Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 9. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ801
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik700
3Kenda LukaKety Emmi Bistrica600
4Sočič LukaNŠ MURA603
5Maksimović NikoKety Emmi Bistrica500
6Lipovec ŽigaDravinja500
7Flakus Bosilj DavidNK Malečnik500
8Kepe TihomirNŠ MURA400
9Car BalázsNŠ MURA400
10Semenič GašperFarmtech Veržej400
11Gjergjek TadejFarmtech Veržej400
12Krošelj Nik MartinBrežice 1919402
13Pernek AljažNorka GT Jarenina404
14Jamšek LukaNK Malečnik300
15Casar AljažNŠ MURA300
16Kapun EnejKety Emmi Bistrica300
17Bregović RobertoNŠ Zavrč300
18Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ300
19Marič LukaNŠ MURA300
20Martinčič JašaKety Emmi Bistrica200
21Korošec MatijaNK MB Tabor200
22Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ200
23Pušnik NejcKety Emmi Bistrica200
24Gajser TilenNK Malečnik200
25Barbarič NikoFarmtech Veržej200
26Emruli AdisNŠ MURA200
27Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
28Mörec VitoFarmtech Veržej200
29Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
30Grozdek LukaNK Malečnik200
31Vučko JureFarmtech Veržej202
32Dželadini AltinBrežice 1919100
33Rožič AlenDravinja100
34Horvat AmadeosFarmtech Veržej100
35Pušnik BineNK MB Tabor100
36Pohleven JureNorka GT Jarenina100
37Vrhovski AlenNŠ MURA100
38Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica100
39Kranjec MarselFarmtech Veržej100
40Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
41Smodej LanNorka GT Jarenina100
42Plejić JureNK MB Tabor100
43Lovenjak MitjaNŠ MURA100
44Pongračič MihaBrežice 1919100
45Domjan DavidNŠ Zavrč100
46Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
47Prelec TimNŠ MURA100
48Vidmar LanKety Emmi Bistrica100
49Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
50Fanedl StašNK Malečnik100
51Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
52Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ100
53Magdič DomenFarmtech Veržej100
54Koren MinasNK MB Tabor100
55Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina100
56Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
57Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
58Krajnc JureBrežice 1919100
59Smailagić AndražNK MB Tabor100
60Kristan MartinDravinja100
61Miloševič VitoNK Malečnik100
62Ružič KlemenFarmtech Veržej100
63Jerončič JanNorka GT Jarenina100
64Gluk GregaNK MB Tabor101
65Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
66Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
67Žuraj LukaNK MB Tabor010
68Kaučič AlanNŠ MURA010