Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Starejši dečki MNZ Ptuj 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 27.08.21

Kidričevo31.08.21 ob 17.00
Aluminij BGrajena
Spodnja Polskava14.09.21 ob 17.30
Kety Emmi Bistrica- Sp.PolskavaNK Gerečja vas Golgeter
Dornava27.08.21 ob 17.30
Podvinci DornavaNŠ Klopotec Tržec
Gorišnica27.08.21 ob 17.30
Šola nogometa GorišnicaDRAVA PTUJ
Majšperk20.09.21 ob 17.00
MajšperkCirkulane-Zavrč
Ormož08.09.21 ob 17.30
Ormož SrediščeNK ALUMINIJ A

2. krog - 03.09.21

Grajena03.09.21 ob 17.30
GrajenaNK ALUMINIJ A
Cirkulane03.09.21 ob 17.30
Cirkulane-ZavrčOrmož Središče
Drava Ptuj03.09.21 ob 17.30
DRAVA PTUJMajšperk
Tržec07.09.21 ob 17.30
NŠ Klopotec TržecŠola nogometa Gorišnica
Gerečja vas03.09.21 ob 17.30
NK Gerečja vas GolgeterPodvinci Dornava
Kidričevo02.09.21 ob 17.30
Aluminij BKety Emmi Bistrica- Sp.Polskava

3. krog - 10.09.21

Spodnja Polskava09.09.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica- Sp.PolskavaGrajena
Podvinci10.09.21 ob 17.00
Podvinci DornavaAluminij B
Gorišnica10.09.21 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaNK Gerečja vas Golgeter
Majšperk10.09.21 ob 17.00
MajšperkNŠ Klopotec Tržec
Ormož10.09.21 ob 17.00
Ormož SrediščeDRAVA PTUJ
Kidričevo10.09.21 ob 17.00
NK ALUMINIJ ACirkulane-Zavrč

4. krog - 17.09.21

Grajena17.09.21 ob 17.00
GrajenaCirkulane-Zavrč
Drava Ptuj17.09.21 ob 17.00
DRAVA PTUJNK ALUMINIJ A
Tržec17.09.21 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecOrmož Središče
Gerečja vas28.09.21 ob 17.00
NK Gerečja vas GolgeterMajšperk
Kidričevo17.09.21 ob 17.00
Aluminij BŠola nogometa Gorišnica
Spodnja Polskava17.09.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica- Sp.PolskavaPodvinci Dornava

5. krog - 24.09.21

Podvinci24.09.21 ob 17.30
Podvinci DornavaGrajena
Gorišnica24.09.21 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaKety Emmi Bistrica- Sp.Polskava
Majšperk12.10.21 ob 16.30
MajšperkAluminij B
Ormož24.09.21 ob 17.00
Ormož SrediščeNK Gerečja vas Golgeter
Kidričevo24.09.21 ob 17.00
NK ALUMINIJ ANŠ Klopotec Tržec
Cirkulane24.09.21 ob 17.00
Cirkulane-ZavrčDRAVA PTUJ

6. krog - 01.10.21

Grajena01.10.21 ob 17.00
GrajenaDRAVA PTUJ
Tržec06.10.21 ob 17.00
NŠ Klopotec TržecCirkulane-Zavrč
Gerečja vas01.10.21 ob 17.00
NK Gerečja vas GolgeterNK ALUMINIJ A
Kidričevo20.10.21 ob 17.00
Aluminij BOrmož Središče
Spodnja Polskava01.10.21 ob 17.00
Kety Emmi Bistrica- Sp.PolskavaMajšperk
Gorišnica13.10.21 ob 16.30
Podvinci DornavaŠola nogometa Gorišnica

7. krog - 08.10.21

Gorišnica19.10.21 ob 16.30
Šola nogometa GorišnicaGrajena
Majšperk08.10.21 ob 17.00
MajšperkPodvinci Dornava
Središče ob Dravi25.10.21 ob 16.30
Ormož SrediščeKety Emmi Bistrica- Sp.Polskava
Kidričevo08.10.21 ob 17.00
NK ALUMINIJ AAluminij B
Cirkulane10.10.21 ob 10.00
Cirkulane-ZavrčNK Gerečja vas Golgeter
Tržec12.10.21 ob 16.30
NŠ Klopotec TržecDRAVA PTUJ

8. krog - 15.10.21

Grajena21.10.21 ob 16.30
GrajenaNŠ Klopotec Tržec
Gerečja vas26.10.21 ob 16.30
NK Gerečja vas GolgeterDRAVA PTUJ
Kidričevo24.10.21 ob 11.00
Aluminij BCirkulane-Zavrč
Spodnja Polskava14.10.21 ob 16.30
Kety Emmi Bistrica- Sp.PolskavaNK ALUMINIJ A
Podvinci15.10.21 ob 16.30
Podvinci DornavaOrmož Središče
Gorišnica15.10.21 ob 16.30
Šola nogometa GorišnicaMajšperk

9. krog -

Majšperk ob
MajšperkGrajena
Ormož ob
Ormož SrediščeŠola nogometa Gorišnica
Kidričevo ob
NK ALUMINIJ APodvinci Dornava
Cirkulane ob
Cirkulane-ZavrčKety Emmi Bistrica- Sp.Polskava
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJAluminij B
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecNK Gerečja vas Golgeter

10. krog -

Grajena ob
GrajenaNK Gerečja vas Golgeter
Kidričevo ob
Aluminij BNŠ Klopotec Tržec
Spodnja Polskava ob
Kety Emmi Bistrica- Sp.PolskavaDRAVA PTUJ
Podvinci ob
Podvinci DornavaCirkulane-Zavrč
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaNK ALUMINIJ A
Majšperk ob
MajšperkOrmož Središče

11. krog -

Ormož ob
Ormož SrediščeGrajena
Kidričevo ob
NK ALUMINIJ AMajšperk
Cirkulane ob
Cirkulane-ZavrčŠola nogometa Gorišnica
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJPodvinci Dornava
Tržec ob
NŠ Klopotec TržecKety Emmi Bistrica- Sp.Polskava
Gerečja vas ob
NK Gerečja vas GolgeterAluminij B