Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ 2021/22 » 2. kolo » Zapisniki

Tekma: NK Središče - Hajdoše
6 : 0 (3 : 0)

Datum: 05.09.21 ob 17.00
Domači: NK Središče
Gostje: Hajdoše
Kraj : Središče ob Dravi
Gledalcev: 95
Rezultat: 6 : 0 (3 : 0)
Gl. sodnik: Bezjak Blaž (Markovci)
1. pomočnik: Šprah Robert (Cirkulane)
2. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
Delegat: Kokol Miro (Ptuj)


Postavi

NK Središče

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
41. Majč DavidVratar71033
18. Borko GregaKapetan73229
9. Jaušovec Patrik71075
17. Turk Simon104040
6. Borko Aljaž103188
16. Cimerman Mitja89527
11. Štamberger Filip90010
8. Kociper Dejan71049
10. Laissani Elias Amor72203
14. Jakl Klemen88758
20. Rajh Žiga78440

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
27.Drevenšek JanVratar82493
19.Bauman Tadej73437
5.Zagoranski BlažKapetan34725
3.Tomić Damjan51987
11.Gajser Damijan70560
17.Glažar Gregor34717
6.Glažar Lan103106
16.Kurež Boštjan36628
10.Novak Matej65256
9.Mlakar Aleksander371
4.Cvikl Sergej408
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Dogša BojanVratar45485
4. Rotar Jernej55897
15. Rakovec Miha55896
19. Puklavec Grega88756
7. Sakelšek Miha55898
13. Jaušovec Denis71074
3. Borko Domen90565
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Žbogar Žan83411
14. Petrušič Davorin40106
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Jaušovec Patrik21'
10.Laissani Elias Amor33'
10.Laissani Elias Amor40'
14.Jakl Klemen81'
14.Jakl Klemen82'
3.Borko Domen90'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Sakelšek Miha80'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
19.Bauman Tadej59'
6.Glažar Lan78'
IZKLJUČENI
MENJAVE
6.Borko Aljaž61'
19.Puklavec Grega61'
17.Turk Simon61'
4.Rotar Jernej61'
10.Laissani Elias Amor73'
3.Borko Domen73'
9.Jaušovec Patrik75'
13.Jaušovec Denis75'
18.Borko Grega75'
7.Sakelšek Miha75'
4.Cvikl Sergej31'
2.Žbogar Žan31'
9.Mlakar Aleksander84'
14.Petrušič Davorin84'


Tekma: NK PODLEHNIK - Rogoznica Slofin
4 : 0 (3 : 0)

Datum: 05.09.21 ob 17.00
Domači: NK PODLEHNIK
Gostje: Rogoznica Slofin
Kraj : Dežno - Podlehnik
Gledalcev: 50
Rezultat: 4 : 0 (3 : 0)
Gl. sodnik: Sakelšek Aleš (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Dovnik Iztok (Ivanjkovci)
2. pomočnik: Pišek Rok (Lovrenc na Dravskem polju)
Delegat: Pernat Toni (Lovrenc na Dravskem polju)


Postavi

NK PODLEHNIK

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Bedrač MitjaKapetanVratar31182
16. Trafela Matjaž42351
9. Plavčak Žan76294
10. Vrečar Aleksander62666
7. Jelen Timotej103205
14. Feguš Urban76482
13. Murko Danijel51450
4. Cafuta Renato88520
24. Vinko Ervin45258
5. Verdenik David61060
22. Jaušovec Denis69667

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Murko DavidVratar70591
23.Polič Mitja48927
5.Kramberger Matic87584
6.Brus Tilen89549
15.Lozinšek Denis51593
10.Stanet PeterKapetan55382
14.Vindiš Jan112856
16.Klajnošek Rok106499
9.Hrašovec Renato219642
4.Berlak Jakob219551
7.Mašić Kenan200348
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
11. Pernat Denis90652
18. Kozel Niko44110
17. Mlakar Aleš59701
8. Lendero Jan96216
6. Kojc Anton35584
19. Arnuš Robert38413
91. Feguš Matic55591
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Polanec Sergej98406
3. Grujić Polič Zlatko111285
22. Polanec Renato82317
11. Mazera Dejan49611
2. Mersini Agim217246
17. Letonja Matej113100
13. Podhostnik Mitja46886
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
22.Jaušovec Denis2'
22.Jaušovec Denis17'
7.Jelen Timotej35'
5.Verdenik David60'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
24.Vinko Ervin46'
8.Lendero Jan46'
4.Cafuta Renato46'
17.Mlakar Aleš46'
22.Jaušovec Denis66'
11.Pernat Denis66'
14.Feguš Urban68'
18.Kozel Niko68'
5.Verdenik David74'
6.Kojc Anton74'
7.Mašić Kenan52'
22.Polanec Renato52'
14.Vindiš Jan54'
13.Podhostnik Mitja54'
5.Kramberger Matic64'
11.Mazera Dejan64'
15.Lozinšek Denis68'
19.Polanec Sergej68'
4.Berlak Jakob70'
3.Grujić Polič Zlatko70'


Tekma: Pragersko - Ormož
0 : 4 (0 : 2)

Datum: 04.09.21 ob 17.00
Domači: Pragersko
Gostje: Ormož
Kraj : Pragersko
Gledalcev: 40
Rezultat: 0 : 4 (0 : 2)
Gl. sodnik: Mileta Lovro (Višnja Gora)
1. pomočnik: Milošič Iztok (Ptuj)
2. pomočnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
Delegat: Feguš Vekoslav (Pragersko)


Postavi

Pragersko

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Ravnjak NejcVratar32495
23. Dabanovič Tine73441
10. Breznik Jan55641
24. Krajnc Domen96016
4. Orešič ŽigaKapetan71818
19. Vindiš Žan83423
96. Hajnc Denis38449
3. Potisk Tilen71028
18. Jeršič Nejc82870
7. Ravnjak Gregor103588
5. Debevec Aljoša11783

Ormož

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Šošter DomenVratar204899
21.Trstenjak Adrijan103497
18.Prapotnik Teo98018
3.Prijol Miha96185
5.Perger Aleks103533
6.Podplatnik NejcKapetan55783
4.Borko Blaž52774
11.Lah Aljaž96441
2.Županić David109143
10.Vočanec Jan71047
9.Janežič David73233
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Dečman Žan91095
20. Fingušt Simon74596
32. Podlunšek Matevž96019
22. Mlakar Jakob205536
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Šulek Nejc88281
17. Praprotnik Nik90851
19. Kosec Niko96474
13. Vopis Dionysios219893
16. Prapotnik Teo96102
15. Rajh Alen211120
8. Piberčnik Sebastjan38127
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Vočanec Jan14'
10.Vočanec Jan19'
9.Janežič David52'
19.Kosec Niko81'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Potisk Tilen83'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Vočanec Jan41'
6.Podplatnik Nejc55'
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Vindiš Žan40'
22.Mlakar Jakob40'
24.Krajnc Domen56'
32.Podlunšek Matevž56'
10.Breznik Jan73'
20.Fingušt Simon73'
18.Jeršič Nejc84'
13.Dečman Žan84'
3.Prijol Miha56'
14.Šulek Nejc56'
6.Podplatnik Nejc56'
15.Rajh Alen56'
10.Vočanec Jan66'
13.Vopis Dionysios66'
9.Janežič David73'
8.Piberčnik Sebastjan73'
5.Perger Aleks73'
19.Kosec Niko73'