Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Starejši dečki MNZ Ptuj 2020/21 » 3. kolo » Strelci

Strelci

1Žnidarič NikOrmož Središče600
2Skrbiš AnejNK ALUMINIJ600
3Kraner StašNK ALUMINIJ500
4Horvat AnžeVidem pri Ptuju500
5Potočnik MarioNK ALUMINIJ500
6Kolednik AnejNŠ Korant Markovci400
7Veber AnejNK ALUMINIJ400
8Valenko BjornOrmož Središče400
9Fafulič AnejOrmož Središče400
10Špurej JanVidem pri Ptuju400
11Petrič SvenNK ALUMINIJ400
12Simonič AnejPodvinci300
13Rec Jonathan TobiasNK KETY EMMI BISTRICA300
14Kop JakaNK KETY EMMI BISTRICA300
15Haliti MišelOrmož Središče300
16Kumer MarcelNK KETY EMMI BISTRICA300
17Vrabl ŽigaCirkulane - Dornava300
18Bedenik NejcGerečja vas Golgeter302
19Forštnarič JanNŠ Korant Markovci200
20Dolinar LeaGerečja vas Golgeter200
21Šlamberger LukaGerečja vas Golgeter200
22Lipavšek BlažGerečja vas Golgeter200
23Medved OskarNK ALUMINIJ200
24Jurič RokCirkulane - Dornava200
25Repič AnejDRAVA PTUJ200
26Pauman JanNK KETY EMMI BISTRICA200
27Žemljič AljošaOrmož Središče200
28Brumen LukaDRAVA PTUJ200
29Hercog TilenGerečja vas Golgeter200
30Matjašič LukaDRAVA PTUJ200
31Topolovec AndrejNŠ Korant Markovci100
32Vilčnik PatrikPodvinci100
33Žvegla TilenCirkulane - Dornava100
34Duvnjak NikolaNK ALUMINIJ100
35Turk AnejGerečja vas Golgeter100
36Korošec AleksNK KETY EMMI BISTRICA100
37Kokol FinnŠola nogometa Gorišnica100
38Jezovšek TimNK KETY EMMI BISTRICA100
39Huber VidDRAVA PTUJ100
40Tramšek VidNK KETY EMMI BISTRICA100
41Simonič TilenPodvinci100
42Aliti DenisDRAVA PTUJ100
43Pravdič ViktorZavrč - Cirkulane100
44Vrbek MikeNK KETY EMMI BISTRICA100
45Jovanovič RokDRAVA PTUJ100
46ŠTRASER JAKAGerečja vas Golgeter100
47Pajek ReneOrmož Središče100
48Pišek BlažNK ALUMINIJ100
49Furjan MarkoZavrč - Cirkulane100
50Bratec AlenDRAVA PTUJ100
51Fridauer LiamPodvinci100
52Caf AnžeOrmož Središče100
53Pleteršek GalNK ALUMINIJ100
54Marčič AnejGerečja vas Golgeter100
55Kosar ŽigaDRAVA PTUJ100
56Konec MaiDRAVA PTUJ100
57Majerič GašperŠola nogometa Gorišnica100
58Perko SimonGerečja vas Golgeter100
59Curman LanaVidem pri Ptuju100
60Šteinfelser TeoNK KETY EMMI BISTRICA100
61Kotnik MitjaNK ALUMINIJ101
62Vidovič DomenVidem pri Ptuju101
63Majcen MarselCirkulane - Dornava010
64Bezjak AnejMajšperk010