Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj 2020/21 » 2. kolo » Zapisniki

Tekma: NK Spodnja Polskava - NK KETY EMMI BISTRICA
0 : 14 (0 : 3)

Datum: 17.09.20 ob 17.00
Domači: NK Spodnja Polskava
Gostje: NK KETY EMMI BISTRICA
Kraj : Spodnja Polskava
Gledalcev: 20
Rezultat: 0 : 14 (0 : 3)
Gl. sodnik: Erker Andrej (Slovenska Bistrica)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

NK Spodnja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Hostej BronKapetanVratar202231
11. Potočnik Peter200144
55. Horvat Izak200099
15. Koban Gašper110720
7. Najdič Bor110707
3. Gorišek Hugo217141
10. Korez Gašper200143
33. Vintar Žiga200145
2. Gajšt Anže213562

NK KETY EMMI BISTRICA

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13.Tratenšek MaiVratar202531
6.Sevšek Gašper205836
12.Kneževič Anže202482
8.Benaj Laurin210713
10.Papotnik PatrikKapetan202532
7.Očko Jan213560
33.Dubravica Leon200228
4.Berdnik Aljaž213558
9.Vantur Bor202479
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
4. Vesnicer Aleks212616
5. Taks Anej205531
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
11. Prelog Jan213555
17. Grobeljšek Nino206652
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Prelog Jan22'
11.Prelog Jan25'
17.Grobeljšek Nino27'
11.Prelog Jan35'
9.Vantur Bor37'
6.Sevšek Gašper39'
9.Vantur Bor42'
8.Benaj Laurin43'
9.Vantur Bor47'
10.Papotnik Patrik54'
6.Sevšek Gašper55'
9.Vantur Bor57'
11.Prelog Jan58'
10.Papotnik Patrik59'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE


Tekma: Majšperk - Makole GT243
17 : 1 (6 : 1)

Datum: 14.09.20 ob 17.00
Domači: Majšperk
Gostje: Makole GT243
Kraj : Majšperk
Gledalcev: 50
Rezultat: 17 : 1 (6 : 1)
Gl. sodnik: Kamenšek Zdenko (Ptujska Gora)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

Majšperk

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Elhefian Galun JašaVratar110802
4. Galun Alen200100
15. Žunkovič Miha209168
6. Meško Hajšek JakobKapetan110669
10. Sagadin Nejc110627
3. Potočnik Blaž110673
11. Podpečan Ožbej200118
21. Vinkler Anej103437
20. Predikaka Vid211774

Makole GT243

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Kunej MaticVratar204835
35.Lilek Urban204836
11.Kegl Lovro203897
7.Gracej Gal203891
40.Dečman MaiKapetan203899
8.Stariha Gal208947
21.Koren Aljaž203898
20.Dacinger Jernej209925
12.Gerečnik Nino203889
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
18. Mohorko Tai110358
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
25. Kitak Filip204858
30. Patrik Curk203888
90. Kitak Klara204839
9. Sagadin Maša209926
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
21.Vinkler Anej5'
21.Vinkler Anej8'
10.Sagadin Nejc9'
21.Vinkler Anej14'
20.Predikaka Vid24'
21.Vinkler Anej30'
15.Žunkovič Miha37'
3.Potočnik Blaž39'
10.Sagadin Nejc40'
21.Vinkler Anej43'
21.Vinkler Anej44'
3.Potočnik Blaž45'
6.Meško Hajšek Jakob47'
21.Vinkler Anej48'
6.Meško Hajšek Jakob52'
6.Meško Hajšek Jakob54'
4.Galun Alen55'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
40.Dečman Mai29'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE


Tekma: Skorba Golgeter - NK Zgornja Polskava
3 : 11 (0 : 4)

Datum: 14.09.20 ob 17.00
Domači: Skorba Golgeter
Gostje: NK Zgornja Polskava
Kraj : Skorba
Gledalcev: 30
Rezultat: 3 : 11 (0 : 4)
Gl. sodnik: Gojčič Tomaž (Hajdina)
1. pomočnik: ()
2. pomočnik: ()
Delegat: ()


Postavi

Skorba Golgeter

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Panikvar MatejVratar202706
4. Kostanjevec Matija202702
5. Kokol Matevž209451
10. Lah Mršek Tine208473
6. krajnc miha209441
11. Kustor BlažKapetan217290
13. Gojkovič Jan110765
17. Šmintič Luka106467
7. Prosenjak Tai209437

NK Zgornja Polskava

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Motaln LenartVratar206200
10.Sovec BoštjanKapetan200701
7.Rečnik Luka202476
13.Vogrinec David200532
3.Zlatolas Anej200536
14.Gojčič Jure200535
20.Klajderič Žiga110851
17.Žirovnik Bezovšek Gal202941
9.Janžič Žan202250
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Koštomaj Rok209428
3. Masten Matija217591
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Kustor Blaž36'
4.Kostanjevec Matija37'
11.Kustor Blaž55'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
13.Vogrinec David1'
13.Vogrinec David7'
10.Sovec Boštjan19'
10.Sovec Boštjan20'
7.Rečnik Luka35'
13.Vogrinec David40'
7.Rečnik Luka45'
10.Sovec Boštjan46'
13.Vogrinec David48'
7.Rečnik Luka(11m) 52'
13.Vogrinec David60'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE