Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 28.08.21

Tržec28.08.21 ob 17.30
TržecPragersko
28.08.21 ob 17.30
PROSTINK PODLEHNIK
Rogoznica28.08.21 ob 17.30
Rogoznica SlofinČlani - NK Središče
Hajdoše29.08.21 ob 10.30
HajdošeOrmož

2. krog - 04.09.21

Pragersko04.09.21 ob 17.00
PragerskoOrmož
Središče ob Dravi05.09.21 ob 17.00
Člani - NK SrediščeHajdoše
Dežno - Podlehnik05.09.21 ob 17.00
NK PODLEHNIKRogoznica Slofin
Tržec04.09.21 ob 13.30
TržecPROSTI

3. krog - 11.09.21

Majšperk11.09.21 ob 16.00
PROSTIPragersko
Rogoznica11.09.21 ob 14.00
Rogoznica SlofinTržec
Hajdoše12.09.21 ob 10.30
HajdošeNK PODLEHNIK
Ormož11.09.21 ob 16.00
OrmožČlani - NK Središče

4. krog - 18.09.21

Pragersko19.09.21 ob 16.00
PragerskoČlani - NK Središče
Dežno - Podlehnik19.09.21 ob 16.00
NK PODLEHNIKOrmož
Tržec18.09.21 ob 16.00
TržecHajdoše
Majšperk18.09.21 ob 16.00
PROSTIRogoznica Slofin

5. krog - 25.09.21

Rogoznica26.09.21 ob 16.00
Rogoznica SlofinPragersko
Hajdoše25.09.21 ob 16.00
HajdošePROSTI
Ormož25.09.21 ob 16.00
OrmožTržec
Središče ob Dravi25.09.21 ob 16.00
Člani - NK SrediščeNK PODLEHNIK

6. krog - 02.10.21

Pragersko02.10.21 ob 16.00
PragerskoNK PODLEHNIK
Tržec03.10.21 ob 16.00
TržecČlani - NK Središče
Majšperk02.10.21 ob 16.00
PROSTIOrmož
Rogoznica02.10.21 ob 16.00
Rogoznica SlofinHajdoše

7. krog - 09.10.21

Hajdoše10.10.21 ob 10.30
HajdošePragersko
Ormož09.10.21 ob 15.00
OrmožRogoznica Slofin
Središče ob Dravi09.10.21 ob 15.00
Člani - NK SrediščePROSTI
Dežno - Podlehnik17.10.21 ob 15.00
NK PODLEHNIKTržec

8. krog - 09.04.22

Pragersko09.04.22 ob 16.00
PragerskoTržec
Dežno - Podlehnik09.04.22 ob 16.00
NK PODLEHNIKPROSTI
Središče ob Dravi09.04.22 ob 16.00
Člani - NK SrediščeRogoznica Slofin
Ormož10.04.22 ob 16.00
OrmožHajdoše

9. krog - 16.04.22

Ormož16.04.22 ob 16.00
OrmožPragersko
Hajdoše18.04.22 ob 10.30
HajdošeČlani - NK Središče
Grajena16.04.22 ob 16.00
Rogoznica SlofinNK PODLEHNIK
Majšperk16.04.22 ob 16.00
PROSTITržec

10. krog - 23.04.22

Pragersko23.04.22 ob 17.00
PragerskoPROSTI
Tržec23.04.22 ob 17.00
TržecRogoznica Slofin
Dežno - Podlehnik24.04.22 ob 17.00
NK PODLEHNIKHajdoše
Središče ob Dravi23.04.22 ob 17.00
Člani - NK SrediščeOrmož

11. krog - 07.05.22

Središče ob Dravi07.05.22 ob 17.00
Člani - NK SrediščePragersko
Ormož07.05.22 ob 17.00
OrmožNK PODLEHNIK
Hajdoše08.05.22 ob 10.30
HajdošeTržec
Rogoznica07.05.22 ob 17.00
Rogoznica SlofinPROSTI

12. krog - 14.05.22

Pragersko14.05.22 ob 17.00
PragerskoRogoznica Slofin
Majšperk14.05.22 ob 17.00
PROSTIHajdoše
Tržec14.05.22 ob 17.00
TržecOrmož
Dežno - Podlehnik15.05.22 ob 17.00
NK PODLEHNIKČlani - NK Središče

13. krog - 21.05.22

Dežno - Podlehnik22.05.22 ob 17.00
NK PODLEHNIKPragersko
Središče ob Dravi21.05.22 ob 17.00
Člani - NK SrediščeTržec
Ormož21.05.22 ob 17.00
OrmožPROSTI
Hajdoše22.05.22 ob 10.30
HajdošeRogoznica Slofin

14. krog - 28.05.22

Pragersko28.05.22 ob 18.00
PragerskoHajdoše
Grajena27.05.22 ob 18.00
Rogoznica SlofinOrmož
Majšperk28.05.22 ob 18.00
PROSTIČlani - NK Središče
Tržec28.05.22 ob 18.00
TržecNK PODLEHNIK