Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2020/2021 » Pokal MNZ Ptuj člani 2020/21 » 3. kolo » Strelci

Strelci

1Predikaka GregorZavrč600
2Potočnik DenisZavrč400
3Grobin FilipNK BOČ Poljčane400
4Šket BorutNK BOČ Poljčane400
5Belšak ŽanCirkulane300
6Kovačič LukaNk Pragersko300
7Škrabl DavidNK BOČ Poljčane300
8Mesarič LukaVidem pri Ptuju301
9Plajnšek ŽanVidem pri Ptuju301
10Šoštarič NinoSTOJNCI200
11Bratkovič RobertMajšperk picerija Špajza200
12Kajzer RokCirkulane200
13Krajnc UrošZavrč200
14Smogavec GašperMakole Bar Miha200
15Sitar ŽanCirkulane200
16Toplek JašaSkorba200
17Šlak SebastjanNK KETY EMMI BISTRICA200
18Košič RomandoNK BOČ Poljčane200
19Bajraj MuratPodvinci200
20Vrbanić RenatoVidem pri Ptuju200
21Punčec RobertZavrč200
22Drosk LadislavMakole Bar Miha200
23Pintarić KristijanSTOJNCI200
24Bračko NejcNK KETY EMMI BISTRICA200
25Brumec NejcNk Pragersko200
26Breznik JanNk Pragersko200
27Lenart DavidGerečja vas200
28Vidovič PatrikSTOJNCI200
29Zulić EdinGrajena ANpro201
30Lah BrankoPodvinci201
31Zdovc ŽigaVidem pri Ptuju201
32Cimerman MitjaNK Središče201
33Letonja RokMajšperk picerija Špajza100
34Šegula BlažŠportno društvo Gorišnica100
35Leben AlenSTOJNCI100
36Marcius MaticDRAVA PTUJ100
37Rogina SimonDRAVA PTUJ100
38Čeh RokGrajena ANpro100
39Rozman TadejGerečja vas100
40Brodnjak NejcNK BOČ Poljčane100
41Novak DanijelSkorba100
42Kryeziu DrilonDRAVA PTUJ100
43Lazar DraženZavrč100
44Orešič ŽigaNk Pragersko100
45Jakl KlemenNK Središče100
46Kapun EnejNK KETY EMMI BISTRICA100
47Kitak MartinBukovci100
48Dodlek SvenDRAVA PTUJ100
49Zorec ErikZavrč100
50Zupanič Jan Hajdina100
51Šegula MarkoPodvinci100
52Muršič RokŠportno društvo Gorišnica100
53Gačnik KrištofSTOJNCI100
54Domjan ŽigaZavrč100
55Turšič GašperNK BOČ Poljčane100
56Orlač AlenCirkulane100
57Mlinar MatjažMajšperk picerija Špajza100
58Fleten DavorŠD Markovci100
59Čuš ReneDRAVA PTUJ100
60Tič ŽanNK BOČ Poljčane100
61Frank Ličina MaticVidem pri Ptuju100
62Kramberger DavidGrajena ANpro100
63Sagadin AleksMakole Bar Miha100
64Kmetec MaticNK Tržec100
65Požegar AlešGerečja vas100
66Štumberger TomiZavrč100
67Jelovšek RokNK BOČ Poljčane100
68Govedič BlažNK Apače100
69Krajnc ŽanGrajena ANpro100
70Kranjc AlexGrajena ANpro100
71Polegek AljažNK KETY EMMI BISTRICA100
72Pušnik MarcelNK KETY EMMI BISTRICA100
73Furman BorutNK Zgornja Polskava100
74Topič MihaNK KETY EMMI BISTRICA100
75Govedič RobertNK Središče100
76Iršič GregorNK KETY EMMI BISTRICA100
77Meznarič VitoŠD Markovci100
78Borko GregaNK Središče101
79Janežič DavidOrmož101
80Rogina AntonDRAVA PTUJ101
81Borko BlažNK Središče101
82Panič MaticNK Središče101
83Tement ŽigaVidem pri Ptuju101
84Nelson Temitope SamuelDRAVA PTUJ101
85Mikić LukaZavrč101
86Vočanec TimotejNK Središče101
87Magdič MihaVidem pri Ptuju101
88Krajnc SebastjanVidem pri Ptuju101
89Kokot LukaZavrč010
90Papec LukaZavrč010