Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

Sezona 2017/2018 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » Program tekmovanja

1. krog - 02.09.17

Gorišnica06.09.17 ob 17.00
NŠ GorišnicaKety Emmi Bistrica A
Videm02.09.17 ob 10.30
ŠD VidemNK ALUMINIJ
Podvinci02.09.17 ob 10.30
NK PodvinciDrava Dakinda Ptuj
Dežno - Podlehnik06.09.17 ob 18.30
ŠD PodlehnikNK Hajdoše Golgeter

2. krog - 09.09.17

Slovenska Bistrica09.09.17 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica ANK Hajdoše Golgeter
Drava Ptuj18.09.17 ob 17.00
Drava Dakinda PtujŠD Podlehnik
09.09.17 ob 10.30
NK ALUMINIJNK Podvinci
Gorišnica09.09.17 ob 10.30
NŠ GorišnicaŠD Videm

3. krog - 16.09.17

Videm16.09.17 ob 10.30
ŠD VidemKety Emmi Bistrica A
Podvinci16.09.17 ob 10.30
NK PodvinciNŠ Gorišnica
Dežno - Podlehnik21.09.17 ob 17.00
ŠD PodlehnikNK ALUMINIJ
Spodnja Hajdina19.09.17 ob 17.00
NK Hajdoše GolgeterDrava Dakinda Ptuj

4. krog - 23.09.17

Slovenska Bistrica23.09.17 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica ADrava Dakinda Ptuj
25.09.17 ob 17.00
NK ALUMINIJNK Hajdoše Golgeter
Gorišnica03.10.17 ob 16.30
NŠ GorišnicaŠD Podlehnik
Videm23.09.17 ob 10.30
ŠD VidemNK Podvinci

5. krog - 30.09.17

Podvinci30.09.17 ob 10.30
NK PodvinciKety Emmi Bistrica A
Dežno - Podlehnik30.09.17 ob 10.30
ŠD PodlehnikŠD Videm
Spodnja Hajdina30.09.17 ob 10.30
NK Hajdoše GolgeterNŠ Gorišnica
Drava Ptuj30.09.17 ob 10.30
Drava Dakinda PtujNK ALUMINIJ

6. krog - 07.10.17

Slovenska Bistrica07.10.17 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica ANK ALUMINIJ
Gorišnica11.10.17 ob 17.00
NŠ GorišnicaDrava Dakinda Ptuj
Videm07.10.17 ob 10.30
ŠD VidemNK Hajdoše Golgeter
Podvinci18.10.17 ob 16.30
NK PodvinciŠD Podlehnik

7. krog - 14.10.17

Dežno - Podlehnik14.10.17 ob 10.30
ŠD PodlehnikKety Emmi Bistrica A
Spodnja Hajdina14.10.17 ob 10.30
NK Hajdoše GolgeterNK Podvinci
Drava Ptuj14.10.17 ob 10.30
Drava Dakinda PtujŠD Videm
14.10.17 ob 10.30
NK ALUMINIJNŠ Gorišnica

8. krog - 07.04.18

Slovenska Bistrica07.04.18 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica ANŠ Gorišnica
11.04.18 ob 17.00
NK ALUMINIJŠD Videm
Drava Ptuj09.04.18 ob 17.00
Drava Dakinda PtujNK Podvinci
Spodnja Hajdina07.04.18 ob 10.30
NK Hajdoše GolgeterŠD Podlehnik

9. krog - 14.04.18

Spodnja Hajdina14.04.18 ob 10.30
NK Hajdoše GolgeterKety Emmi Bistrica A
Dežno - Podlehnik14.04.18 ob 10.30
ŠD PodlehnikDrava Dakinda Ptuj
Podvinci13.04.18 ob 17.30
NK PodvinciNK ALUMINIJ
Videm14.04.18 ob 14.00
ŠD VidemNŠ Gorišnica

10. krog - 21.04.18

Slovenska Bistrica21.04.18 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica AŠD Videm
Gorišnica21.04.18 ob 10.30
NŠ GorišnicaNK Podvinci
21.04.18 ob 10.30
NK ALUMINIJŠD Podlehnik
Drava Ptuj21.04.18 ob 10.30
Drava Dakinda PtujNK Hajdoše Golgeter

11. krog - 05.05.18

Drava Ptuj05.05.18 ob 10.30
Drava Dakinda PtujKety Emmi Bistrica A
Spodnja Hajdina05.05.18 ob 10.30
NK Hajdoše GolgeterNK ALUMINIJ
Dežno - Podlehnik09.05.18 ob 17.30
ŠD PodlehnikNŠ Gorišnica
Podvinci05.05.18 ob 10.30
NK PodvinciŠD Videm

12. krog - 12.05.18

Slovenska Bistrica15.05.18 ob 18.30
Kety Emmi Bistrica ANK Podvinci
Videm12.05.18 ob 10.30
ŠD VidemŠD Podlehnik
Gorišnica13.05.18 ob 10.30
NŠ GorišnicaNK Hajdoše Golgeter
12.05.18 ob 10.30
NK ALUMINIJDrava Dakinda Ptuj

13. krog - 19.05.18

19.05.18 ob 10.30
NK ALUMINIJKety Emmi Bistrica A
Drava Ptuj19.05.18 ob 10.30
Drava Dakinda PtujNŠ Gorišnica
Spodnja Hajdina19.05.18 ob 10.30
NK Hajdoše GolgeterŠD Videm
Dežno - Podlehnik19.05.18 ob 10.30
ŠD PodlehnikNK Podvinci

14. krog - 26.05.18

Slovenska Bistrica26.05.18 ob 10.30
Kety Emmi Bistrica AŠD Podlehnik
Podvinci26.05.18 ob 10.30
NK PodvinciNK Hajdoše Golgeter
Videm26.05.18 ob 10.30
ŠD VidemDrava Dakinda Ptuj
Gorišnica26.05.18 ob 10.30
NŠ GorišnicaNK ALUMINIJ