Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2021/2022 » Super liga MNZ PTUJ 2021/22 » Program tekmovanja

1. krog - 21.08.21

Gorišnica22.08.21 ob 17.30
ŠD GORIŠNICAŠD Skorba
Spodnja Hajdina22.08.21 ob 17.30
HajdinaStojnci
Markovci21.08.21 ob 17.30
MarkovciNK Apače
Bukovci22.08.21 ob 17.30
BukovciŠD Gerečja vas
Poljčane21.08.21 ob 17.30
NK BOČ POLJČANEGrajena ANpro

2. krog - 28.08.21

Skorba29.08.21 ob 10.30
ŠD SkorbaGrajena ANpro
Gerečja vas28.08.21 ob 17.30
ŠD Gerečja vasNK BOČ POLJČANE
Apače28.08.21 ob 17.30
NK ApačeBukovci
Stojnci29.08.21 ob 17.30
StojnciMarkovci
Gorišnica29.08.21 ob 17.30
ŠD GORIŠNICAHajdina

3. krog - 04.09.21

Spodnja Hajdina04.09.21 ob 17.00
HajdinaŠD Skorba
Markovci04.09.21 ob 17.00
MarkovciŠD GORIŠNICA
Bukovci03.09.21 ob 17.00
BukovciStojnci
Poljčane04.09.21 ob 17.00
NK BOČ POLJČANENK Apače
Grajena05.09.21 ob 17.00
Grajena ANproŠD Gerečja vas

4. krog - 11.09.21

Skorba12.09.21 ob 10.30
ŠD SkorbaŠD Gerečja vas
Apače11.09.21 ob 16.00
NK ApačeGrajena ANpro
Stojnci23.10.21 ob 15.00
StojnciNK BOČ POLJČANE
Gorišnica12.09.21 ob 16.00
ŠD GORIŠNICABukovci
Spodnja Hajdina11.09.21 ob 16.00
HajdinaMarkovci

5. krog - 18.09.21

Markovci18.09.21 ob 16.00
MarkovciŠD Skorba
Bukovci19.09.21 ob 16.00
BukovciHajdina
Poljčane19.09.21 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEŠD GORIŠNICA
Grajena18.09.21 ob 16.00
Grajena ANproStojnci
Gerečja vas19.09.21 ob 16.00
ŠD Gerečja vasNK Apače

6. krog - 25.09.21

Skorba26.09.21 ob 10.30
ŠD SkorbaNK Apače
Stojnci26.09.21 ob 16.00
StojnciŠD Gerečja vas
Gorišnica26.09.21 ob 16.00
ŠD GORIŠNICAGrajena ANpro
Spodnja Hajdina25.09.21 ob 16.00
HajdinaNK BOČ POLJČANE
Markovci26.09.21 ob 16.00
MarkovciBukovci

7. krog - 02.10.21

Bukovci03.10.21 ob 16.00
BukovciŠD Skorba
Poljčane02.10.21 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEMarkovci
Grajena02.10.21 ob 16.00
Grajena ANproHajdina
Gerečja vas02.10.21 ob 16.00
ŠD Gerečja vasŠD GORIŠNICA
Apače03.10.21 ob 16.00
NK ApačeStojnci

8. krog - 09.10.21

Skorba10.10.21 ob 10.30
ŠD SkorbaStojnci
Gorišnica10.10.21 ob 15.00
ŠD GORIŠNICANK Apače
Spodnja Hajdina09.10.21 ob 16.00
HajdinaŠD Gerečja vas
Markovci09.10.21 ob 15.00
MarkovciGrajena ANpro
Bukovci10.10.21 ob 15.00
BukovciNK BOČ POLJČANE

9. krog - 16.10.21

Poljčane16.10.21 ob 15.00
NK BOČ POLJČANEŠD Skorba
Grajena16.10.21 ob 15.00
Grajena ANproBukovci
Gerečja vas16.10.21 ob 15.00
ŠD Gerečja vasMarkovci
Apače16.10.21 ob 15.00
NK ApačeHajdina
Stojnci16.10.21 ob 15.00
StojnciŠD GORIŠNICA

