Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 15. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ1903
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1101
3Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ900
4Mörec VitoNK Vipoll Veržej800
5Marič LukaNŠ MURA800
6Kenda LukaKety Emmi Bistrica800
7Car BalázsNŠ MURA800
8Krošelj Nik MartinBrežice 1919803
9Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica700
11Sočič LukaNŠ MURA703
12Gjergjek TadejNK Vipoll Veržej600
13Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
14Lipovec ŽigaDravinja600
15Pernek AljažNorka GT Jarenina604
16Pušnik NejcKety Emmi Bistrica500
17Weiss TadejNK MB Tabor400
18Kepe TihomirNŠ MURA400
19Semenič GašperNK Vipoll Veržej400
20Koren MinasNK MB Tabor400
21Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
22Martinčič JašaKety Emmi Bistrica400
23Kranjec MarselNK Vipoll Veržej300
24Telaku ArdianDravinja300
25Casar AljažNŠ MURA300
26Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ300
27Jamšek LukaNK Malečnik300
28Leskovar AlešDravinja300
29Grozdek LukaNK Malečnik300
30Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ300
31Gajser TilenNK Malečnik300
32Emruli AdisNŠ MURA300
33Savić NikolaNK MB Tabor300
34Bregović RobertoNŠ Zavrč300
35Šipek GalNK Malečnik300
36Vučko JureNK Vipoll Veržej303
37Rožič AlenDravinja200
38Korošec MatijaNK MB Tabor200
39Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
40Pohleven JureNorka GT Jarenina200
41Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
42Furman JakaDravinja200
43Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
44Barbarič NikoNK Vipoll Veržej200
45Lazar JureNorka GT Jarenina200
46Kristan MartinDravinja200
47Vidmar LanKety Emmi Bistrica200
48Fanedl StašNK Malečnik200
49Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
50Kerec JašaNŠ MURA100
51Vrhovski AlenNŠ MURA100
52Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
53Prelec TimNŠ MURA100
54Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
55Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
56Pongračič MihaBrežice 1919100
57Smailagić AndražNK MB Tabor100
58Marič MartinNŠ MURA100
59Žižek MarcelNŠ Zavrč100
60Lovenjak MitjaNŠ MURA100
61Jerončič JanNorka GT Jarenina100
62Gorenc RokBrežice 1919100
63Polič NejcNK MB Tabor100
64Ružič KlemenNK Vipoll Veržej100
65Prebil AljažNorka GT Jarenina100
66Dželadini AltinBrežice 1919100
67Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
68Smodej LanNorka GT Jarenina100
69Plejić JureNK MB Tabor100
70Domjan DavidNŠ Zavrč100
71Magdič DomenNK Vipoll Veržej100
72Pušnik BineNK MB Tabor100
73Kolar BlažDravinja100
74Benko NejcNŠ MURA100
75Vareško MateoDravinja100
76Horvat AmadeosNK Vipoll Veržej100
77Skenderi AmelNK MB Tabor100
78Jankovič ŽigaBrežice 1919100
79Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
80Miloševič VitoNK Malečnik100
81Fras DenisNorka GT Jarenina100
82Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
83Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
84Krajnc JureBrežice 1919100
85Gluk GregaNK MB Tabor101
86Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
87Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
88Kaučič AlanNŠ MURA010
89Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010
90Žuraj LukaNK MB Tabor010