Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 4. kolo » Zapisniki

Tekma: NK DRAVA PTUJ - NŠ Zavrč
6 : 0 (4 : 0)

Datum: 03.09.16 ob 15.00
Domači: NK DRAVA PTUJ
Gostje: NŠ Zavrč
Kraj : Ptuj
Gledalcev: 50
Rezultat: 6 : 0 (4 : 0)
Gl. sodnik: Meh Blaž (Velenje )
1. pomočnik: Gajić Tomislav (Velenje )
2. pomočnik: Borovnik Miha (Velenje )
Delegat: Ferenčak Branko (Odranci)


Postavi

NK DRAVA PTUJ

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Miličič ŽigaVratar82483
3. Cvikl Aljaž79785
4. Drevenšek Niko81931
2. Vidovič Patrik79812
6. Vidovič Rene82484
8. Bojnec Jaša82490
18. Lovenjak Luka83211
9. Šalamun NikoKapetan77978
7. Koren Rok76125
14. Živič David81102
10. Magdič Miha82889

NŠ Zavrč

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12.Jovan SilvioVratar116881
4.Pečnik Karlo200904
5.Gornik Benjamin75045
6.Vesenjak Kevin90370
7.Šenkiš MatijaKapetan112318
8.Rožmarić Ivan115205
10.Domjan Mihael105998
11.Bregović Roberto116998
14.Cestar Karlo114376
15.Mašić Marin200626
17.Melnjak Mihael113818
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13. Šeliga Domen90558
19. Svenšek Rene86162
5. Arnuš Anej92226
20. Čeh Rok82487
11. Matjašič Luka96109
16. Kolenko Jakob96206
15. Peruš Aljaž81745
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Koren Rok16'
7.Koren Rok18'
7.Koren Rok20'
7.Koren Rok40'
18.Lovenjak Luka61'
10.Magdič Miha66'
OPOMINJANI
IZKLJUČENI
MENJAVE
14.Živič David56'
19.Svenšek Rene56'
2.Vidovič Patrik58'
5.Arnuš Anej58'
6.Vidovič Rene62'
11.Matjašič Luka62'
10.Magdič Miha67'
13.Šeliga Domen67'
8.Bojnec Jaša69'
16.Kolenko Jakob69'


Tekma: Kety Emmi Bistrica - Brežice 1919
7 : 0 (4 : 0)

Datum: 03.09.16 ob 15.00
Domači: Kety Emmi Bistrica
Gostje: Brežice 1919
Kraj : Slovenska Bistrica
Gledalcev: 50
Rezultat: 7 : 0 (4 : 0)
Gl. sodnik: Mušič Doroteja (Maribor )
1. pomočnik: Dedić Elmedin (Maribor )
2. pomočnik: Gonza Nejc (Maribor )
Delegat: Norčič Sašo (Martjanci)


Postavi

Kety Emmi Bistrica

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
22. Unterlehner JakobVratar96312
5. Ahaj Jošt76017
16. Korošec Kaja85674
2. Pristovnik Aljaž85672
4. Pušnik Bakšič Nik76019
7. Kapun Enej85681
8. Korošec Alen85675
11. Martinčič Jaša81773
6. Vidmar LanKapetan89543
30. Pušnik Nejc89733
10. Kenda Luka96163

Brežice 1919

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Ribič JureVratar85787
5.Kerin Luka85930
4.Našič Benjamin99159
3.Krajnc Jure92648
64.Travnikar Tim92273
8.Švab Kmezič Vanja83138
9.Zakšek Stunkovič Gal89689
7.Krošelj Nik MartinKapetan83906
69.Kolman Gal83241
10.Dželadini Altin84732
11.Jankovič Žiga89014
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
25. Breznik Julian88765
3. Kitak Luka110507
9. Ramadani Vito88117
18. Maksimović Niko83382
21. Bislimaj Mirsad84938
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Zlobko GašperVratar92949
72. Krivec Miha92654
6. Bajc Leon86046
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Kapun Enej6'
30.Pušnik Nejc22'
30.Pušnik Nejc35'
10.Kenda Luka36'
11.Martinčič Jaša53'
10.Kenda Luka66'
21.Bislimaj Mirsad75'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Zakšek Stunkovič Gal35'
10.Dželadini Altin41'
IZKLJUČENI
MENJAVE
5.Ahaj Jošt41'
21.Bislimaj Mirsad41'
2.Pristovnik Aljaž58'
25.Breznik Julian58'
11.Martinčič Jaša63'
18.Maksimović Niko63'
30.Pušnik Nejc63'
9.Ramadani Vito63'
7.Kapun Enej75'
3.Kitak Luka75'
69.Kolman Gal27'
72.Krivec Miha27'
1.Ribič Jure53'
12.Zlobko Gašper53'
64.Travnikar Tim56'
6.Bajc Leon56'


