Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 24. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2403
2Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1800
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik1501
4Marič LukaNŠ MURA1300
5Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
6Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
7Gajser TilenNK Malečnik900
8Car BalázsNŠ MURA900
9Maksimović NikoKety Emmi Bistrica900
10Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
11Pernek AljažNorka GT Jarenina906
12Pušnik NejcKety Emmi Bistrica800
13Sočič LukaNŠ MURA803
14Weiss TadejNK MB Tabor700
15Koren MinasNK MB Tabor700
16Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
17Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
18Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
19Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
20Lipovec ŽigaDravinja600
21Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
22Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
23Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ500
24Kapun EnejKety Emmi Bistrica500
25Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
26Miloševič VitoNK Malečnik500
27Kepe TihomirNŠ MURA400
28Lukač LukaNK Vipoll Veržej400
29Jamšek LukaNK Malečnik400
30Emruli AdisNŠ MURA400
31Kerec JašaNŠ MURA401
32Rožič AlenDravinja300
33Telaku ArdianDravinja300
34Casar AljažNŠ MURA300
35Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
36Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
37Žižek MarcelNŠ Zavrč300
38Leskovar AlešDravinja300
39Grozdek LukaNK Malečnik300
40Ružič KlemenNK Vipoll Veržej300
41Barbarič NikoNK Vipoll Veržej300
42Savić NikolaNK MB Tabor300
43Bregović RobertoNŠ Zavrč300
44Benko NejcNŠ MURA300
45Godina MatejNK Vipoll Veržej300
46Šipek GalNK Malečnik300
47Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
48Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
49Vučko JureNK Vipoll Veržej303
50Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
51Pušnik BineNK MB Tabor200
52Pohleven JureNorka GT Jarenina200
53Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
54Simonič MihaNorka GT Jarenina200
55Đapo JanBrežice 1919200
56Furman JakaDravinja200
57Fras DenisNorka GT Jarenina200
58Korošec MatijaNK MB Tabor200
59Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
60Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
61Plejić JureNK MB Tabor200
62Lazar JureNorka GT Jarenina200
63Titan TadejNK Vipoll Veržej200
64Kolar BlažDravinja200
65Kristan MartinDravinja200
66Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
67Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
68Fanedl StašNK Malečnik200
69Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica200
70Javnik MihaNK MB Tabor200
71Gluk GregaNK MB Tabor201
72Vrhovski AlenNŠ MURA100
73Šabotić FeridNK MB Tabor100
74Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
75Prelec TimNŠ MURA100
76Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
77Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
78Dželadini AltinBrežice 1919100
79Pongračič MihaBrežice 1919100
80Smailagić AndražNK MB Tabor100
81Marič MartinNŠ MURA100
82Lovenjak MitjaNŠ MURA100
83Jerončič JanNorka GT Jarenina100
84Blazinšek SvenBrežice 1919100
85Gorenc RokBrežice 1919100
86Polič NejcNK MB Tabor100
87Fridl NikoNŠ Zavrč100
88Prebil AljažNorka GT Jarenina100
89Hohler AlenDravinja100
90Smodej LanNorka GT Jarenina100
91Našič BenjaminBrežice 1919100
92Domjan DavidNŠ Zavrč100
93Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
94Godec GalKety Emmi Bistrica100
95Borovnik AndražDravinja100
96Nikl NikiNorka GT Jarenina100
97Osmanaj BesonNK Malečnik100
98Kuhta MaticNK Malečnik100
99Vareško MateoDravinja100
100Tomažič TilenNŠ Zavrč100
101Skenderi AmelNK MB Tabor100
102Keranović AlenNK MB Tabor100
103Jankovič ŽigaBrežice 1919100
104Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
105Krajnc JureBrežice 1919100
106Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
107Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
108Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
109Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
110Kaučič AlanNŠ MURA010
111Donko Marcel ŽigaNŠ Zavrč010
112Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
113Žuraj LukaNK MB Tabor010