Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 20. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2103
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1401
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1300
4Marič LukaNŠ MURA1200
5Mörec VitoNK Vipoll Veržej1101
6Kenda LukaKety Emmi Bistrica900
7Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
8Pušnik NejcKety Emmi Bistrica800
9Car BalázsNŠ MURA800
10Sočič LukaNŠ MURA803
11Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
12Maksimović NikoKety Emmi Bistrica700
13Pernek AljažNorka GT Jarenina704
14Weiss TadejNK MB Tabor600
15Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
16Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
17Lipovec ŽigaDravinja600
18Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
19Kranjec MarselNK Vipoll Veržej500
20Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
21Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
22Gajser TilenNK Malečnik500
23Kepe TihomirNŠ MURA400
24Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ400
25Koren MinasNK MB Tabor400
26Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
27Rožič AlenDravinja300
28Telaku ArdianDravinja300
29Casar AljažNŠ MURA300
30Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
31Jamšek LukaNK Malečnik300
32Leskovar AlešDravinja300
33Grozdek LukaNK Malečnik300
34Emruli AdisNŠ MURA300
35Savić NikolaNK MB Tabor300
36Bregović RobertoNŠ Zavrč300
37Šipek GalNK Malečnik300
38Miloševič VitoNK Malečnik300
39Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
40Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ300
41Kerec JašaNŠ MURA301
42Vučko JureNK Vipoll Veržej303
43Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
44Lukač LukaNK Vipoll Veržej200
45Pušnik BineNK MB Tabor200
46Čeh RokNK DRAVA PTUJ200
47Pohleven JureNorka GT Jarenina200
48Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
49Fanedl StašNK Malečnik200
50Furman JakaDravinja200
51Ružič KlemenNK Vipoll Veržej200
52Korošec MatijaNK MB Tabor200
53Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
54Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
55Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
56Lazar JureNorka GT Jarenina200
57Titan TadejNK Vipoll Veržej200
58Kolar BlažDravinja200
59Kristan MartinDravinja200
60Benko NejcNŠ MURA200
61Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
62Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica200
63Gluk GregaNK MB Tabor201
64Vrhovski AlenNŠ MURA100
65Šabotić FeridNK MB Tabor100
66Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
67Prelec TimNŠ MURA100
68Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
69Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
70Dželadini AltinBrežice 1919100
71Pongračič MihaBrežice 1919100
72Smailagić AndražNK MB Tabor100
73Marič MartinNŠ MURA100
74Žižek MarcelNŠ Zavrč100
75Lovenjak MitjaNŠ MURA100
76Jerončič JanNorka GT Jarenina100
77Simonič MihaNorka GT Jarenina100
78Blazinšek SvenBrežice 1919100
79Gorenc RokBrežice 1919100
80Đapo JanBrežice 1919100
81Polič NejcNK MB Tabor100
82Prebil AljažNorka GT Jarenina100
83Hohler AlenDravinja100
84Fras DenisNorka GT Jarenina100
85Smodej LanNorka GT Jarenina100
86Plejić JureNK MB Tabor100
87Našič BenjaminBrežice 1919100
88Domjan DavidNŠ Zavrč100
89Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
90Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
91Nikl NikiNorka GT Jarenina100
92Godina MatejNK Vipoll Veržej100
93Kuhta MaticNK Malečnik100
94Vareško MateoDravinja100
95Tomažič TilenNŠ Zavrč100
96Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej100
97Skenderi AmelNK MB Tabor100
98Jankovič ŽigaBrežice 1919100
99Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
100Keranović AlenNK MB Tabor100
101Krajnc JureBrežice 1919100
102Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
103Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
104Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
105Kaučič AlanNŠ MURA010
106Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
107Žuraj LukaNK MB Tabor010