Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.



Srečno, uspešno in športnih zmag polno novo leto 2022

Tekmovanja

Sezona 2016/2017 » 2. slovenska kadetska liga - vzhod » 12. kolo » Strelci

Strelci

1Koren RokNK DRAVA PTUJ1301
2Zajko Jan ZikoNK Malečnik1001
3Kenda LukaKety Emmi Bistrica700
4Flakus Bosilj DavidNK Malečnik700
5Car BalázsNŠ MURA600
6Praznik Špeh JernejNorka GT Jarenina600
7Krošelj Nik MartinBrežice 1919602
8Sočič LukaNŠ MURA603
9Pernek AljažNorka GT Jarenina604
10Šalamun NikoNK DRAVA PTUJ500
11Maksimović NikoKety Emmi Bistrica500
12Lipovec ŽigaDravinja500
13Marič LukaNŠ MURA500
14Weiss TadejNK MB Tabor400
15Kepe TihomirNŠ MURA400
16Semenič GašperFarmtech Veržej400
17Gjergjek TadejFarmtech Veržej400
18Pušnik NejcKety Emmi Bistrica300
19Martinčič JašaKety Emmi Bistrica300
20Kranjec MarselFarmtech Veržej300
21Šipek GalNK Malečnik300
22Jamšek LukaNK Malečnik300
23Gajser TilenNK Malečnik300
24Casar AljažNŠ MURA300
25Kapun EnejKety Emmi Bistrica300
26Emruli AdisNŠ MURA300
27Bojnec JašaNK DRAVA PTUJ300
28Bregović RobertoNŠ Zavrč300
29Koren MinasNK MB Tabor300
30Mörec VitoFarmtech Veržej300
31Leskovar AlešDravinja300
32Grozdek LukaNK Malečnik300
33Korošec MatijaNK MB Tabor200
34Pohleven JureNorka GT Jarenina200
35Fanedl AljažNorka GT Jarenina200
36Lovenjak LukaNK DRAVA PTUJ200
37Barbarič NikoFarmtech Veržej200
38Lazar JureNorka GT Jarenina200
39Fanedl StašNK Malečnik200
40Kristan MartinDravinja200
41Zakšek Stunkovič GalBrežice 1919200
42Magdič MihaNK DRAVA PTUJ200
43Furman JakaDravinja200
44Vučko JureFarmtech Veržej202
45Dželadini AltinBrežice 1919100
46Rožič AlenDravinja100
47Horvat AmadeosFarmtech Veržej100
48Pušnik BineNK MB Tabor100
49Skenderi AmelNK MB Tabor100
50Vrhovski AlenNŠ MURA100
51Pušnik Bakšič NikKety Emmi Bistrica100
52Šlamberger MaticNK DRAVA PTUJ100
53Smodej LanNorka GT Jarenina100
54Plejić JureNK MB Tabor100
55Lovenjak MitjaNŠ MURA100
56Pongračič MihaBrežice 1919100
57Bislimaj MirsadKety Emmi Bistrica100
58Domjan DavidNŠ Zavrč100
59Šeliga DomenNK DRAVA PTUJ100
60Prelec TimNŠ MURA100
61Vidmar LanKety Emmi Bistrica100
62Vidovič ReneNK DRAVA PTUJ100
63Savić NikolaNK MB Tabor100
64Gorenc RokBrežice 1919100
65Magdič DomenFarmtech Veržej100
66Zorman MaksimiljanNŠ MURA100
67Vidmar Brdnik FlorjanDravinja100
68Vidovič PatrikNK DRAVA PTUJ100
69Krajnc JureBrežice 1919100
70Smailagić AndražNK MB Tabor100
71Kolar BlažDravinja100
72Marič MartinNŠ MURA100
73Miloševič VitoNK Malečnik100
74Benko NejcNŠ MURA100
75Ružič KlemenFarmtech Veržej100
76Jerončič JanNorka GT Jarenina100
77Gluk GregaNK MB Tabor101
78Korošec KajaKety Emmi Bistrica101
79Korošec AlenKety Emmi Bistrica101
80Žuraj LukaNK MB Tabor010
81Kaučič AlanNŠ MURA010
82Kjlučevšek NikKety Emmi Bistrica010