Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Člani - 1.razred MNZ PTUJ 2020/21 » 3. kolo » Zapisniki

Tekma: NK Središče - Hajdoše
6 : 1 (3 : 1)

Datum: 20.09.20 ob 16.00
Domači: NK Središče
Gostje: Hajdoše
Kraj : Središče ob Dravi
Gledalcev: 48
Rezultat: 6 : 1 (3 : 1)
Gl. sodnik: Sakelšek Aleš (Lovrenc na Dravskem polju)
1. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
2. pomočnik: Jakopina Peter (Maribor )
Delegat: Majerič Janko (Ptuj)


Postavi

NK Središče

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Majč DavidVratar71033
6. Borko Aljaž103188
18. Borko Grega73229
2. Panič Matic55893
8. Borko BlažKapetan52774
4. Rotar Jernej55897
14. Jakl Klemen88758
16. Cimerman Mitja89527
20. Vočanec Timotej85431
15. Kociper Dejan71049
10. Laissani Elias Amor72203

Hajdoše

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Kaisersberger RomanVratar5304
17.Glažar Gregor34717
29.Glažar Niko38425
11.Liber Kazimir Matevž62662
14.Petrušič Davorin40106
3.Tomić Damjan51987
5.Zagoranski BlažKapetan34725
7.Kaisersberger Aljaž70577
9.Vratič Žan70576
10.Šprah Luka76729
8.Metličar Miha55704
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Dogša Bojan45485
7. Sakelšek Miha55898
19. Jaušovec Patrik71075
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
19. Potočnik Jakob5331
18. Serdinšek David71309
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Jakl Klemen19'
4.Rotar Jernej32'
8.Borko Blaž(11m) 44'
10.Laissani Elias Amor69'
10.Laissani Elias Amor79'
16.Cimerman Mitja(11m) 88'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Kaisersberger Aljaž21'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
4.Rotar Jernej54'
19.Jaušovec Patrik54'
11.Liber Kazimir Matevž78'
19.Potočnik Jakob78'
14.Petrušič Davorin84'
18.Serdinšek David84'


Tekma: Majšperk picerija Špajza - NK Tržec
1 : 3 (1 : 0)

Datum: 19.09.20 ob 16.00
Domači: Majšperk picerija Špajza
Gostje: NK Tržec
Kraj : Majšperk
Gledalcev: 40
Rezultat: 1 : 3 (1 : 0)
Gl. sodnik: Mihelič Niko (Ptuj)
1. pomočnik: Vajda Tadej (Markovci)
2. pomočnik: Maksimovič Laura (Ptuj)
Delegat: Milošič Ignac (Kidričevo)


Postavi

Majšperk picerija Špajza

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Polajžer SandiVratar90472
8. Vrabl Rene49977
4. Korže Patrik83125
13. Pislak Marko71639
77. Fišer Blaž65846
7. Letonja Rok30361
6. Peklič Žiga77893
15. Krajnc Simon67146
11. Planinc Gašper205433
64. Turkuš RenatoKapetan70550
17. Bratkovič Robert34607

NK Tržec

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
31.Krušič UrošVratar96067
15.Gajšek Rok49364
4.Kovačič Nejc50379
13.Tramšek Dejan55425
20.Dominc Luka82473
9.Kmetec Matic65836
11.Pečnik MarkoKapetan47864
22.Hliš Žan75341
19.Kovačič Jure75079
14.Kozel David56826
17.Emeršič Jože47853
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
16. Korže Zoran103995
29. Peršuh Mitja98072
14. Mlinar Matjaž55997
21. Vek Denis75345
9. Grašič Aleksander55348
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Vidovič David36353
5. Mlakar Žan84871
8. Kolar Renato51592
23. Mlakar Božo74959
7. Pečnik Robert22674
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Planinc Gašper14'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Kozel David54'
14.Kozel David72'
8.Kolar Renato80'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Pislak Marko43'
4.Korže Patrik63'
64.Turkuš Renato65'
8.Vrabl Rene88'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Kmetec Matic26'
15.Gajšek Rok67'
IZKLJUČENI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
1.Polajžer Sandi46'
4.Korže Patrik75'
64.Turkuš Renato83'
MENJAVE
11.Planinc Gašper48'
16.Korže Zoran48'
6.Peklič Žiga69'
9.Grašič Aleksander69'
13.Tramšek Dejan27'
5.Mlakar Žan27'
9.Kmetec Matic30'
8.Kolar Renato30'
14.Kozel David73'
23.Mlakar Božo73'
19.Kovačič Jure87'
6.Vidovič David87'


Tekma: Grajena ANpro - Ormož
2 : 2 (1 : 2)

