Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ 2020/21 » 7. kolo » Zapisniki

Tekma: Hajdoše - NK PODLEHNIK
1 : 4 (0 : 1)

Datum: 18.10.20 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: NK PODLEHNIK
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 1
Rezultat: 1 : 4 (0 : 1)
Gl. sodnik: Milošič Iztok (Ptuj)
1. pomočnik: Sakelšek Aleš (Lovrenc na Dravskem polju)
2. pomočnik: Dovnik Iztok (Ivanjkovci)
Delegat: Milošič Ignac (Kidričevo)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Kosec MarselVratar47494
16. Petek Mitja10844
9. Vratič Žan70576
19. Bauman Tadej73437
2. Novak Matej65256
4. Kolarič David37177
5. Zagoranski BlažKapetan34725
7. Kaisersberger Aljaž70577
10. Šprah Luka76729
29. Glažar Niko38425
11. Metličar Miha55704

NK PODLEHNIK

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Bedrač MitjaVratar31182
16.Trafela MatjažKapetan42351
87.Trebše Martin71143
7.Kramberger Boštjan83867
8.Bele Igor45252
13.Murko Danijel51450
10.Vrečar Aleksander62666
14.Feguš Urban76482
24.Vinko Ervin45258
17.Mlakar Aleš59701
9.Plavčak Žan76294
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
3. Tomić Damjan51987
6. Vogrinec Danijel24965
8. Gajser Damijan70560
20. Serdinšek Aleš66946
15. Novak Matjaž58379
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Cafuta Renato88520
11. Pernat Denis90652
18. Kozel Niko44110
25. Jaušovec Denis69667
91. Feguš Matic55591
6. Kojc Anton35584
19. Arnuš Robert38413
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Šprah Luka81'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Bele Igor36'
17.Mlakar Aleš52'
10.Vrečar Aleksander57'
25.Jaušovec Denis63'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Zagoranski Blaž10'
9.Vratič Žan47'
2.Novak Matej82'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Kramberger Boštjan12'
13.Murko Danijel78'
IZKLJUČENI
MENJAVE
9.Vratič Žan55'
3.Tomić Damjan55'
29.Glažar Niko56'
6.Vogrinec Danijel56'
19.Bauman Tadej59'
8.Gajser Damijan59'
4.Kolarič David69'
20.Serdinšek Aleš69'
16.Petek Mitja74'
15.Novak Matjaž74'
7.Kramberger Boštjan46'
25.Jaušovec Denis46'
8.Bele Igor63'
4.Cafuta Renato63'
24.Vinko Ervin63'
6.Kojc Anton63'
17.Mlakar Aleš69'
11.Pernat Denis69'
14.Feguš Urban74'
18.Kozel Niko74'


Tekma: Grajena ANpro - Rogoznica Slofin
4 : 3 (3 : 1)

Datum: 17.10.20 ob 15.00
Domači: Grajena ANpro
Gostje: Rogoznica Slofin
Kraj : Grajena
Gledalcev: 1
Rezultat: 4 : 3 (3 : 1)
Gl. sodnik: Golob Janko (Hajdina)
1. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
2. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
Delegat: Žgeč Branko (Ptuj)


Postavi

Grajena ANpro

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Domjan DarkoVratar66244
13. Šoštarič Žiga63930
22. Rajh Alen56827
5. Kramberger DavidKapetan49365
10. Lozinšek Denis51593
21. Vajsbaher Smiljan33837
8. Murat Matej32177
7. Krajnc Žan71069
9. Leben Miha42087
11. Pihler Thomas65554
3. Zulić Edin104182