Tekma: NK MB Tabor - Norka GT Jarenina
2 : 1 (0 : 1)

Datum: 03.09.16 ob 15.00
Domači: NK MB Tabor
Gostje: Norka GT Jarenina
Kraj : Maribor
Gledalcev: 80
Rezultat: 2 : 1 (0 : 1)
Gl. sodnik: Kapun Matej (Sveti Jurij ob Ščavnici)
1. pomočnik: Matjaš Alen (Mačkovci)
2. pomočnik: Pečnik Marko (Beltinci)
Delegat: Ozmec Drago (Pragersko)


Postavi

NK MB Tabor

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
99. Helbink NejcVratar81509
2. Gluk Grega80480
4. Novak Žan84555
5. Šabotić Ferid83977
19. Javnik Miha87513
8. Žuraj Luka74606
21. Pušnik Bine83665
10. Koren MinasKapetan75821
12. Milošević Tacer Enej87721
11. Korošec Matija94996
14. Plejić Jure80653

Norka GT Jarenina

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13.Artič ReneVratar95146
3.Pohleven JureKapetan79988
2.Hammer Jan83974
6.Žižek Luka80669
10.Pernek Aljaž84569
5.Lazar Jure84275
8.Nikl Niki76117
9.Jerončič Jan76373
7.Praznik Špeh Jernej75444
14.Mastnak Tim82228
4.Podjavoršek Mihael94536
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
6. Polič Nejc83660
88. Keranović Alen83387
18. Marhold Patrik88382
16. Vesenjak Blaž83408
7. Weiss Tadej83980
9. Munda Gašper84281
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Knuplež Blaž76736
15. Kleindienst Mihael94686
16. Donko Marcel Žiga94554
17. Smodej Lan76545
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
11.Korošec Matija44'
2.Gluk Grega(11m) 82'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Jerončič Jan6'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
8.Nikl Niki52'
17.Smodej Lan69'
6.Žižek Luka81'
IZKLJUČENI
MENJAVE
21.Pušnik Bine48'
16.Vesenjak Blaž48'
14.Plejić Jure59'
9.Munda Gašper59'
11.Korošec Matija65'
88.Keranović Alen65'
5.Šabotić Ferid74'
18.Marhold Patrik74'
10.Koren Minas74'
7.Weiss Tadej74'
9.Jerončič Jan31'
17.Smodej Lan31'
7.Praznik Špeh Jernej41'
15.Kleindienst Mihael41'
14.Mastnak Tim41'
12.Knuplež Blaž41'
4.Podjavoršek Mihael55'
16.Donko Marcel Žiga55'


Tekma: NŠ MURA - NK Malečnik
3 : 2 (1 : 2)

Datum: 12.10.16 ob 13.30
Domači: NŠ MURA
Gostje: NK Malečnik
Kraj : MURSKA SOBOTA
Gledalcev: 60
Rezultat: 3 : 2 (1 : 2)
Gl. sodnik: Gönc Ludvik (Lendava/Lendva)
1. pomočnik: Čeh Robert (Turnišče)
2. pomočnik: Pintarič Tilen (Črenšovci)
Delegat: Godec Jože (Slovenske Konjice)


Postavi

NŠ MURA

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
12. Gergorič ErikVratar80448
11. Vrhovski Alen83460
16. Marič Martin78408
4. Car Luka72399
2. Šipoš Aljoša81538
7. Zorman Maksimiljan76329
5. Sočič LukaKapetan82211
17. Cener Marsel85691
10. Casar Aljaž77843
14. Car Balázs81815
15. Marič Luka85862

