Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 25. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2403
2Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1800
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik1701
4Marič LukaNŠ MURA1300
5Pušnik NejcKety Emmi Bistrica1100
6Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
7Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
8Gajser TilenNK Malečnik900
9Car BalázsNŠ MURA900
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica900
11Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
12Pernek AljažNorka GT Jarenina906
13Koren MinasNK MB Tabor801
14Sočič LukaNŠ MURA803
15Weiss TadejNK MB Tabor700
16Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
17Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
18Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
19Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
20Lipovec ŽigaDravinja600
21Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
22Lukač LukaNK Vipoll Veržej500
23Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
24Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ500
25Kapun EnejKety Emmi Bistrica500
26Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
27Emruli AdisNŠ MURA500
28Miloševič VitoNK Malečnik500
29Kepe TihomirNŠ MURA400
30Ružič KlemenNK Vipoll Veržej400
31Jamšek LukaNK Malečnik400
32Benko NejcNŠ MURA400
33Kerec JašaNŠ MURA401
34Rožič AlenDravinja300
35Telaku ArdianDravinja300
36Casar AljažNŠ MURA300
37Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
38Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
39Žižek MarcelNŠ Zavrč300
40Simonič MihaNorka GT Jarenina300
41Leskovar AlešDravinja300
42Grozdek LukaNK Malečnik300
43Fras DenisNorka GT Jarenina300
44Plejić JureNK MB Tabor300
45Barbarič NikoNK Vipoll Veržej300
46Savić NikolaNK MB Tabor300
47Bregović RobertoNŠ Zavrč300
48Godina MatejNK Vipoll Veržej300
49Šipek GalNK Malečnik300
50Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica300
51Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
52Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
53Vučko JureNK Vipoll Veržej303
54Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
55Pušnik BineNK MB Tabor200
56Zorman MaksimiljanNŠ MURA200
57Lovenjak MitjaNŠ MURA200
58Pohleven JureNorka GT Jarenina200
59Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
60Đapo JanBrežice 1919200
61Furman JakaDravinja200
62Hohler AlenDravinja200
63Korošec MatijaNK MB Tabor200
64Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
65Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
66Lazar JureNorka GT Jarenina200
67Titan TadejNK Vipoll Veržej200
68Kolar BlažDravinja200
69Kristan MartinDravinja200
70Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
71Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
72Fanedl StašNK Malečnik200
73Javnik MihaNK MB Tabor200
74Gluk GregaNK MB Tabor201
75Vrhovski AlenNŠ MURA100
76Šabotić FeridNK MB Tabor100
77Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
78Prelec TimNŠ MURA100
79Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
80Dželadini AltinBrežice 1919100
81Pongračič MihaBrežice 1919100
82Smailagić AndražNK MB Tabor100
83Marič MartinNŠ MURA100
84Jerončič JanNorka GT Jarenina100
85Cipot KaiNŠ MURA100
86Blazinšek SvenBrežice 1919100
87Gorenc RokBrežice 1919100
88Polič NejcNK MB Tabor100
89Fridl NikoNŠ Zavrč100
90Prebil AljažNorka GT Jarenina100
91Smodej LanNorka GT Jarenina100
92Našič BenjaminBrežice 1919100
93Domjan DavidNŠ Zavrč100
94Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
95Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
96Godec GalKety Emmi Bistrica100
97Borovnik AndražDravinja100
98Nikl NikiNorka GT Jarenina100
99Šinkec GalNŠ MURA100
100Osmanaj BesonNK Malečnik100
101Kuhta MaticNK Malečnik100
102Vareško MateoDravinja100
103Tomažič TilenNŠ Zavrč100
104Skenderi AmelNK MB Tabor100
105Keranović AlenNK MB Tabor100
106Jankovič ŽigaBrežice 1919100
107Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
108Krajnc JureBrežice 1919100
109Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
110Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
111Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
112Rak AljažDravinja010
113Kaučič AlanNŠ MURA010
114Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
115Žuraj LukaNK MB Tabor010
116Donko Marcel ŽigaNŠ Zavrč010