Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ 2020/21 » 5. kolo » Zapisniki

Tekma: Hajdoše - Ormož
1 : 2 (1 : 0)

Datum: 04.10.20 ob 10.30
Domači: Hajdoše
Gostje: Ormož
Kraj : Hajdoše
Gledalcev: 50
Rezultat: 1 : 2 (1 : 0)
Gl. sodnik: Mihelič Niko (Ptuj)
1. pomočnik: Flajšman Jernej (Destrnik)
2. pomočnik: Rumež Aleš (Kidričevo)
Delegat: Golob Peter (Ptuj)


Postavi

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Kaisersberger RomanVratar5304
10. Petek Mitja10844
17. Glažar Gregor34717
19. Bauman Tadej73437
6. Novak Matej65256
3. Tomić Damjan51987
5. Zagoranski BlažKapetan34725
7. Kaisersberger Aljaž70577
9. Vratič Žan70576
8. Gajser Damijan70560
15. Novak Matjaž58379

Ormož

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Špešič TadejVratar56412
8.Kolarič Žan106964
15.Meško Marcel55772
4.Caf Kevin208916
5.Perger Aleks103533
6.Podplatnik Nejc55783
14.Šulek Nejc88281
17.Zorec Borut216619
2.Županić David109143
11.Lah Aljaž96441
9.Janežič DavidKapetan73233
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
18. Serdinšek David71309
11. Potočnik Jakob5331
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Šošter DomenVratar204899
3. Rajh Alen211120
10. Praprotnik Nik90851
19. Jaušovec Denis71074
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
6.Novak Matej26'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Janežič David69'
4.Caf Kevin80'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Tomić Damjan39'
8.Gajser Damijan65'
9.Vratič Žan67'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Gajser Damijan80'
MENJAVE
19.Bauman Tadej46'
18.Serdinšek David46'
6.Podplatnik Nejc49'
10.Praprotnik Nik49'
5.Perger Aleks70'
3.Rajh Alen70'
17.Zorec Borut78'
19.Jaušovec Denis78'


Tekma: NK Središče - NK Tržec
1 : 1 (1 : 0)

Datum: 03.10.20 ob 16.00
Domači: NK Središče
Gostje: NK Tržec
Kraj : Središče ob Dravi
Gledalcev: 70
Rezultat: 1 : 1 (1 : 0)
Gl. sodnik: Milošič Iztok (Ptuj)
1. pomočnik: Lenart Mitja (Hajdina)
2. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
Delegat: Milošič Ignac (Kidričevo)


Postavi

NK Središče

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Majč DavidVratar71033
16. Cimerman Mitja89527
18. Borko Grega73229
7. Sakelšek Miha55898
8. Borko BlažKapetan52774
19. Jaušovec Patrik71075
11. Štamberger Filip90010
15. Kociper Dejan71049
10. Laissani Elias Amor72203
14. Jakl Klemen88758
3. Borko Domen90565

NK Tržec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
31.Krušič UrošVratar96067
20.Dominc Luka82473
15.Gajšek Rok49364
4.Kovačič Nejc50379
13.Tramšek Dejan55425
9.Kmetec Matic65836
11.Pečnik MarkoKapetan47864
22.Hliš Žan75341
14.Kozel David56826
10.Skrbinšek Dejan44196
17.Emeršič Jože47853
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Dogša BojanVratar45485
4. Rotar Jernej55897
6. Borko Aljaž103188
21. Rakovec Miha55896
5. Govedič Robert46380
17. Turk Simon104040
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
8. Kolar Renato51592
19. Kovačič Jure75079
5. Mlakar Žan84871
7. Pečnik Robert22674
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Borko Blaž(11m) 37'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
19.Kovačič Jure87'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Laissani Elias Amor17'
7.Sakelšek Miha32'
18.Borko Grega53'
5.Govedič Robert71'
8.Borko Blaž76'
1.Dogša Bojan76'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Tramšek Dejan41'
4.Kovačič Nejc72'
8.Kolar Renato73'
9.Kmetec Matic74'
10.Skrbinšek Dejan88'
20.Dominc Luka89'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Kolar Renato90'
MENJAVE
14.Jakl Klemen33'
21.Rakovec Miha33'
11.Štamberger Filip61'
6.Borko Aljaž61'
15.Kociper Dejan67'
4.Rotar Jernej67'
19.Jaušovec Patrik69'
5.Govedič Robert69'
15.Gajšek Rok62'
8.Kolar Renato62'
22.Hliš Žan67'
19.Kovačič Jure67'
14.Kozel David81'
5.Mlakar Žan81'


