Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 17. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ2003
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1301
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1000
4Marič LukaNŠ MURA900
5Kenda LukaKety Emmi Bistrica900
6Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
7Mörec VitoNK Vipoll Veržej800
8Car BalázsNŠ MURA800
9Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica700
11Sočič LukaNŠ MURA703
12Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
13Pušnik NejcKety Emmi Bistrica600
14Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
15Lipovec ŽigaDravinja600
16Pernek AljažNorka GT Jarenina604
17Semenič GašperNK Vipoll Veržej500
18Martinčič JašaKety Emmi Bistrica500
19Kranjec MarselNK Vipoll Veržej400
20Weiss TadejNK MB Tabor400
21Kepe TihomirNŠ MURA400
22Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ400
23Koren MinasNK MB Tabor400
24Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
25Gajser TilenNK Malečnik400
26Telaku ArdianDravinja300
27Casar AljažNŠ MURA300
28Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
29Leskovar AlešDravinja300
30Grozdek LukaNK Malečnik300
31Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ300
32Jamšek LukaNK Malečnik300
33Emruli AdisNŠ MURA300
34Savić NikolaNK MB Tabor300
35Bregović RobertoNŠ Zavrč300
36Šipek GalNK Malečnik300
37Vučko JureNK Vipoll Veržej303
38Rožič AlenDravinja200
39Korošec MatijaNK MB Tabor200
40Pohleven JureNorka GT Jarenina200
41Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
42Furman JakaDravinja200
43Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
44Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
45Lazar JureNorka GT Jarenina200
46Kristan MartinDravinja200
47Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
48Fanedl StašNK Malečnik200
49Miloševič VitoNK Malečnik200
50Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
51Kerec JašaNŠ MURA100
52Vrhovski AlenNŠ MURA100
53Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ100
54Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
55Prelec TimNŠ MURA100
56Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
57Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
58Pongračič MihaBrežice 1919100
59Smailagić AndražNK MB Tabor100
60Marič MartinNŠ MURA100
61Žižek MarcelNŠ Zavrč100
62Lovenjak MitjaNŠ MURA100
63Jerončič JanNorka GT Jarenina100
64Gorenc RokBrežice 1919100
65Polič NejcNK MB Tabor100
66Ružič KlemenNK Vipoll Veržej100
67Prebil AljažNorka GT Jarenina100
68Fras DenisNorka GT Jarenina100
69Dželadini AltinBrežice 1919100
70Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
71Smodej LanNorka GT Jarenina100
72Plejić JureNK MB Tabor100
73Domjan DavidNŠ Zavrč100
74Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
75Brunec BlažNK Vipoll Veržej100
76Titan TadejNK Vipoll Veržej100
77Pušnik BineNK MB Tabor100
78Kolar BlažDravinja100
79Benko NejcNŠ MURA100
80Vareško MateoDravinja100
81Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej100
82Skenderi AmelNK MB Tabor100
83Jankovič ŽigaBrežice 1919100
84Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
85Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
86Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
87Krajnc JureBrežice 1919100
88Gluk GregaNK MB Tabor101
89Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
90Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
91Kaučič AlanNŠ MURA010
92Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
93Žuraj LukaNK MB Tabor010