Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Starejši dečki MNZ Ptuj 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 04.09.20

Slovenska Bistrica01.09.20 ob 18.30
NK KETY EMMI BISTRICAZavrč - Cirkulane
Drava Ptuj04.09.20 ob 17.00
DRAVA PTUJMajšperk
Kidričevo04.09.20 ob 17.00
NK ALUMINIJŠola nogometa Gorišnica
Ormož04.09.20 ob 17.00
Ormož SrediščePodvinci
Videm04.09.20 ob 17.00
Videm pri PtujuNŠ Korant Markovci
Gerečja vas04.09.20 ob 17.00
Gerečja vas GolgeterCirkulane - Dornava

2. krog - 11.09.20

Zavrč11.09.20 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneCirkulane - Dornava
Markovci11.09.20 ob 17.00
NŠ Korant MarkovciGerečja vas Golgeter
Podvinci11.09.20 ob 17.00
PodvinciVidem pri Ptuju
Gorišnica11.09.20 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaOrmož Središče
Majšperk11.09.20 ob 17.00
MajšperkNK ALUMINIJ
Slovenska Bistrica08.09.20 ob 18.30
NK KETY EMMI BISTRICADRAVA PTUJ

3. krog - 18.09.20

Drava Ptuj18.09.20 ob 17.00
DRAVA PTUJZavrč - Cirkulane
Kidričevo15.09.20 ob 18.00
NK ALUMINIJNK KETY EMMI BISTRICA
Središče ob Dravi18.09.20 ob 17.00
Ormož SrediščeMajšperk
Videm18.09.20 ob 17.00
Videm pri PtujuŠola nogometa Gorišnica
Gerečja vas18.09.20 ob 17.00
Gerečja vas GolgeterPodvinci
Dornava18.09.20 ob 17.00
Cirkulane - DornavaNŠ Korant Markovci

4. krog - 25.09.20

Zavrč25.05.21 ob 16.30
Zavrč - CirkulaneNŠ Korant Markovci
Podvinci25.09.20 ob 17.00
PodvinciCirkulane - Dornava
Gorišnica25.09.20 ob 17.00
Šola nogometa GorišnicaGerečja vas Golgeter
Majšperk25.05.21 ob 16.30
MajšperkVidem pri Ptuju
Slovenska Bistrica25.09.20 ob 17.00
NK KETY EMMI BISTRICAOrmož Središče
Drava Ptuj25.09.20 ob 17.00
DRAVA PTUJNK ALUMINIJ

5. krog - 02.10.20

Kidričevo02.10.20 ob 16.30
NK ALUMINIJZavrč - Cirkulane
Ormož02.10.20 ob 16.30
Ormož SrediščeDRAVA PTUJ
Videm01.10.20 ob 16.30
Videm pri PtujuNK KETY EMMI BISTRICA
Gerečja vas02.10.20 ob 16.30
Gerečja vas GolgeterMajšperk
Dornava02.10.20 ob 16.30
Cirkulane - DornavaŠola nogometa Gorišnica
Markovci02.10.20 ob 16.30
NŠ Korant MarkovciPodvinci

6. krog - 09.10.20

Zavrč09.10.20 ob 16.30
Zavrč - CirkulanePodvinci
Gorišnica09.10.20 ob 16.30
Šola nogometa GorišnicaNŠ Korant Markovci
Majšperk09.10.20 ob 16.00
MajšperkCirkulane - Dornava
Slovenska Bistrica06.10.20 ob 18.30
NK KETY EMMI BISTRICAGerečja vas Golgeter
Drava Ptuj09.10.20 ob 16.30
DRAVA PTUJVidem pri Ptuju
Kidričevo09.10.20 ob 16.30
NK ALUMINIJOrmož Središče

7. krog - 16.10.20

Ormož16.10.20 ob 16.30
Ormož SrediščeZavrč - Cirkulane
Videm26.05.21 ob 15.30
Videm pri PtujuNK ALUMINIJ
Spodnja Hajdina16.10.20 ob 16.30
Gerečja vas GolgeterDRAVA PTUJ
Dornava16.10.20 ob 16.30
Cirkulane - DornavaNK KETY EMMI BISTRICA
Markovci16.10.20 ob 16.30
NŠ Korant MarkovciMajšperk
Podvinci25.05.21 ob 15.30
PodvinciŠola nogometa Gorišnica

8. krog -

Zavrč ob
Zavrč - CirkulaneŠola nogometa Gorišnica
Majšperk ob
MajšperkPodvinci
Slovenska Bistrica ob
NK KETY EMMI BISTRICANŠ Korant Markovci
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJCirkulane - Dornava
Kidričevo ob
NK ALUMINIJGerečja vas Golgeter
Ormož ob
Ormož SrediščeVidem pri Ptuju

9. krog -

Videm ob
Videm pri PtujuZavrč - Cirkulane
Gerečja vas ob
Gerečja vas GolgeterOrmož Središče
Dornava ob
Cirkulane - DornavaNK ALUMINIJ
Markovci ob
NŠ Korant MarkovciDRAVA PTUJ
Podvinci ob
PodvinciNK KETY EMMI BISTRICA
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaMajšperk

10. krog -

Zavrč ob
Zavrč - CirkulaneMajšperk
Slovenska Bistrica ob
NK KETY EMMI BISTRICAŠola nogometa Gorišnica
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJPodvinci
Kidričevo ob
NK ALUMINIJNŠ Korant Markovci
Ormož ob
Ormož SrediščeCirkulane - Dornava
Videm ob
Videm pri PtujuGerečja vas Golgeter

11. krog -

Gerečja vas ob
Gerečja vas GolgeterZavrč - Cirkulane
Dornava ob
Cirkulane - DornavaVidem pri Ptuju
Markovci ob
NŠ Korant MarkovciOrmož Središče
Podvinci ob
PodvinciNK ALUMINIJ
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaDRAVA PTUJ
Majšperk ob
MajšperkNK KETY EMMI BISTRICA