Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Veterani 35 MNZ Ptuj Vzhod 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 28.08.20

Gorišnica28.08.20 ob 18.00
Športno društvo Gorišnicaprost
28.08.20 ob 18.00
ŠD LeskovecPodvinci
28.08.20 ob 18.00
DornavaNK Markovci
Rogoznica28.08.20 ob 18.00
Rogoznica Gostilna MuršičZavrč - Cirkulane
28.08.20 ob 18.00
BorovciGrajena

2. krog - 04.09.20

04.09.20 ob 17.30
prostGrajena
03.09.20 ob 17.30
Zavrč - CirkulaneBorovci
04.09.20 ob 17.30
NK MarkovciRogoznica Gostilna Muršič
04.09.20 ob 17.30
PodvinciDornava
04.09.20 ob 17.30
Športno društvo GorišnicaŠD Leskovec

3. krog - 11.09.20

Leskovec11.09.20 ob 17.30
ŠD Leskovecprost
11.09.20 ob 17.30
DornavaŠportno društvo Gorišnica
11.09.20 ob 17.30
Rogoznica Gostilna MuršičPodvinci
11.09.20 ob 17.30
BorovciNK Markovci
11.09.20 ob 17.30
GrajenaZavrč - Cirkulane

4. krog - 18.09.20

18.09.20 ob 17.30
prostZavrč - Cirkulane
18.09.20 ob 17.30
NK MarkovciGrajena
18.09.20 ob 17.30
PodvinciBorovci
18.09.20 ob 17.30
Športno društvo GorišnicaRogoznica Gostilna Muršič
18.09.20 ob 17.30
ŠD LeskovecDornava

5. krog - 25.09.20

Dornava25.09.20 ob 17.00
Dornavaprost
25.09.20 ob 17.00
Rogoznica Gostilna MuršičŠD Leskovec
25.09.20 ob 17.00
BorovciŠportno društvo Gorišnica
25.09.20 ob 17.00
GrajenaPodvinci
24.09.20 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneNK Markovci

6. krog - 02.10.20

02.10.20 ob 17.00
prostNK Markovci
02.10.20 ob 17.00
PodvinciZavrč - Cirkulane
02.10.20 ob 17.00
Športno društvo GorišnicaGrajena
02.10.20 ob 17.00
ŠD LeskovecBorovci
02.10.20 ob 19.00
DornavaRogoznica Gostilna Muršič

7. krog - 09.10.20

Rogoznica09.10.20 ob 17.00
Rogoznica Gostilna Muršičprost
09.10.20 ob 17.00
BorovciDornava
09.10.20 ob 17.00
GrajenaŠD Leskovec
08.10.20 ob 17.00
Zavrč - CirkulaneŠportno društvo Gorišnica
09.10.20 ob 17.00
NK MarkovciPodvinci

8. krog - 16.10.20

16.10.20 ob 16.30
prostPodvinci
16.10.20 ob 16.30
Športno društvo GorišnicaNK Markovci
16.10.20 ob 16.30
ŠD LeskovecZavrč - Cirkulane
16.10.20 ob 18.30
DornavaGrajena
16.10.20 ob 16.30
BorovciRogoznica Gostilna Muršič

9. krog -

Bukovci ob
Borovciprost
Grajena ob
GrajenaRogoznica Gostilna Muršič
Cirkulane ob
Zavrč - CirkulaneDornava
Markovci ob
NK MarkovciŠD Leskovec
Podvinci ob
PodvinciŠportno društvo Gorišnica

10. krog -

ob
prostŠportno društvo Gorišnica
Podvinci ob
PodvinciŠD Leskovec
Markovci ob
NK MarkovciDornava
Cirkulane ob
Zavrč - CirkulaneRogoznica Gostilna Muršič
Grajena ob
GrajenaBorovci

11. krog -

Grajena ob
Grajenaprost
Bukovci ob
BorovciZavrč - Cirkulane
Rogoznica ob
Rogoznica Gostilna MuršičNK Markovci
Dornava ob
DornavaPodvinci
Leskovec ob
ŠD LeskovecŠportno društvo Gorišnica

12. krog -

ob
prostŠD Leskovec
Gorišnica ob
Športno društvo GorišnicaDornava
Podvinci ob
PodvinciRogoznica Gostilna Muršič
Markovci ob
NK MarkovciBorovci
Cirkulane ob
Zavrč - CirkulaneGrajena

13. krog -

Cirkulane ob
Zavrč - Cirkulaneprost
Grajena ob
GrajenaNK Markovci
Bukovci ob
BorovciPodvinci
Rogoznica ob
Rogoznica Gostilna MuršičŠportno društvo Gorišnica
Dornava ob
DornavaŠD Leskovec

14. krog -

ob
prostDornava
Leskovec ob
ŠD LeskovecRogoznica Gostilna Muršič
Gorišnica ob
Športno društvo GorišnicaBorovci
Podvinci ob
PodvinciGrajena
Markovci ob
NK MarkovciZavrč - Cirkulane

15. krog -

Markovci ob
NK Markovciprost
Cirkulane ob
Zavrč - CirkulanePodvinci
Grajena ob
GrajenaŠportno društvo Gorišnica
Bukovci ob
BorovciŠD Leskovec
Rogoznica ob
Rogoznica Gostilna MuršičDornava

16. krog -

ob
prostRogoznica Gostilna Muršič
Dornava ob
DornavaBorovci
Leskovec ob
ŠD LeskovecGrajena
Gorišnica ob
Športno društvo GorišnicaZavrč - Cirkulane
Podvinci ob
PodvinciNK Markovci

17. krog -

Podvinci ob
Podvinciprost
Markovci ob
NK MarkovciŠportno društvo Gorišnica
Cirkulane ob
Zavrč - CirkulaneŠD Leskovec
Grajena ob
GrajenaDornava
Rogoznica ob
Rogoznica Gostilna MuršičBorovci

18. krog -

ob
prostBorovci
Rogoznica ob
Rogoznica Gostilna MuršičGrajena
Dornava ob
DornavaZavrč - Cirkulane
Leskovec ob
ŠD LeskovecNK Markovci
Gorišnica ob
Športno društvo GorišnicaPodvinci