Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Mlajši dečki 2. razred Vzhod MNZ Ptuj 2020/21 » Program tekmovanja

1. krog - 07.09.20

Markovci07.09.20 ob 17.00
NŠ Korant Markovciprost
Videm07.09.20 ob 17.00
Videm pri PtujuPODLEHNIK - TRŽEC
Rogoznica07.09.20 ob 17.00
Rogoznica - Trnovska vasCirkulane - Zavrč
Grajena07.09.20 ob 17.00
GrajenaNK Središče

2. krog - 14.09.20

14.09.20 ob 17.00
prostNK Središče
Cirkulane14.09.20 ob 17.00
Cirkulane - ZavrčGrajena
Tržec14.09.20 ob 17.00
PODLEHNIK - TRŽECRogoznica - Trnovska vas
Markovci14.09.20 ob 17.00
NŠ Korant MarkovciVidem pri Ptuju

3. krog - 21.09.20

Videm21.09.20 ob 17.00
Videm pri Ptujuprost
Rogoznica21.09.20 ob 17.00
Rogoznica - Trnovska vasNŠ Korant Markovci
Grajena21.09.20 ob 17.00
GrajenaPODLEHNIK - TRŽEC
Središče ob Dravi21.09.20 ob 17.00
NK SrediščeCirkulane - Zavrč

4. krog - 28.09.20

28.09.20 ob 17.00
prostCirkulane - Zavrč
Tržec28.09.20 ob 17.00
PODLEHNIK - TRŽECNK Središče
Markovci28.09.20 ob 17.00
NŠ Korant MarkovciGrajena
Videm28.09.20 ob 17.00
Videm pri PtujuRogoznica - Trnovska vas

5. krog - 05.10.20

Rogoznica05.10.20 ob 16.30
Rogoznica - Trnovska vasprost
Grajena05.10.20 ob 16.30
GrajenaVidem pri Ptuju
Središče ob Dravi05.10.20 ob 16.30
NK SrediščeNŠ Korant Markovci
Cirkulane05.10.20 ob 16.30
Cirkulane - ZavrčPODLEHNIK - TRŽEC

6. krog - 12.10.20

12.10.20 ob 16.30
prostPODLEHNIK - TRŽEC
Markovci12.10.20 ob 16.30
NŠ Korant MarkovciCirkulane - Zavrč
Videm12.10.20 ob 16.30
Videm pri PtujuNK Središče
Rogoznica12.10.20 ob 16.30
Rogoznica - Trnovska vasGrajena

7. krog -

Grajena ob
Grajenaprost
Središče ob Dravi17.10.20 ob 12.00
NK SrediščeRogoznica - Trnovska vas
Cirkulane ob
Cirkulane - ZavrčVidem pri Ptuju
Tržec ob
PODLEHNIK - TRŽECNŠ Korant Markovci

8. krog -

ob
prostNŠ Korant Markovci
Tržec ob
PODLEHNIK - TRŽECVidem pri Ptuju
Cirkulane ob
Cirkulane - ZavrčRogoznica - Trnovska vas
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeGrajena

9. krog -

Središče ob Dravi ob
NK Središčeprost
Grajena ob
GrajenaCirkulane - Zavrč
Rogoznica ob
Rogoznica - Trnovska vasPODLEHNIK - TRŽEC
Videm ob
Videm pri PtujuNŠ Korant Markovci

10. krog -

ob
prostVidem pri Ptuju
Markovci ob
NŠ Korant MarkovciRogoznica - Trnovska vas
Tržec ob
PODLEHNIK - TRŽECGrajena
Cirkulane ob
Cirkulane - ZavrčNK Središče

11. krog -

Cirkulane ob
Cirkulane - Zavrčprost
Središče ob Dravi ob
NK SrediščePODLEHNIK - TRŽEC
Grajena ob
GrajenaNŠ Korant Markovci
Rogoznica ob
Rogoznica - Trnovska vasVidem pri Ptuju

12. krog -

ob
prostRogoznica - Trnovska vas
Videm ob
Videm pri PtujuGrajena
Markovci ob
NŠ Korant MarkovciNK Središče
Tržec ob
PODLEHNIK - TRŽECCirkulane - Zavrč

13. krog -

Tržec ob
PODLEHNIK - TRŽECprost
Cirkulane ob
Cirkulane - ZavrčNŠ Korant Markovci
Središče ob Dravi ob
NK SrediščeVidem pri Ptuju
Grajena ob
GrajenaRogoznica - Trnovska vas

14. krog -

ob
prostGrajena
Rogoznica ob
Rogoznica - Trnovska vasNK Središče
Videm ob
Videm pri PtujuCirkulane - Zavrč
Markovci ob
NŠ Korant MarkovciPODLEHNIK - TRŽEC