Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Starejši dečki MNZ Ptuj 2020/21 » 5. kolo » Strelci

Strelci

1Kraner StašNK ALUMINIJ1000
2Skrbiš AnejNK ALUMINIJ800
3Žnidarič NikOrmož Središče600
4Špurej JanVidem pri Ptuju500
5Rec Jonathan TobiasNK KETY EMMI BISTRICA500
6Repič AnejDRAVA PTUJ500
7Kop JakaNK KETY EMMI BISTRICA500
8Horvat AnžeVidem pri Ptuju500
9Potočnik MarioNK ALUMINIJ500
10Fafulič AnejOrmož Središče500
11Bedenik NejcGerečja vas Golgeter502
12Kolednik AnejNŠ Korant Markovci400
13Dolinar LeaGerečja vas Golgeter400
14Lipavšek BlažGerečja vas Golgeter400
15Veber AnejNK ALUMINIJ400
16Simonič AnejPodvinci400
17Valenko BjornOrmož Središče400
18Pauman JanNK KETY EMMI BISTRICA400
19Petrič SvenNK ALUMINIJ400
20Jezovšek TimNK KETY EMMI BISTRICA300
21Haliti MišelOrmož Središče300
22Kumer MarcelNK KETY EMMI BISTRICA300
23Vrabl ŽigaCirkulane - Dornava300
24Perko SimonGerečja vas Golgeter300
25Jelenko MajNK KETY EMMI BISTRICA300
26Šteinfelser TeoNK KETY EMMI BISTRICA300
27Kotnik MitjaNK ALUMINIJ301
28Jurič RokCirkulane - Dornava301
29Topolovec AndrejNŠ Korant Markovci200
30Žvegla TilenCirkulane - Dornava200
31Forštnarič JanNŠ Korant Markovci200
32Turk AnejGerečja vas Golgeter200
33Korošec AleksNK KETY EMMI BISTRICA200
34Šlamberger LukaGerečja vas Golgeter200
35Medved OskarNK ALUMINIJ200
36Sagadin GašperGerečja vas Golgeter200
37Vočanec LukasDRAVA PTUJ200
38Aliti DenisDRAVA PTUJ200
39Brumen LukaDRAVA PTUJ200
40Hercog TilenGerečja vas Golgeter200
41Matjašič LukaDRAVA PTUJ200
42Žemljič AljošaOrmož Središče200
43Vilčnik PatrikPodvinci201
44MAJCEN ROKZavrč - Cirkulane100
45Duvnjak NikolaNK ALUMINIJ100
46Galun AlenMajšperk100
47Kokol FinnŠola nogometa Gorišnica100
48Huber VidDRAVA PTUJ100
49Tramšek VidNK KETY EMMI BISTRICA100
50Simonič TilenPodvinci100
51Curman LanaVidem pri Ptuju100
52Vrbek MikeNK KETY EMMI BISTRICA100
53Čeh LukasDRAVA PTUJ100
54Jovanovič RokDRAVA PTUJ100
55ŠTRASER JAKAGerečja vas Golgeter100
56Horvat UrbanŠola nogometa Gorišnica100
57Pajek ReneOrmož Središče100
58Varga LanPodvinci100
59Kramberger EnejDRAVA PTUJ100
60Jasenc Jakop TjašaCirkulane - Dornava100
61Pišek BlažNK ALUMINIJ100
62Furjan MarkoZavrč - Cirkulane100
63Bratec AlenDRAVA PTUJ100
64Fridauer LiamPodvinci100
65Rahle PeterNK KETY EMMI BISTRICA100
66Caf AnžeOrmož Središče100
67Pleteršek GalNK ALUMINIJ100
68Marčič AnejGerečja vas Golgeter100
69Pravdič ViktorZavrč - Cirkulane100
70Kosar ŽigaDRAVA PTUJ100
71Konec MaiDRAVA PTUJ100
72Majerič GašperŠola nogometa Gorišnica100
73Vidovič DomenVidem pri Ptuju101
74Majcen MarselCirkulane - Dornava110
75Bezjak AnejMajšperk010