Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 26. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2603
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1901
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1800
4Marič LukaNŠ MURA1400
5Pušnik NejcKety Emmi Bistrica1200
6Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
7Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
8Gajser TilenNK Malečnik900
9Car BalázsNŠ MURA900
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica900
11Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
12Pernek AljažNorka GT Jarenina906
13Lipovec ŽigaDravinja800
14Koren MinasNK MB Tabor801
15Sočič LukaNŠ MURA803
16Weiss TadejNK MB Tabor700
17Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
18Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
19Lukač LukaNK Vipoll Veržej600
20Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
21Žižek MarcelNŠ Zavrč600
22Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
23Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
24Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
25Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ500
26Jamšek LukaNK Malečnik500
27Kapun EnejKety Emmi Bistrica500
28Fras DenisNorka GT Jarenina500
29Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
30Emruli AdisNŠ MURA500
31Miloševič VitoNK Malečnik500
32Kerec JašaNŠ MURA501
33Kepe TihomirNŠ MURA400
34Simonič MihaNorka GT Jarenina400
35Ružič KlemenNK Vipoll Veržej400
36Hohler AlenDravinja400
37Benko NejcNŠ MURA400
38Rožič AlenDravinja300
39Telaku ArdianDravinja300
40Casar AljažNŠ MURA300
41Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
42Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
43Lovenjak MitjaNŠ MURA300
44Leskovar AlešDravinja300
45Grozdek LukaNK Malečnik300
46Plejić JureNK MB Tabor300
47Barbarič NikoNK Vipoll Veržej300
48Lazar JureNorka GT Jarenina300
49Savić NikolaNK MB Tabor300
50Bregović RobertoNŠ Zavrč300
51Godina MatejNK Vipoll Veržej300
52Šipek GalNK Malečnik300
53Vidmar LanKety Emmi Bistrica300
54Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica300
55Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
56Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
57Vučko JureNK Vipoll Veržej303
58Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
59Pušnik BineNK MB Tabor200
60Zorman MaksimiljanNŠ MURA200
61Pohleven JureNorka GT Jarenina200
62Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
63Vidmar PrimožBrežice 1919200
64Đapo JanBrežice 1919200
65Furman JakaDravinja200
66Korošec MatijaNK MB Tabor200
67Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
68Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
69Titan TadejNK Vipoll Veržej200
70Kolar BlažDravinja200
71Kristan MartinDravinja200
72Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
73Sojč ŽigaDravinja200
74Fanedl StašNK Malečnik200
75Javnik MihaNK MB Tabor200
76Gluk GregaNK MB Tabor201
77Smodej LanNorka GT Jarenina201
78Vrhovski AlenNŠ MURA100
79Šabotić FeridNK MB Tabor100
80Pongračič MihaBrežice 1919100
81Prelec TimNŠ MURA100
82Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
83Dželadini AltinBrežice 1919100
84Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
85Smailagić AndražNK MB Tabor100
86Marič MartinNŠ MURA100
87Jerončič JanNorka GT Jarenina100
88Cipot KaiNŠ MURA100
89Blazinšek SvenBrežice 1919100
90Gorenc RokBrežice 1919100
91Polič NejcNK MB Tabor100
92Fridl NikoNŠ Zavrč100
93Prebil AljažNorka GT Jarenina100
94Našič BenjaminBrežice 1919100
95Domjan DavidNŠ Zavrč100
96Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
97Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
98Godec GalKety Emmi Bistrica100
99Brglez MarcelDravinja100
100Borovnik AndražDravinja100
101Nikl NikiNorka GT Jarenina100
102Šinkec GalNŠ MURA100
103Osmanaj BesonNK Malečnik100
104Kuhta MaticNK Malečnik100
105Vareško MateoDravinja100
106Tomažič TilenNŠ Zavrč100
107Skenderi AmelNK MB Tabor100
108Keranović AlenNK MB Tabor100
109Jankovič ŽigaBrežice 1919100
110Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
111Krajnc JureBrežice 1919100
112Knuplež BlažNŠ Zavrč100
113Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
114Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
115Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
116Rak AljažDravinja010
117Kaučič AlanNŠ MURA010
118Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
119Žuraj LukaNK MB Tabor010
120Donko Marcel ŽigaNŠ Zavrč010