Datum: 19.09.20 ob 16.00
Domači: Grajena ANpro
Gostje: Ormož
Kraj : Grajena
Gledalcev: 45
Rezultat: 2 : 2 (1 : 2)
Gl. sodnik: Kornik Silvester (Ptuj)
1. pomočnik: Mustafić Jasmin (Ptuj)
2. pomočnik: Kirič Bojan (Ormož)
Delegat: Čelan Leon (Pragersko)


Postavi

Grajena ANpro

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Mohorko PatrickVratar76030
13. Šoštarič Žiga63930
17. Petek Primož32702
5. Kramberger DavidKapetan49365
10. Lozinšek Denis51593
19. Pajnkiher Marko63943
7. Krajnc Žan71069
11. Pihler Thomas65554
8. Murat Matej32177
9. Leben Miha42087
3. Zulić Edin104182

Ormož

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Špešič TadejVratar56412
3.Rajh Alen211120
15.Meško Marcel55772
4.Caf Kevin208916
8.Kolarič Žan106964
18.Prapotnik Teo98018
6.Lah Kristijan63390
17.Zorec Borut216619
11.Lah Aljaž96441
2.Županić David109143
9.Janežič DavidKapetan73233
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Megla ŽanVratar65553
15. Čeh Rok82487
21. Vajsbaher Smiljan33837
20. Tašner Andrej65260
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
5. Perger Aleks103533
14. Šulek Nejc88281
13. Zlatnik Žiga96363
10. Rep Žan82880
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
3.Zulić Edin44'
8.Murat Matej50'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Lah Aljaž6'
11.Lah Aljaž37'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Murat Matej40'
13.Šoštarič Žiga61'
IZKLJUČENI
MENJAVE
11.Pihler Thomas57'
15.Čeh Rok57'
4.Caf Kevin24'
13.Zlatnik Žiga24'
11.Lah Aljaž66'
14.Šulek Nejc66'
6.Lah Kristijan89'
10.Rep Žan89'


Tekma: NK PODLEHNIK - Rogoznica Slofin
2 : 1 (2 : 1)

Datum: 18.09.20 ob 19.00
Domači: NK PODLEHNIK
Gostje: Rogoznica Slofin
Kraj : Dežno - Podlehnik
Gledalcev: 1
Rezultat: 2 : 1 (2 : 1)
Gl. sodnik: Klinc Niko (Hajdina)
1. pomočnik: Šprah Robert (Cirkulane)
2. pomočnik: Barovič Nejc (Ptuj)
Delegat: Topolovec Anton (Zgornji Leskovec)


Postavi

NK PODLEHNIK

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Kotnik AljažVratar216142
4. Trafela MatjažKapetan42351
14. Feguš Urban76482
7. Kramberger Boštjan83867
13. Murko Danijel51450
77. Bele Igor45252
31. Mlakar Aleš59701
9. Plavčak Žan76294
3. Trebše Martin71143
20. Vrečar Aleksander62666
2. Vinko Ervin45258

Rogoznica Slofin

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Sagadin SašoVratar57830
8.Kuserbanj Boštjan26632
17.Matijevič Martin201515
16.Paluc Tomaž43814
10.Stanet PeterKapetan55382
15.Kokol Žan87583
7.Cvetko Dejan51957
11.Muršič Marko102517
9.Polanec Sergej98406
23.Polič Mitja48927
4.Keško Emrah217245
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
33. Feguš Matic55591
55. Arnuš Robert38413
19. Verdenik David61060
25. Jaušovec Denis69667
24. Bezjak Mitja70389
29. Cafuta Renato88520
11. Pernat Denis90652
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Bratušek Davorin67869
22. Polanec Renato82317
3. Petrovič Alen55648
14. Vindiš Luka76486
6. Zorko Davor43708
2. Podhostnik Mitja46886
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
20.Vrečar Aleksander5'
14.Feguš Urban14'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Stanet Peter28'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
14.Feguš Urban34'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
23.Polič Mitja1'
8.Kuserbanj Boštjan29'
13.Bratušek Davorin80'
IZKLJUČENI
MENJAVE
14.Feguš Urban47'
19.Verdenik David47'
2.Vinko Ervin58'
25.Jaušovec Denis58'
7.Kramberger Boštjan66'
11.Pernat Denis66'
77.Bele Igor89'
55.Arnuš Robert89'
7.Cvetko Dejan54'
6.Zorko Davor54'
9.Polanec Sergej61'
2.Podhostnik Mitja61'
11.Muršič Marko80'
13.Bratušek Davorin80'
8.Kuserbanj Boštjan84'
22.Polanec Renato84'