Tekma: Grajena ANpro - NK PODLEHNIK
8 : 0 (5 : 0)

Datum: 03.10.20 ob 16.00
Domači: Grajena ANpro
Gostje: NK PODLEHNIK
Kraj : Grajena
Gledalcev: 110
Rezultat: 8 : 0 (5 : 0)
Gl. sodnik: Hozyan Uroš (Sveti Tomaž)
1. pomočnik: Ivanuša Sergej (Ptuj)
2. pomočnik: Pernat Izidor (Lovrenc na Dravskem polju)
Delegat: Feguš Vekoslav (Pragersko)


Postavi

Grajena ANpro

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Megla ŽanVratar65553
13. Šoštarič Žiga63930
17. Petek Primož32702
5. Kramberger DavidKapetan49365
10. Lozinšek Denis51593
21. Vajsbaher Smiljan33837
8. Murat Matej32177
19. Pajnkiher Marko63943
7. Krajnc Žan71069
11. Pihler Thomas65554
3. Zulić Edin104182

NK PODLEHNIK

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Kotnik AljažVratar216142
4.Trafela MatjažKapetan42351
3.Trebše Martin71143
16.Cafuta Renato88520
31.Mlakar Aleš59701
25.Jaušovec Denis69667
20.Vrečar Aleksander62666
55.Arnuš Robert38413
33.Feguš Matic55591
7.Kojc Anton35584
2.Vinko Ervin45258
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Kranjc Alex71068
15. Strelec Benjamin65539
20. Tašner Andrej65260
18. Murko Tomaž71072
9. Leben Miha42087
22. Rajh Alen56827
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Pihler Thomas12'
3.Zulić Edin15'
11.Pihler Thomas35'
8.Murat Matej41'
11.Pihler Thomas43'
11.Pihler Thomas58'
21.Vajsbaher Smiljan74'
11.Pihler Thomas79'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
19.Pajnkiher Marko46'
18.Murko Tomaž46'
8.Murat Matej46'
22.Rajh Alen46'
7.Krajnc Žan57'
2.Kranjc Alex57'
17.Petek Primož62'
15.Strelec Benjamin62'
13.Šoštarič Žiga73'
20.Tašner Andrej73'


Tekma: Majšperk picerija Špajza - Rogoznica Slofin
3 : 2 (0 : 1)

Datum: 03.10.20 ob 16.00
Domači: Majšperk picerija Špajza
Gostje: Rogoznica Slofin
Kraj : Majšperk
Gledalcev: 50
Rezultat: 3 : 2 (0 : 1)
Gl. sodnik: Kornik Silvester (Ptuj)
1. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
2. pomočnik: Hvalec Andrej (Slovenska Bistrica)
Delegat: Topolovec Anton (Zgornji Leskovec)


Postavi

Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Polajžer SandiVratar90472
22. Novak Nejc52771
4. Korže Patrik83125
13. Pislak Marko71639
6. Peklič Žiga77893
64. Turkuš RenatoKapetan70550
8. Vrabl Rene49977
77. Fišer Blaž65846
7. Letonja Rok30361
17. Bratkovič Robert34607
9. Grašič Aleksander55348

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Sagadin SašoVratar57830
7.Cingesar Damir40573
23.Polič Mitja48927
6.Zorko Davor43708
10.Stanet PeterKapetan55382
15.Kokol Žan87583
19.Horvat Danijel38423
2.Podhostnik Mitja46886
17.Matijevič Martin201515
4.Keško Emrah217245
11.Muršič Marko102517
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Grašič BorisVratar12552
21. Vek Denis75345
11. Planinc Gašper205433
29. Peršuh Mitja98072
15. Krajnc Simon67146
14. Mlinar Matjaž55997
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
8. Kuserbanj Boštjan26632
16. Cvetko Dejan51957
22. Polanec Renato82317
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Vrabl Rene55'
22.Novak Nejc65'
7.Letonja Rok83'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
4.Keško Emrah28'
19.Horvat Danijel49'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
77.Fišer Blaž34'
15.Krajnc Simon34'
17.Bratkovič Robert89'
11.Planinc Gašper89'
19.Horvat Danijel59'
16.Cvetko Dejan59'
11.Muršič Marko76'
22.Polanec Renato76'