Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 16. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ1903
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1301
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ1000
4Marič LukaNŠ MURA900
5Kenda LukaKety Emmi Bistrica900
6Krošelj Nik MartinBrežice 1919903
7Mörec VitoNK Vipoll Veržej800
8Car BalázsNŠ MURA800
9Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica700
11Sočič LukaNŠ MURA703
12Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
13Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
14Pušnik NejcKety Emmi Bistrica600
15Lipovec ŽigaDravinja600
16Pernek AljažNorka GT Jarenina604
17Weiss TadejNK MB Tabor400
18Kepe TihomirNŠ MURA400
19Semenič GašperNK Vipoll Veržej400
20Koren MinasNK MB Tabor400
21Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
22Gajser TilenNK Malečnik400
23Martinčič JašaKety Emmi Bistrica400
24Kranjec MarselNK Vipoll Veržej300
25Telaku ArdianDravinja300
26Casar AljažNŠ MURA300
27Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ300
28Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919300
29Jamšek LukaNK Malečnik300
30Leskovar AlešDravinja300
31Grozdek LukaNK Malečnik300
32Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ300
33Emruli AdisNŠ MURA300
34Savić NikolaNK MB Tabor300
35Bregović RobertoNŠ Zavrč300
36Šipek GalNK Malečnik300
37Vučko JureNK Vipoll Veržej303
38Rožič AlenDravinja200
39Korošec MatijaNK MB Tabor200
40Pohleven JureNorka GT Jarenina200
41Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
42Furman JakaDravinja200
43Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
44Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
45Lazar JureNorka GT Jarenina200
46Kristan MartinDravinja200
47Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
48Fanedl StašNK Malečnik200
49Miloševič VitoNK Malečnik200
50Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
51Kerec JašaNŠ MURA100
52Vrhovski AlenNŠ MURA100
53Drevenšek NikoNK DRAVA PTUJ100
54Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
55Prelec TimNŠ MURA100
56Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
57Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
58Pongračič MihaBrežice 1919100
59Smailagić AndražNK MB Tabor100
60Marič MartinNŠ MURA100
61Žižek MarcelNŠ Zavrč100
62Lovenjak MitjaNŠ MURA100
63Jerončič JanNorka GT Jarenina100
64Gorenc RokBrežice 1919100
65Polič NejcNK MB Tabor100
66Pušnik BineNK MB Tabor100
67Ružič KlemenNK Vipoll Veržej100
68Prebil AljažNorka GT Jarenina100
69Fras DenisNorka GT Jarenina100
70Dželadini AltinBrežice 1919100
71Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
72Smodej LanNorka GT Jarenina100
73Plejić JureNK MB Tabor100
74Domjan DavidNŠ Zavrč100
75Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
76Kolar BlažDravinja100
77Benko NejcNŠ MURA100
78Vareško MateoDravinja100
79Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej100
80Skenderi AmelNK MB Tabor100
81Jankovič ŽigaBrežice 1919100
82Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
83Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
84Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
85Krajnc JureBrežice 1919100
86Gluk GregaNK MB Tabor101
87Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
88Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
89Kaučič AlanNŠ MURA010
90Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
91Žuraj LukaNK MB Tabor010