratar202930
9. Vajsbaher Alessandro209177
6. Rakuša Enej110700
2. Kolarič LanKapetan205525
10. Lenart Vid208982
5. Školiber Anže213028
14. Poštrak Blaž202247
18. Vidovič Theodor113102
17. Huzjak Blaž214222

KETY EMMI BISTRICA

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Makoter MaiVratar201803
77.Mraz AljažKapetan202484
75.Strnad Nino110834
80.Kitek Ažbe Žan202472
55.Lozinšek Pia202534
13.Berdnik Aljaž213558
70.Smogavec Potočnik Nil202481
73.Ostruh Jakob202483
71.Prelog Jan213555
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
11. Kokol Miha210415
8. Purgaj Jaka205033
15. Kolbl Tjaž219518
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
78. Ruedl Val213557
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Rakuša Enej12'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
77.Mraz Aljaž3'
77.Mraz Aljaž51'
77.Mraz Aljaž57'
75.Strnad Nino59'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
73.Ostruh Jakob55'
78.Ruedl Val55'


Tekma: Aha Emmi Bistrica B - NK Gerečja vas Golgeter
8 : 0 (3 : 0)

Datum: 20.09.21 ob 17.00
Domači: Aha Emmi Bistrica B
Gostje: NK Gerečja vas Golgeter
Kraj :
Gledalcev: 40
Rezultat: 8 : 0 (3 : 0)
Gl. sodnik: Kamenšek Zdenko (Ptujska Gora)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

Aha Emmi Bistrica B

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Tratenšek MaiVratar202531
4. Ciglarič Tilen205804
10. Papotnik PatrikKapetan202532
3. Muminović Tarik204638
19. Hvalič Tim205700
11. Zupančič Tim213436
6. Sevšek Gašper205836
9. Vantur Bor202479
14. Glogovšek Jan112794

NK Gerečja vas Golgeter

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Panikvar MatejVratar202706
7.Vauda Luka209427
3.Panikvar matjaž209429
20.Kolar NaceKapetan202705
8.Božičko Jan209448
9.Juriševič Rajšp Tilen209447
10.Petek Marsel202704
11.Kustor Blaž217290
6.Vesenjak Aleš207819
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99. Lešnik GalVratar217597
5. Lončarič Val203895
12. Kneževič Anže202482
17. Grobeljšek Nino206652
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Kostanjevec Matija202702
4. krajnc miha209441
14. Serdinšek Luka202703
18. Hodnik Hugo216147
17. Ozvald Lan205088
19. Ibraimović Alex207818
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Papotnik Patrik9'
19.Hvalič Tim16'
9.Vantur Bor23'
9.Vantur Bor37'
9.Vantur Bor41'
9.Vantur Bor48'
10.Papotnik Patrik59'
19.Hvalič Tim60'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE


Tekma: NK Apače-Aluminij - Podvinci Dornava
1 : 0 (1 : 0)

Datum: 20.09.21 ob 17.00
Domači: NK Apače-Aluminij
Gostje: Podvinci Dornava
Kraj : Kidričevo
Gledalcev: 30
Rezultat: 1 : 0 (1 : 0)
Gl. sodnik: Bezjak Blaž (Markovci)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

NK Apače-Aluminij

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Mlakar MihaVratar209203
5. Ivančič Nik200973
9. Sok Teo212291
15. Pisar Leo210682
8. Hrga Jakob200978
7. Šešerko ŽanKapetan208178
13. Topolovec Nejc204266
16. Smolinger Jaša210684
10. Turk Luka205308

Podvinci Dornava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Razlag SašoVratar201250
17.Čeh Blaž212342
7.Čeh Tjan212338
2.Črešnik Matic201879
9.Hrga Tevž215762
11.Jakab Žiga208179
6.Krajnc Andraž216420
14.Lesjak Liam212273
8.Lipič Niko212401
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
33. Kaisersberger MaticVratar205759
22. Mlinarič Nej206198
17. Karo Tilen113074
14. Veber Žan204709
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
18. Majcen Aleks208188
5. Polanec Dominik217293
16. Resman Anej217859
10. Selinšek Nik-TimyKapetan210688
4. Šegula Jan208192
3. Fras Tilen208184
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
16.Smolinger Jaša6'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE