Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Veterani 35 Zahod MNZ Ptuj 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 28.08.20

Pragersko28.08.20 ob 18.00
Nk Pragerskoprost
28.08.20 ob 18.00
NK TržecHajdina
28.08.20 ob 18.00
Lovrenc VeteraniNK Spodnja Polskava
28.08.20 ob 18.00
NK ApačeNK PODLEHNIK
28.08.20 ob 18.00
SkorbaGerečja vas

2. krog - 04.09.20

04.09.20 ob 17.30
prostGerečja vas
04.09.20 ob 17.30
NK PODLEHNIKSkorba
04.09.20 ob 17.30
NK Spodnja PolskavaNK Apače
04.09.20 ob 17.30
HajdinaLovrenc Veterani
04.09.20 ob 17.30
Nk PragerskoNK Tržec

3. krog - 11.09.20

Tržec11.09.20 ob 17.30
NK Tržecprost
11.09.20 ob 17.30
Lovrenc VeteraniNk Pragersko
10.09.20 ob 17.30
NK ApačeHajdina
11.09.20 ob 17.30
SkorbaNK Spodnja Polskava
11.09.20 ob 17.30
Gerečja vasNK PODLEHNIK

4. krog - 18.09.20

18.09.20 ob 17.30
prostNK PODLEHNIK
18.09.20 ob 17.30
NK Spodnja PolskavaGerečja vas
18.09.20 ob 17.30
HajdinaSkorba
18.09.20 ob 17.30
Nk PragerskoNK Apače
18.09.20 ob 17.30
NK TržecLovrenc Veterani

5. krog - 25.09.20

Lovrenc na Dravskem polju25.09.20 ob 17.00
Lovrenc Veteraniprost
25.09.20 ob 17.00
NK ApačeNK Tržec
25.09.20 ob 17.00
SkorbaNk Pragersko
25.09.20 ob 17.00
Gerečja vasHajdina
25.09.20 ob 17.00
NK PODLEHNIKNK Spodnja Polskava

6. krog - 02.10.20

02.10.20 ob 17.00
prostNK Spodnja Polskava
02.10.20 ob 17.00
HajdinaNK PODLEHNIK
02.10.20 ob 17.00
Nk PragerskoGerečja vas
02.10.20 ob 17.00
NK TržecSkorba
01.10.20 ob 17.00
Lovrenc VeteraniNK Apače

7. krog - 09.10.20

Apače09.10.20 ob 17.00
NK Apačeprost
09.10.20 ob 17.00
SkorbaLovrenc Veterani
09.10.20 ob 17.00
Gerečja vasNK Tržec
09.10.20 ob 17.00
NK PODLEHNIKNk Pragersko
09.10.20 ob 17.00
NK Spodnja PolskavaHajdina

8. krog - 16.10.20

16.10.20 ob 16.30
prostHajdina
16.10.20 ob 16.30
Nk PragerskoNK Spodnja Polskava
16.10.20 ob 16.30
NK TržecNK PODLEHNIK
15.10.20 ob 16.30
Lovrenc VeteraniGerečja vas
Apače14.05.21 ob 17.00
NK ApačeSkorba

9. krog -

Skorba ob
Skorbaprost
Gerečja vas ob
Gerečja vasNK Apače
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKLovrenc Veterani
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaNK Tržec
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNk Pragersko

10. krog -

ob
prostNk Pragersko
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNK Tržec
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaLovrenc Veterani
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKNK Apače
Gerečja vas ob
Gerečja vasSkorba

11. krog -

Gerečja vas ob
Gerečja vasprost
Skorba ob
SkorbaNK PODLEHNIK
Apače ob
NK ApačeNK Spodnja Polskava
Lovrenc na Dravskem polju ob
Lovrenc VeteraniHajdina
Tržec ob
NK TržecNk Pragersko

12. krog -

ob
prostNK Tržec
Pragersko ob
Nk PragerskoLovrenc Veterani
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNK Apače
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaSkorba
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKGerečja vas

13. krog -

Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKprost
Gerečja vas ob
Gerečja vasNK Spodnja Polskava
Skorba ob
SkorbaHajdina
Apače ob
NK ApačeNk Pragersko
Lovrenc na Dravskem polju ob
Lovrenc VeteraniNK Tržec

14. krog -

ob
prostLovrenc Veterani
Tržec ob
NK TržecNK Apače
Pragersko ob
Nk PragerskoSkorba
Spodnja Hajdina ob
HajdinaGerečja vas
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaNK PODLEHNIK

15. krog -

Spodnja Polskava ob
NK Spodnja Polskavaprost
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKHajdina
Gerečja vas ob
Gerečja vasNk Pragersko
Skorba ob
SkorbaNK Tržec
Apače ob
NK ApačeLovrenc Veterani

16. krog -

ob
prostNK Apače
Lovrenc na Dravskem polju ob
Lovrenc VeteraniSkorba
Tržec ob
NK TržecGerečja vas
Pragersko ob
Nk PragerskoNK PODLEHNIK
Spodnja Hajdina ob
HajdinaNK Spodnja Polskava

17. krog -

Spodnja Hajdina ob
Hajdinaprost
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaNk Pragersko
Dežno - Podlehnik ob
NK PODLEHNIKNK Tržec
Gerečja vas ob
Gerečja vasLovrenc Veterani
Skorba ob
SkorbaNK Apače

18. krog -

ob
prostSkorba
Apače ob
NK ApačeGerečja vas
Lovrenc na Dravskem polju ob
Lovrenc VeteraniNK PODLEHNIK
Tržec ob
NK TržecNK Spodnja Polskava
Pragersko ob
Nk PragerskoHajdina