Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Cicibani U-9 Center 2 MNZ Ptuj 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 05.09.20

Videm05.09.20 ob 10.30
Videm pri Ptujuprost
Kidričevo08.09.20 ob 16.30
NK ALUMINIJPodvinci
Spodnja Hajdina05.09.20 ob 10.30
Hajdoše GolgeterDRAVA PTUJ
Grajena05.09.20 ob 10.30
GrajenaŠola nogometa Gorišnica

2. krog - 12.09.20

12.09.20 ob 10.30
prostŠola nogometa Gorišnica
Drava Ptuj14.09.20 ob 18.00
DRAVA PTUJGrajena
Podvinci15.09.20 ob 17.00
PodvinciHajdoše Golgeter
Videm12.09.20 ob 10.30
Videm pri PtujuNK ALUMINIJ

3. krog - 19.09.20

Kidričevo19.09.20 ob 10.30
NK ALUMINIJprost
Spodnja Hajdina22.09.20 ob 17.00
Hajdoše GolgeterVidem pri Ptuju
Grajena22.09.20 ob 17.30
GrajenaPodvinci
Gorišnica19.09.20 ob 10.30
Šola nogometa GorišnicaDRAVA PTUJ

4. krog - 26.09.20

26.09.20 ob 10.30
prostDRAVA PTUJ
Podvinci29.09.20 ob 17.30
PodvinciŠola nogometa Gorišnica
Videm01.10.20 ob 17.00
Videm pri PtujuGrajena
Kidričevo26.09.20 ob 10.30
NK ALUMINIJHajdoše Golgeter

5. krog - 03.10.20

Spodnja Hajdina03.10.20 ob 10.30
Hajdoše Golgeterprost
Grajena03.10.20 ob 10.30
GrajenaNK ALUMINIJ
Gorišnica03.10.20 ob 10.30
Šola nogometa GorišnicaVidem pri Ptuju
Drava Ptuj03.10.20 ob 10.30
DRAVA PTUJPodvinci

6. krog - 10.10.20

10.10.20 ob 10.30
prostPodvinci
Videm10.10.20 ob 10.30
Videm pri PtujuDRAVA PTUJ
Kidričevo10.10.20 ob 10.30
NK ALUMINIJŠola nogometa Gorišnica
Hajdoše10.10.20 ob 10.30
Hajdoše GolgeterGrajena

7. krog -

Grajena ob
Grajenaprost
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaHajdoše Golgeter
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJNK ALUMINIJ
Podvinci ob
PodvinciVidem pri Ptuju

8. krog -

ob
prostVidem pri Ptuju
Podvinci ob
PodvinciNK ALUMINIJ
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJHajdoše Golgeter
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaGrajena

9. krog -

Gorišnica ob
Šola nogometa Gorišnicaprost
Grajena ob
GrajenaDRAVA PTUJ
Spodnja Hajdina ob
Hajdoše GolgeterPodvinci
Kidričevo ob
NK ALUMINIJVidem pri Ptuju

10. krog -

ob
prostNK ALUMINIJ
Videm ob
Videm pri PtujuHajdoše Golgeter
Podvinci ob
PodvinciGrajena
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJŠola nogometa Gorišnica

11. krog -

Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJprost
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaPodvinci
Grajena ob
GrajenaVidem pri Ptuju
Spodnja Hajdina ob
Hajdoše GolgeterNK ALUMINIJ

12. krog -

ob
prostHajdoše Golgeter
Kidričevo ob
NK ALUMINIJGrajena
Videm ob
Videm pri PtujuŠola nogometa Gorišnica
Podvinci ob
PodvinciDRAVA PTUJ

13. krog -

Podvinci ob
Podvinciprost
Drava Ptuj ob
DRAVA PTUJVidem pri Ptuju
Gorišnica ob
Šola nogometa GorišnicaNK ALUMINIJ
Grajena ob
GrajenaHajdoše Golgeter

14. krog -

ob
prostGrajena
Spodnja Hajdina ob
Hajdoše GolgeterŠola nogometa Gorišnica
Kidričevo ob
NK ALUMINIJDRAVA PTUJ
Videm ob
Videm pri PtujuPodvinci