10. krog - 02.04.22

Skorba03.04.22 ob 10.30
ŠD SkorbaŠD GORIŠNICA
Stojnci03.04.22 ob 16.00
StojnciHajdina
Apače04.05.22 ob 18.00
NK ApačeMarkovci
Gerečja vas04.05.22 ob 18.00
ŠD Gerečja vasBukovci
Grajena04.05.22 ob 18.00
Grajena ANproNK BOČ POLJČANE

11. krog - 09.04.22

Grajena10.04.22 ob 16.00
Grajena ANproŠD Skorba
Poljčane09.04.22 ob 16.00
NK BOČ POLJČANEŠD Gerečja vas
Bukovci10.04.22 ob 16.00
BukovciNK Apače
Markovci09.04.22 ob 16.00
MarkovciStojnci
Spodnja Hajdina09.04.22 ob 16.00
HajdinaŠD GORIŠNICA

12. krog - 16.04.22

Skorba18.04.22 ob 10.30
ŠD SkorbaHajdina
Gorišnica18.04.22 ob 16.00
ŠD GORIŠNICAMarkovci
Stojnci18.04.22 ob 16.00
StojnciBukovci
Apače16.04.22 ob 16.00
NK ApačeNK BOČ POLJČANE
Gerečja vas16.04.22 ob 16.00
ŠD Gerečja vasGrajena ANpro

13. krog - 23.04.22

Gerečja vas24.04.22 ob 17.00
ŠD Gerečja vasŠD Skorba
Grajena23.04.22 ob 17.00
Grajena ANproNK Apače
Poljčane23.04.22 ob 17.00
NK BOČ POLJČANEStojnci
Bukovci24.04.22 ob 17.00
BukovciŠD GORIŠNICA
Markovci23.04.22 ob 15.00
MarkovciHajdina

14. krog - 07.05.22

Skorba08.05.22 ob 10.30
ŠD SkorbaMarkovci
Spodnja Hajdina07.05.22 ob 17.00
HajdinaBukovci
Gorišnica08.05.22 ob 17.00
ŠD GORIŠNICANK BOČ POLJČANE
Stojnci08.05.22 ob 17.00
StojnciGrajena ANpro
Apače07.05.22 ob 17.00
NK ApačeŠD Gerečja vas

15. krog - 14.05.22

Apače15.05.22 ob 17.00
NK ApačeŠD Skorba
Gerečja vas14.05.22 ob 17.00
ŠD Gerečja vasStojnci
Grajena14.05.22 ob 17.00
Grajena ANproŠD GORIŠNICA
Poljčane14.05.22 ob 17.00
NK BOČ POLJČANEHajdina
Bukovci14.05.22 ob 17.00
BukovciMarkovci

16. krog - 21.05.22

Skorba22.05.22 ob 10.30
ŠD SkorbaBukovci
Markovci22.05.22 ob 17.00
MarkovciNK BOČ POLJČANE
Spodnja Hajdina21.05.22 ob 17.00
HajdinaGrajena ANpro
Gorišnica22.05.22 ob 17.00
ŠD GORIŠNICAŠD Gerečja vas
Stojnci22.05.22 ob 17.00
StojnciNK Apače

17. krog - 28.05.22

Stojnci29.05.22 ob 18.00
StojnciŠD Skorba
Apače29.05.22 ob 18.00
NK ApačeŠD GORIŠNICA
Gerečja vas29.05.22 ob 18.00
ŠD Gerečja vasHajdina
Grajena29.05.22 ob 18.00
Grajena ANproMarkovci
Poljčane29.05.22 ob 18.00
NK BOČ POLJČANEBukovci

18. krog - 04.06.22

Skorba04.06.22 ob 18.00
ŠD SkorbaNK BOČ POLJČANE
Bukovci04.06.22 ob 18.00
BukovciGrajena ANpro
Markovci04.06.22 ob 18.00
MarkovciŠD Gerečja vas
Spodnja Hajdina04.06.22 ob 18.00
HajdinaNK Apače
Gorišnica04.06.22 ob 18.00
ŠD GORIŠNICAStojnci