Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 18. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2003
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1301
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1100
4Marič LukaNŠ MURA1000
5Kenda LukaKety Emmi Bistrica900
6Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
7Mörec VitoNK Vipoll Veržej800
8Car BalázsNŠ MURA800
9Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica700
11Sočič LukaNŠ MURA703
12Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
13Pušnik NejcKety Emmi Bistrica600
14Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
15Lipovec ŽigaDravinja600
16Pernek AljažNorka GT Jarenina604
17Weiss TadejNK MB Tabor500
18Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
19Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ500
20Martinčič JašaKety Emmi Bistrica500
21Kranjec MarselNK Vipoll Veržej400
22Kepe TihomirNŠ MURA400
23Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ400
24Koren MinasNK MB Tabor400
25Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
26Gajser TilenNK Malečnik400
27Telaku ArdianDravinja300
28Casar AljažNŠ MURA300
29Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
30Leskovar AlešDravinja300
31Grozdek LukaNK Malečnik300
32Jamšek LukaNK Malečnik300
33Emruli AdisNŠ MURA300
34Savić NikolaNK MB Tabor300
35Bregović RobertoNŠ Zavrč300
36Šipek GalNK Malečnik300
37Miloševič VitoNK Malečnik300
38Kerec JašaNŠ MURA301
39Vučko JureNK Vipoll Veržej303
40Rožič AlenDravinja200
41Pušnik BineNK MB Tabor200
42Korošec MatijaNK MB Tabor200
43Pohleven JureNorka GT Jarenina200
44Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
45Fanedl StašNK Malečnik200
46Furman JakaDravinja200
47Ružič KlemenNK Vipoll Veržej200
48Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
49Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
50Lazar JureNorka GT Jarenina200
51Kristan MartinDravinja200
52Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
53Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
54Vrhovski AlenNŠ MURA100
55Šabotić FeridNK MB Tabor100
56Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ100
57Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
58Prelec TimNŠ MURA100
59Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
60Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
61Pongračič MihaBrežice 1919100
62Smailagić AndražNK MB Tabor100
63Marič MartinNŠ MURA100
64Žižek MarcelNŠ Zavrč100
65Lovenjak MitjaNŠ MURA100
66Jerončič JanNorka GT Jarenina100
67Gorenc RokBrežice 1919100
68Polič NejcNK MB Tabor100
69Prebil AljažNorka GT Jarenina100
70Fras DenisNorka GT Jarenina100
71Dželadini AltinBrežice 1919100
72Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
73Smodej LanNorka GT Jarenina100
74Plejić JureNK MB Tabor100
75Domjan DavidNŠ Zavrč100
76Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
77Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
78Titan TadejNK Vipoll Veržej100
79Kolar BlažDravinja100
80Benko NejcNŠ MURA100
81Vareško MateoDravinja100
82Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej100
83Skenderi AmelNK MB Tabor100
84Jankovič ŽigaBrežice 1919100
85Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
86Keranović AlenNK MB Tabor100
87Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
88Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
89Krajnc JureBrežice 1919100
90Gluk GregaNK MB Tabor101
91Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
92Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
93Kaučič AlanNŠ MURA010
94Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
95Žuraj LukaNK MB Tabor010