NK Malečnik

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
13.Lazić DavidVratar92364
21.Rat Nino84252
66.Ljubec Jan82780
23.Kuhta MaticKapetan70498
22.Gajser Tilen80654
11.Kožič Miha95257
7.Miloševič Vito78767
29.Fanedl Staš78765
24.Jamšek Luka80487
9.Zajko Jan Ziko79626
10.Grozdek Luka79570
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Lang TimotejVratar77726
18. Benko Nejc77139
6. Cipot Kai81535
9. Prelec Tim77845
19. Horvat Mitja79070
8. Lovenjak Mitja85424
3. Kaučič Alan81031
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
18. Chapo Lan TaonaVratar96034
30. Weixl Jan88380
77. Tičić Tilen73636
16. Osmanaj Beson95126
99. Lipovnik David77172
14. Šipek Gal77180
70. Pinterič Vid87658
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Casar Aljaž8'
10.Casar Aljaž52'
14.Car Balázs59'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Zajko Jan Ziko2'
24.Jamšek Luka7'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
7.Zorman Maksimiljan79'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
24.Jamšek Luka70'
IZKLJUČENI
MENJAVE
10.Casar Aljaž73'
6.Cipot Kai73'
15.Marič Luka77'
18.Benko Nejc77'
14.Car Balázs79'
19.Horvat Mitja79'
21.Rat Nino41'
99.Lipovnik David41'
10.Grozdek Luka46'
14.Šipek Gal46'
11.Kožič Miha62'
70.Pinterič Vid62'
29.Fanedl Staš79'
18.Chapo Lan Taona79'


Tekma: Dravinja - Farmtech Veržej
4 : 1 (0 : 1)

Datum: 26.10.16 ob 12.30
Domači: Dravinja
Gostje: Farmtech Veržej
Kraj : Slovenske Konjice
Gledalcev: 10
Rezultat: 4 : 1 (0 : 1)
Gl. sodnik: Bezjak Blaž (Markovci)
1. pomočnik: Zagoršek Ljubo (Markovci)
2. pomočnik: Horvat Zamuda Žan (Gorišnica)
Delegat: Majcen Domen (Rače)


Postavi

Dravinja

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1. Vovko NejcVratar84321
5. Furman Jaka79052
19. Vareško Mateo88480
4. Brglez Marcel84308
8. Godec MihaKapetan84312
18. Kolar Blaž84313
21. Fijavž Urban79996
7. Lipovec Žiga79044
10. Leskovar Aleš88289
11. Vidmar Brdnik Florjan92769
20. Brežnik Urh71128

Farmtech Veržej

Št. dresaPriimek in imeReg. št.
1.Hren LukaVratar85978
5.Magdič Domen77102
7.Mörec VitoKapetan95467
9.Vučko Jure83681
10.Semenič Gašper89648
11.Sečko Aljaž82287
13.Gjergjek Tadej88630
14.Barbarič Niko88361
16.Horvat Miha79854
20.Kranjec Marsel86034
21.Lukač Luka90151
REZERVE
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
14. Telaku Ardian110026
16. Kristan Martin84316
17. Tinče Vito92771
Št. dresaPriimek in imeReg. št.
2. Cof Žan102529
3. Brunec Bine77110
6. Lah Domen95586
8. Štrakl Vito84603
15. Hanžekovič Kristjan84606
STRELCI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
5.Furman Jaka51'
5.Furman Jaka60'
10.Leskovar Aleš67'
18.Kolar Blaž80'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
20.Kranjec Marsel12'
OPOMINJANI
Št. dresaPriimek in imeMinuta
10.Leskovar Aleš40'
5.Furman Jaka53'
Št. dresaPriimek in imeMinuta
9.Vučko Jure16'
11.Sečko Aljaž56'
IZKLJUČENI
MENJAVE
20.Brežnik Urh64'
16.Kristan Martin64'
21.Lukač Luka64'
6.Lah Domen64'
11.Sečko Aljaž67'
8.Štrakl Vito67'