Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 23. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2303
2Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1500
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik1501
4Marič LukaNŠ MURA1300
5Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
6Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
7Car BalázsNŠ MURA900
8Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
9Pernek AljažNorka GT Jarenina906
10Pušnik NejcKety Emmi Bistrica800
11Maksimović NikoKety Emmi Bistrica800
12Sočič LukaNŠ MURA803
13Weiss TadejNK MB Tabor700
14Gajser TilenNK Malečnik700
15Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
16Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
17Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
18Koren MinasNK MB Tabor600
19Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
20Lipovec ŽigaDravinja600
21Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
22Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
23Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ500
24Kapun EnejKety Emmi Bistrica500
25Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
26Miloševič VitoNK Malečnik500
27Kepe TihomirNŠ MURA400
28Jamšek LukaNK Malečnik400
29Emruli AdisNŠ MURA400
30Kerec JašaNŠ MURA401
31Rožič AlenDravinja300
32Telaku ArdianDravinja300
33Casar AljažNŠ MURA300
34Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
35Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
36Žižek MarcelNŠ Zavrč300
37Leskovar AlešDravinja300
38Grozdek LukaNK Malečnik300
39Savić NikolaNK MB Tabor300
40Bregović RobertoNŠ Zavrč300
41Benko NejcNŠ MURA300
42Godina MatejNK Vipoll Veržej300
43Šipek GalNK Malečnik300
44Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
45Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
46Vučko JureNK Vipoll Veržej303
47Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
48Lukač LukaNK Vipoll Veržej200
49Pušnik BineNK MB Tabor200
50Pohleven JureNorka GT Jarenina200
51Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
52Simonič MihaNorka GT Jarenina200
53Furman JakaDravinja200
54Ružič KlemenNK Vipoll Veržej200
55Korošec MatijaNK MB Tabor200
56Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
57Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
58Plejić JureNK MB Tabor200
59Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
60Lazar JureNorka GT Jarenina200
61Titan TadejNK Vipoll Veržej200
62Kolar BlažDravinja200
63Kristan MartinDravinja200
64Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
65Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
66Fanedl StašNK Malečnik200
67Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica200
68Gluk GregaNK MB Tabor201
69Vrhovski AlenNŠ MURA100
70Šabotić FeridNK MB Tabor100
71Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
72Prelec TimNŠ MURA100
73Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
74Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
75Dželadini AltinBrežice 1919100
76Pongračič MihaBrežice 1919100
77Smailagić AndražNK MB Tabor100
78Marič MartinNŠ MURA100
79Lovenjak MitjaNŠ MURA100
80Jerončič JanNorka GT Jarenina100
81Blazinšek SvenBrežice 1919100
82Gorenc RokBrežice 1919100
83Polič NejcNK MB Tabor100
84Đapo JanBrežice 1919100
85Fridl NikoNŠ Zavrč100
86Prebil AljažNorka GT Jarenina100
87Hohler AlenDravinja100
88Fras DenisNorka GT Jarenina100
89Smodej LanNorka GT Jarenina100
90Našič BenjaminBrežice 1919100
91Domjan DavidNŠ Zavrč100
92Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
93Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
94Borovnik AndražDravinja100
95Nikl NikiNorka GT Jarenina100
96Osmanaj BesonNK Malečnik100
97Kuhta MaticNK Malečnik100
98Vareško MateoDravinja100
99Tomažič TilenNŠ Zavrč100
100Skenderi AmelNK MB Tabor100
101Keranović AlenNK MB Tabor100
102Jankovič ŽigaBrežice 1919100
103Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
104Javnik MihaNK MB Tabor100
105Krajnc JureBrežice 1919100
106Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
107Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
108Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
109Kaučič AlanNŠ MURA010
110Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
111Žuraj LukaNK MB Tabor010