Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 13. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ1703
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1001
3Kenda LukaKety Emmi Bistrica800
4Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ800
5Car BalázsNŠ MURA700
6Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
7Krošelj Nik MartinBrežice 1919702
8Maksimović NikoKety Emmi Bistrica600
9Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
10Sočič LukaNŠ MURA603
11Pernek AljažNorka GT Jarenina604
12Lipovec ŽigaDravinja500
13Marič LukaNŠ MURA500
14Pušnik NejcKety Emmi Bistrica400
15Martinčič JašaKety Emmi Bistrica400
16Weiss TadejNK MB Tabor400
17Kepe TihomirNŠ MURA400
18Semenič GašperFarmtech Veržej400
19Gjergjek TadejFarmtech Veržej400
20Kapun EnejKety Emmi Bistrica400
21Kranjec MarselFarmtech Veržej300
22Šipek GalNK Malečnik300
23Jamšek LukaNK Malečnik300
24Gajser TilenNK Malečnik300
25Casar AljažNŠ MURA300
26Emruli AdisNŠ MURA300
27Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ300
28Bregović RobertoNŠ Zavrč300
29Koren MinasNK MB Tabor300
30Mörec VitoFarmtech Veržej300
31Leskovar AlešDravinja300
32Grozdek LukaNK Malečnik300
33Korošec MatijaNK MB Tabor200
34Pohleven JureNorka GT Jarenina200
35Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
36Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ200
37Barbarič NikoFarmtech Veržej200
38Lazar JureNorka GT Jarenina200
39Fanedl StašNK Malečnik200
40Savić NikolaNK MB Tabor200
41Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
42Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
43Furman JakaDravinja200
44Kristan MartinDravinja200
45Vučko JureFarmtech Veržej202
46Dželadini AltinBrežice 1919100
47Rožič AlenDravinja100
48Horvat AmadeosFarmtech Veržej100
49Pušnik BineNK MB Tabor100
50Skenderi AmelNK MB Tabor100
51Vrhovski AlenNŠ MURA100
52Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica100
53Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
54Smodej LanNorka GT Jarenina100
55Plejić JureNK MB Tabor100
56Lovenjak MitjaNŠ MURA100
57Pongračič MihaBrežice 1919100
58Miloševič VitoNK Malečnik100
59Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
60Domjan DavidNŠ Zavrč100
61Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
62Prelec TimNŠ MURA100
63Vidmar LanKety Emmi Bistrica100
64Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
65Gorenc RokBrežice 1919100
66Magdič DomenFarmtech Veržej100
67Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
68Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
69Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
70Krajnc JureBrežice 1919100
71Smailagić AndražNK MB Tabor100
72Kolar BlažDravinja100
73Marič MartinNŠ MURA100
74Telaku ArdianDravinja100
75Benko NejcNŠ MURA100
76Ružič KlemenFarmtech Veržej100
77Jerončič JanNorka GT Jarenina100
78Gluk GregaNK MB Tabor101
79Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
80Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
81Žuraj LukaNK MB Tabor010
82Kaučič AlanNŠ MURA010
83Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010