Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 14. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ1903
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1001
3Kenda LukaKety Emmi Bistrica800
4Car BalázsNŠ MURA800
5Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ800
6Krošelj Nik MartinBrežice 1919803
7Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
8Sočič LukaNŠ MURA703
9Gjergjek TadejFarmtech Veržej600
10Maksimović NikoKety Emmi Bistrica600
11Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
12Marič LukaNŠ MURA600
13Pernek AljažNorka GT Jarenina604
14Mörec VitoFarmtech Veržej500
15Lipovec ŽigaDravinja500
16Pušnik NejcKety Emmi Bistrica400
17Martinčič JašaKety Emmi Bistrica400
18Weiss TadejNK MB Tabor400
19Kepe TihomirNŠ MURA400
20Semenič GašperFarmtech Veržej400
21Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
22Koren MinasNK MB Tabor400
23Kranjec MarselFarmtech Veržej300
24Šipek GalNK Malečnik300
25Jamšek LukaNK Malečnik300
26Gajser TilenNK Malečnik300
27Casar AljažNŠ MURA300
28Emruli AdisNŠ MURA300
29Savić NikolaNK MB Tabor300
30Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ300
31Bregović RobertoNŠ Zavrč300
32Leskovar AlešDravinja300
33Grozdek LukaNK Malečnik300
34Korošec MatijaNK MB Tabor200
35Pohleven JureNorka GT Jarenina200
36Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica200
37Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
38Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ200
39Barbarič NikoFarmtech Veržej200
40Lazar JureNorka GT Jarenina200
41Fanedl StašNK Malečnik200
42Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
43Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
44Furman JakaDravinja200
45Kristan MartinDravinja200
46Vučko JureFarmtech Veržej202
47Dželadini AltinBrežice 1919100
48Rožič AlenDravinja100
49Fras DenisNorka GT Jarenina100
50Horvat AmadeosFarmtech Veržej100
51Pušnik BineNK MB Tabor100
52Kerec JašaNŠ MURA100
53Vrhovski AlenNŠ MURA100
54Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
55Smodej LanNorka GT Jarenina100
56Plejić JureNK MB Tabor100
57Lovenjak MitjaNŠ MURA100
58Pongračič MihaBrežice 1919100
59Miloševič VitoNK Malečnik100
60Skenderi AmelNK MB Tabor100
61Domjan DavidNŠ Zavrč100
62Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
63Prelec TimNŠ MURA100
64Vidmar LanKety Emmi Bistrica100
65Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
66Gorenc RokBrežice 1919100
67Magdič DomenFarmtech Veržej100
68Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
69Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
70Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
71Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
72Krajnc JureBrežice 1919100
73Smailagić AndražNK MB Tabor100
74Kolar BlažDravinja100
75Marič MartinNŠ MURA100
76Telaku ArdianDravinja100
77Benko NejcNŠ MURA100
78Ružič KlemenFarmtech Veržej100
79Jerončič JanNorka GT Jarenina100
80Gluk GregaNK MB Tabor101
81Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
82Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
83Žuraj LukaNK MB Tabor010
84Kaučič AlanNŠ MURA010
85Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010