Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 19. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2003
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1401
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1200
4Marič LukaNŠ MURA1100
5Kenda LukaKety Emmi Bistrica900
6Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
7Mörec VitoNK Vipoll Veržej800
8Car BalázsNŠ MURA800
9Pušnik NejcKety Emmi Bistrica700
10Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
11Maksimović NikoKety Emmi Bistrica700
12Sočič LukaNŠ MURA703
13Pernek AljažNorka GT Jarenina704
14Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
15Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
16Lipovec ŽigaDravinja600
17Martinčič JašaKety Emmi Bistrica600
18Weiss TadejNK MB Tabor500
19Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
20Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
21Gajser TilenNK Malečnik500
22Kranjec MarselNK Vipoll Veržej400
23Kepe TihomirNŠ MURA400
24Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ400
25Koren MinasNK MB Tabor400
26Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
27Rožič AlenDravinja300
28Telaku ArdianDravinja300
29Casar AljažNŠ MURA300
30Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
31Leskovar AlešDravinja300
32Grozdek LukaNK Malečnik300
33Jamšek LukaNK Malečnik300
34Emruli AdisNŠ MURA300
35Savić NikolaNK MB Tabor300
36Bregović RobertoNŠ Zavrč300
37Šipek GalNK Malečnik300
38Miloševič VitoNK Malečnik300
39Magdič MihaNK DRAVA PTUJ300
40Kerec JašaNŠ MURA301
41Vučko JureNK Vipoll Veržej303
42Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ200
43Pušnik BineNK MB Tabor200
44Čeh RokNK DRAVA PTUJ200
45Pohleven JureNorka GT Jarenina200
46Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
47Fanedl StašNK Malečnik200
48Furman JakaDravinja200
49Ružič KlemenNK Vipoll Veržej200
50Korošec MatijaNK MB Tabor200
51Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
52Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ200
53Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
54Lazar JureNorka GT Jarenina200
55Titan TadejNK Vipoll Veržej200
56Kristan MartinDravinja200
57Benko NejcNŠ MURA200
58Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
59Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ200
60Vrhovski AlenNŠ MURA100
61Šabotić FeridNK MB Tabor100
62Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
63Prelec TimNŠ MURA100
64Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
65Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
66Dželadini AltinBrežice 1919100
67Pongračič MihaBrežice 1919100
68Smailagić AndražNK MB Tabor100
69Marič MartinNŠ MURA100
70Žižek MarcelNŠ Zavrč100
71Lovenjak MitjaNŠ MURA100
72Jerončič JanNorka GT Jarenina100
73Gorenc RokBrežice 1919100
74Polič NejcNK MB Tabor100
75Prebil AljažNorka GT Jarenina100
76Hohler AlenDravinja100
77Fras DenisNorka GT Jarenina100
78Smodej LanNorka GT Jarenina100
79Plejić JureNK MB Tabor100
80Domjan DavidNŠ Zavrč100
81Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
82Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
83Kolar BlažDravinja100
84Nikl NikiNorka GT Jarenina100
85Godina MatejNK Vipoll Veržej100
86Kuhta MaticNK Malečnik100
87Vareško MateoDravinja100
88Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej100
89Skenderi AmelNK MB Tabor100
90Jankovič ŽigaBrežice 1919100
91Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
92Keranović AlenNK MB Tabor100
93Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
94Krajnc JureBrežice 1919100
95Gluk GregaNK MB Tabor101
96Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
97Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
98Imeri HarbinNK DRAVA PTUJ101
99Kaučič AlanNŠ MURA010
100Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
101Žuraj LukaNK MB Tabor010