Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 8. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ801
2Kenda LukaKety Emmi Bistrica600
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik600
4Sočič LukaNŠ MURA603
5Maksimović NikoKety Emmi Bistrica500
6Lipovec ŽigaDravinja500
7Kepe TihomirNŠ MURA400
8Semenič GašperFarmtech Veržej400
9Flakus Bosilj DavidNK Malečnik400
10Pernek AljažNorka GT Jarenina404
11Gjergjek TadejFarmtech Veržej300
12Kapun EnejKety Emmi Bistrica300
13Bregović RobertoNŠ Zavrč300
14Marič LukaNŠ MURA300
15Pušnik NejcKety Emmi Bistrica200
16Korošec MatijaNK MB Tabor200
17Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ200
18Jamšek LukaNK Malečnik200
19Gajser TilenNK Malečnik200
20Car BalázsNŠ MURA200
21Emruli AdisNŠ MURA200
22Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
23Mörec VitoFarmtech Veržej200
24Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
25Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ200
26Grozdek LukaNK Malečnik200
27Krošelj Nik MartinBrežice 1919201
28Vučko JureFarmtech Veržej202
29Rožič AlenDravinja100
30Martinčič JašaKety Emmi Bistrica100
31Horvat AmadeosFarmtech Veržej100
32Pohleven JureNorka GT Jarenina100
33Vrhovski AlenNŠ MURA100
34Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica100
35Kranjec MarselFarmtech Veržej100
36Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
37Plejić JureNK MB Tabor100
38Lovenjak MitjaNŠ MURA100
39Pušnik BineNK MB Tabor100
40Casar AljažNŠ MURA100
41Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
42Prelec TimNŠ MURA100
43Vidmar LanKety Emmi Bistrica100
44Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
45Fanedl StašNK Malečnik100
46Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
47Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ100
48Dželadini AltinBrežice 1919100
49Koren MinasNK MB Tabor100
50Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina100
51Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
52Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
53Krajnc JureBrežice 1919100
54Smailagić AndražNK MB Tabor100
55Kristan MartinDravinja100
56Miloševič VitoNK Malečnik100
57Ružič KlemenFarmtech Veržej100
58Jerončič JanNorka GT Jarenina100
59Gluk GregaNK MB Tabor101
60Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
61Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
62Žuraj LukaNK MB Tabor010