Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 22. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2303
2Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1500
3Zajko Jan ZikoNK Malečnik1501
4Marič LukaNŠ MURA1200
5Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
6Kenda LukaKety Emmi Bistrica1000
7Car BalázsNŠ MURA900
8Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
9Pušnik NejcKety Emmi Bistrica800
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica800
11Sočič LukaNŠ MURA803
12Pernek AljažNorka GT Jarenina805
13Weiss TadejNK MB Tabor700
14Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
15Kranjec MarselNK Vipoll Veržej600
16Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
17Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
18Lipovec ŽigaDravinja600
19Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
20Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
21Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ500
22Koren MinasNK MB Tabor500
23Kapun EnejKety Emmi Bistrica500
24Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
25Gajser TilenNK Malečnik500
26Miloševič VitoNK Malečnik500
27Kepe TihomirNŠ MURA400
28Jamšek LukaNK Malečnik400
29Kerec JašaNŠ MURA401
30Rožič AlenDravinja300
31Telaku ArdianDravinja300
32Casar AljažNŠ MURA300
33Čeh RokNK DRAVA PTUJ300
34Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
35Leskovar AlešDravinja300
36Grozdek LukaNK Malečnik300
37Emruli AdisNŠ MURA300
38Savić NikolaNK MB Tabor300
39Bregović RobertoNŠ Zavrč300
40Benko NejcNŠ MURA300
41Godina MatejNK Vipoll Veržej300
42Šipek GalNK Malečnik300
43Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
44Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
45Vučko JureNK Vipoll Veržej303
46Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
47Lukač LukaNK Vipoll Veržej200
48Pušnik BineNK MB Tabor200
49Pohleven JureNorka GT Jarenina200
50Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
51Simonič MihaNorka GT Jarenina200
52Fanedl StašNK Malečnik200
53Furman JakaDravinja200
54Ružič KlemenNK Vipoll Veržej200
55Korošec MatijaNK MB Tabor200
56Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
57Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
58Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
59Lazar JureNorka GT Jarenina200
60Titan TadejNK Vipoll Veržej200
61Kolar BlažDravinja200
62Kristan MartinDravinja200
63Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej200
64Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
65Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica200
66Gluk GregaNK MB Tabor201
67Vrhovski AlenNŠ MURA100
68Šabotić FeridNK MB Tabor100
69Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
70Prelec TimNŠ MURA100
71Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
72Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
73Dželadini AltinBrežice 1919100
74Pongračič MihaBrežice 1919100
75Smailagić AndražNK MB Tabor100
76Marič MartinNŠ MURA100
77Žižek MarcelNŠ Zavrč100
78Lovenjak MitjaNŠ MURA100
79Jerončič JanNorka GT Jarenina100
80Blazinšek SvenBrežice 1919100
81Gorenc RokBrežice 1919100
82Đapo JanBrežice 1919100
83Polič NejcNK MB Tabor100
84Prebil AljažNorka GT Jarenina100
85Hohler AlenDravinja100
86Fras DenisNorka GT Jarenina100
87Smodej LanNorka GT Jarenina100
88Plejić JureNK MB Tabor100
89Našič BenjaminBrežice 1919100
90Domjan DavidNŠ Zavrč100
91Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
92Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
93Borovnik AndražDravinja100
94Nikl NikiNorka GT Jarenina100
95Osmanaj BesonNK Malečnik100
96Kuhta MaticNK Malečnik100
97Vareško MateoDravinja100
98Tomažič TilenNŠ Zavrč100
99Skenderi AmelNK MB Tabor100
100Jankovič ŽigaBrežice 1919100
101Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
102Keranović AlenNK MB Tabor100
103Javnik MihaNK MB Tabor100
104Krajnc JureBrežice 1919100
105Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
106Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
107Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
108Kaučič AlanNŠ MURA010
109Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
110Žuraj LukaNK MB Tabor010