Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 07.09.20

Skorba07.09.20 ob 17.00
Skorba GolgeterMajšperk
Zgornja Polskava14.10.20 ob 16.00
NK Zgornja PolskavaNK Spodnja Polskava
Slovenska Bistrica07.09.20 ob 16.30
NK KETY EMMI BISTRICA NK BOČ Poljčane
Oplotnica07.09.20 ob 17.00
OplotnicaMakole GT243

2. krog - 14.09.20

Majšperk14.09.20 ob 17.00
MajšperkMakole GT243
Poljčane25.05.21 ob 16.00
NK BOČ Poljčane Oplotnica
Spodnja Polskava17.09.20 ob 17.00
NK Spodnja PolskavaNK KETY EMMI BISTRICA
Skorba14.09.20 ob 17.00
Skorba GolgeterNK Zgornja Polskava

3. krog - 21.09.20

Zgornja Polskava21.09.20 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaMajšperk
Slovenska Bistrica21.09.20 ob 17.30
NK KETY EMMI BISTRICA Skorba Golgeter
Oplotnica21.09.20 ob 17.00
OplotnicaNK Spodnja Polskava
Makole21.09.20 ob 17.00
Makole GT243NK BOČ Poljčane

4. krog - 28.09.20

Poljčane30.09.20 ob 17.00
MajšperkNK BOČ Poljčane
Spodnja Polskava28.09.20 ob 17.00
NK Spodnja PolskavaMakole GT243
Skorba28.09.20 ob 17.00
Skorba Golgeter Oplotnica
Zgornja Polskava28.09.20 ob 17.00
NK Zgornja PolskavaNK KETY EMMI BISTRICA

5. krog - 05.10.20

Slovenska Bistrica05.10.20 ob 17.30
NK KETY EMMI BISTRICA Majšperk
Oplotnica05.10.20 ob 16.30
OplotnicaNK Zgornja Polskava
Makole05.10.20 ob 16.30
Makole GT243Skorba Golgeter
Poljčane08.10.20 ob 17.00
NK BOČ PoljčaneNK Spodnja Polskava

6. krog - 12.10.20

Majšperk12.10.20 ob 16.30
MajšperkNK Spodnja Polskava
Skorba13.10.20 ob 16.30
Skorba GolgeterNK BOČ Poljčane
Zgornja Polskava12.10.20 ob 16.30
NK Zgornja PolskavaMakole GT243
Slovenska Bistrica12.10.20 ob 17.30
NK KETY EMMI BISTRICA Oplotnica

7. krog -

Oplotnica ob
OplotnicaMajšperk
Makole ob
Makole GT243NK KETY EMMI BISTRICA
Poljčane ob
NK BOČ PoljčaneNK Zgornja Polskava
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaSkorba Golgeter

8. krog -

Majšperk ob
MajšperkSkorba Golgeter
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaNK Zgornja Polskava
Poljčane ob
NK BOČ PoljčaneNK KETY EMMI BISTRICA
Makole ob
Makole GT243 Oplotnica

9. krog -

Makole ob
Makole GT243Majšperk
Oplotnica ob
OplotnicaNK BOČ Poljčane
Slovenska Bistrica ob
NK KETY EMMI BISTRICA NK Spodnja Polskava
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaSkorba Golgeter

10. krog -

Majšperk ob
MajšperkNK Zgornja Polskava
Skorba ob
Skorba GolgeterNK KETY EMMI BISTRICA
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja Polskava Oplotnica
Poljčane ob
NK BOČ PoljčaneMakole GT243

11. krog -

Poljčane ob
NK BOČ PoljčaneMajšperk
Makole ob
Makole GT243NK Spodnja Polskava
Oplotnica ob
OplotnicaSkorba Golgeter
Slovenska Bistrica ob
NK KETY EMMI BISTRICA NK Zgornja Polskava

12. krog -

Majšperk ob
MajšperkNK KETY EMMI BISTRICA
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja Polskava Oplotnica
Skorba ob
Skorba GolgeterMakole GT243
Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaNK BOČ Poljčane

13. krog -

Spodnja Polskava ob
NK Spodnja PolskavaMajšperk
Poljčane ob
NK BOČ PoljčaneSkorba Golgeter
Makole ob
Makole GT243NK Zgornja Polskava
Oplotnica ob
OplotnicaNK KETY EMMI BISTRICA

14. krog -

Majšperk ob
Majšperk Oplotnica
Slovenska Bistrica ob
NK KETY EMMI BISTRICA Makole GT243
Zgornja Polskava ob
NK Zgornja PolskavaNK BOČ Poljčane
Skorba ob
Skorba GolgeterNK Spodnja Polskava