Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Super liga MNZ PTUJ 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 21.08.21

Gorišnica22.08.21 ob 17.30
ŠD GORIŠNICAŠD Skorba
Spodnja Hajdina22.08.21 ob 17.30
HajdinaStojnci
Markovci21.08.21 ob 17.30
MarkovciNK Apače
Bukovci22.08.21 ob 17.30
BukovciŠD Gerečja vas
Poljčane21.08.21 ob 17.30
NK BOČ POLJČANEGrajena ANpro

2. krog - 28.08.21

Skorba29.08.21 ob 10.30
ŠD SkorbaGrajena ANpro
Gerečja vas28.08.21 ob 17.30
ŠD Gerečja vasNK BOČ POLJČANE
Apače28.08.21 ob 17.30
NK ApačeBukovci
Stojnci29.08.21 ob 17.30
StojnciMarkovci
Gorišnica29.08.21 ob 17.30
ŠD GORIŠNICAHajdina

3. krog - 04.09.21

Spodnja Hajdina04.09.21 ob 17.00
HajdinaŠD Skorba
Markovci04.09.21 ob 17.00
MarkovciŠD GORIŠNICA
Bukovci03.09.21 ob 17.00
BukovciStojnci
Poljčane04.09.21 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENK Apače
Grajena05.09.21 ob 17.00
Grajena ANproŠD Gerečja vas

4. krog - 11.09.21

Skorba12.09.21 ob 10.30
ŠD SkorbaŠD Gerečja vas
Apače11.09.21 ob 16.00
NK ApačeGrajena ANpro
Stojnci24.10.21 ob 15.00
StojnciNK BOČ POLJČANE
Gorišnica12.09.21 ob 16.00
ŠD GORIŠNICABukovci
Spodnja Hajdina11.09.21 ob 16.00
HajdinaMarkovci

5. krog - 18.09.21

Markovci18.09.21 ob 16.00
MarkovciŠD Skorba
Bukovci19.09.21 ob 16.00
BukovciHajdina
Poljčane19.09.21 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEŠD GORIŠNICA
Grajena18.09.21 ob 16.00
Grajena ANproStojnci
Gerečja vas19.09.21 ob 16.00
ŠD Gerečja vasNK Apače

6. krog - 25.09.21

Skorba26.09.21 ob 10.30
ŠD SkorbaNK Apače
Stojnci26.09.21 ob 16.00
StojnciŠD Gerečja vas
Gorišnica26.09.21 ob 16.00
ŠD GORIŠNICAGrajena ANpro
Spodnja Hajdina25.09.21 ob 16.00
HajdinaNK BOČ POLJČANE
Markovci26.09.21 ob 16.00
MarkovciBukovci

7. krog - 02.10.21

Bukovci03.10.21 ob 16.00
BukovciŠD Skorba
Poljčane02.10.21 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEMarkovci
Grajena02.10.21 ob 16.00
Grajena ANproHajdina
Gerečja vas02.10.21 ob 16.00
ŠD Gerečja vasŠD GORIŠNICA
Apače03.10.21 ob 16.00
NK ApačeStojnci

8. krog - 09.10.21

Skorba09.10.21 ob 15.00
ŠD SkorbaStojnci
Gorišnica09.10.21 ob 15.00
ŠD GORIŠNICANK Apače
Spodnja Hajdina09.10.21 ob 15.00
HajdinaŠD Gerečja vas
Markovci09.10.21 ob 15.00
MarkovciGrajena ANpro
Bukovci09.10.21 ob 15.00
BukovciNK BOČ POLJČANE

9. krog - 16.10.21

Poljčane16.10.21 ob 15.00
NK BOČ POLJČANEŠD Skorba
Grajena16.10.21 ob 15.00
Grajena ANproBukovci
Gerečja vas16.10.21 ob 15.00
ŠD Gerečja vasMarkovci
Apače16.10.21 ob 15.00
NK ApačeHajdina
Stojnci16.10.21 ob 15.00
StojnciŠD GORIŠNICA

10. krog -

Skorba ob
ŠD SkorbaŠD GORIŠNICA
Stojnci ob
StojnciHajdina
Apače ob
NK ApačeMarkovci
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasBukovci
Grajena ob
Grajena ANproNK BOČ POLJČANE

11. krog -

Grajena ob
Grajena ANproŠD Skorba
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEŠD Gerečja vas
Bukovci ob
BukovciNK Apače
Markovci ob
MarkovciStojnci
Spodnja Hajdina ob
HajdinaŠD GORIŠNICA

12. krog -

Skorba ob
ŠD SkorbaHajdina
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICAMarkovci
Stojnci ob
StojnciBukovci
Apače ob
NK ApačeNK BOČ POLJČANE
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasGrajena ANpro

13. krog -

Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasŠD Skorba
Grajena ob
Grajena ANproNK Apače
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEStojnci
Bukovci ob
BukovciŠD GORIŠNICA
Markovci ob
MarkovciHajdina

14. krog -

Skorba ob
ŠD SkorbaMarkovci
Spodnja Hajdina ob
HajdinaBukovci
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICANK BOČ POLJČANE
Stojnci ob
StojnciGrajena ANpro
Apače ob
NK ApačeŠD Gerečja vas

15. krog -

Apače ob
NK ApačeŠD Skorba
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasStojnci
Grajena ob
Grajena ANproŠD GORIŠNICA
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEHajdina
Bukovci ob
BukovciMarkovci

16. krog -

Skorba ob
ŠD SkorbaBukovci
Markovci ob
MarkovciNK BOČ POLJČANE
Spodnja Hajdina ob
HajdinaGrajena ANpro
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICAŠD Gerečja vas
Stojnci ob
StojnciNK Apače

17. krog -

Stojnci ob
StojnciŠD Skorba
Apače ob
NK ApačeŠD GORIŠNICA
Gerečja vas ob
ŠD Gerečja vasHajdina
Grajena ob
Grajena ANproMarkovci
Poljčane ob
NK BOČ POLJČANEBukovci

18. krog -

Skorba ob
ŠD SkorbaNK BOČ POLJČANE
Bukovci ob
BukovciGrajena ANpro
Markovci ob
MarkovciŠD Gerečja vas
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNK Apače
Gorišnica ob
ŠD GORIŠNICAStojnci