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Sagadin SašoVratar57830
23.Polič Mitja48927
10.Stanet PeterKapetan55382
15.Kokol Žan87583
2.Podhostnik Mitja46886
17.Matijevič Martin201515
7.Mazera Dejan49611
4.Keško Emrah217245
22.Polanec Renato82317
19.Horvat Danijel38423
13.Bratušek Davorin67869
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Pajnkiher Marko63943
2. Kranjc Alex71068
15. Strelec Denis20152
23. Tašner Andrej65260
20. Strelec Benjamin65539
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Vindiš Luka76486
16. Paluc Tomaž43814
5. Cvetko Dejan51957
11. Cingesar Damir40573
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Zulić Edin(11m) 25'
7.Krajnc Žan37'
3.Zulić Edin40'
22.Rajh Alen47'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Stanet Peter41'
4.Keško Emrah67'
4.Keško Emrah82'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Kramberger David44'
2.Kranjc Alex89'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Stanet Peter43'
19.Horvat Danijel64'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
1.Domjan Darko82'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
19.Horvat Danijel89'
MENJAVE
11.Pihler Thomas30'
2.Kranjc Alex30'
13.Šoštarič Žiga48'
15.Strelec Denis48'
17.Matijevič Martin30'
14.Vindiš Luka30'


Tekma: Ormož - NK Tržec
1 : 1 (0 : 0)

Datum: 17.10.20 ob 15.00
Domači: Ormož
Gostje: NK Tržec
Kraj : Ormož
Gledalcev: 1
Rezultat: 1 : 1 (0 : 0)
Gl. sodnik: Gojčič Tomaž (Maribor )
1. pomočnik: Kolenko Stanko (Gorišnica)
2. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
Delegat: Čelan Leon (Pragersko)


Postavi

Ormož

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Caf KevinVratar208916
8. Kolarič Žan106964
13. Zlatnik Žiga96363
15. Meško Marcel55772
5. Perger Aleks103533
16. Podplatnik Nejc55783
6. Lah Kristijan63390
17. Zorec Borut216619
2. Županić David109143
14. Šulek Nejc88281
9. Janežič DavidKapetan73233

NK Tržec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
31.Krušič UrošVratar96067
14.Kozel David56826
20.Dominc Luka82473
4.Kovačič Nejc50379
13.Tramšek Dejan55425
11.Pečnik MarkoKapetan47864
9.Kmetec Matic65836
22.Hliš Žan75341
19.Kovačič Jure75079
10.Skrbinšek Dejan44196
17.Emeršič Jože47853
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
10. Rep Žan82880
21. Jaušovec Denis71074
3. Rajh Alen211120
11. Praprotnik Nik90851
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
23. Mlakar Božo74959
5. Mlakar Žan84871
8. Kolar Renato51592
6. Pečnik Robert22674
7. Zemljak Blaž56835
15. Vidovič David36353
3. Krajnc Damir30967
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Janežič David87'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
22.Hliš Žan90'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Perger Aleks35'
6.Lah Kristijan74'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Skrbinšek Dejan29'
22.Hliš Žan34'
IZKLJUČENI
MENJAVE
8.Kolarič Žan58'
3.Rajh Alen58'
17.Zorec Borut66'
21.Jaušovec Denis66'
16.Podplatnik Nejc66'
11.Praprotnik Nik66'
14.Šulek Nejc81'
10.Rep Žan81'
11.Pečnik Marko51'
7.Zemljak Blaž51'
19.Kovačič Jure73'
8.Kolar Renato73'
10.Skrbinšek Dejan85'
5.Mlakar Žan85'


Tekma: NK Središče - Majšperk picerija Špajza
3:0 ()

Datum: 17.10.20 ob 15.00
Domači: NK Središče
Gostje: Majšperk picerija Špajza
Kraj : Središče ob Dravi
Gledalcev: 1
Rezultat: 3:0 ()
Gl. sodnik: Zelenik Matic (Ptuj)
1. pomočnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Bezjak Janez (Gorišnica)


Postavi

NK Središče

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Dogša BojanVratar45485
2. Panič Matic55893
3. Borko Domen90565
4. Rakovec Miha55896
5. Sakelšek Miha55898
18. Borko Grega73229
8. Borko BlažKapetan52774
9. Štamberger Filip90010
10. Laissani Elias Amor72203
7. Kociper Dejan71049
11. Jakl Klemen88758
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Rotar Jernej55897
14. Borko Aljaž103188
15. Jaušovec Patrik71075
16. Cimerman Mitja89527
17. Turk Simon104040
19. Vočanec Timotej85431
STRELCI
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE